Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема44

  • 16 662
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 533
и аз ви се чудя с тия сериали какви драми си създавате hahaha hahaha там аз каква серия попогледах...ми то аз щях да се разрева....и си казах оо яя hahaha hahaha няма да стане тая....бурята беше поне комично нескопосано направен..но тук големи хора..да стоят и да реват пред екрана...несериозно е hahaha hahaha hahaha

аз и новини не гледам вече..то ако гледаш съвсем ще се психясваш...каквото ти е писано..такива са времената..човек трябва се радва на близките си на емоциите си..да не се ограничава и да не задълбава в негативното...то ако пък стоиш вкъщи и мислиш само какво ще се случи,ще изперкаш..това емоционален тормоз за самия себе си...трябва да има позитивизъм..хубави емоции hahaha hahaha пък сега каквото ти е писано...няма начин  Mr. Green

пък те сериали такива...защо не им използват таланта на тези неописуеми актьори за хубавокино..филми каквито правеха през 90-те години ..като роки балбоа,като хубава жена

ето сега например идва коледа и започват много такива свежи коледни комедийки...моята дъщеря много държи да ги гледаме всички заедно..миналата година даже график ни прави..от колко до колко часа всеки ден през седмицата гледаме семейна комедия... hahaha hahaha и действително много сладки филмчета и позитивни hahaha и на възрастен се хареса...сега защо не правят такива неща...ами все стари въртят hahaha кой ще ти гледа тея драми hahaha hahaha

добре, хайде и ние да поразсъждаваме hahaha...когато една жена харесва един мъж, та дори и платонически, как би била доволна да го види с по грозна жена от нея hahaha...не би ли си казала, този няма вкус, значи не е за мен hahaha....
напротив ще си каже...аа виж със каква грозна е..само да му намигна и веднага ще е мой hahaha hahaha

поне аз така си мисля..обаче виж...разликата между мъже и жени...е една пропаст голяма Joy Joy и ще паднем..ако тръгнем да се мъчим да си сближаваме вижданията hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 5 069
не наистина коледа идва...някак не ми се иска сега да го гледам hahaha hahaha да си развалям предколедното настроение... hahaha hahaha януари че и без това ще е тежък месец hahaha hahaha за янеари отлагам всичко негативно hahaha hahaha само зетя не мога да преместя за яуари hahaha hahaha

и нас ни строяват да гледаме коледни филми hahaha hahaha обаче сме по-големички..и всяка година много започнаха да се повтарят hahaha hahaha на теб ти е забавно защото още не си ги гледал всичките hahaha hahaha

и като говорим за коледа...направихте ли елхите hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 5 069
добре, хайде и ние да поразсъждаваме hahaha...когато една жена харесва един мъж, та дори и платонически, как би била доволна да го види с по грозна жена от нея hahaha...не би ли си казала, този няма вкус, значи не е за мен hahaha....

Joy Joy Joy дааа...наистина явно е голяма пропастта hahaha

ето например уилям...как да ми хареса..като виждам за каква се е лепнал,един мъж за да ме заинтригува..трябва да покаже вкус...един мъж както впечатлява когато има вкус за облекл.о..така и когато има вкус за жени hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 2 690
за сериалите си прав Naughty....аз за това не обичам сериали и то драматични, но тук някой ни го препоръча и захапах, но няма да е за дълго Mr. Green....а толкова обичам комедийте, но те пък са кът....коледните филмчета са много напудрени и сладникави....и филм хубав вече не можеш да попаднеш Mr. Green...остават криминалетата, но и в тях, много батални сцени започнаха да вкарват...не знам, то май не остана какво да се гледа hahaha
и дааа, днес окрасявахме елхата Peace

# 34
  • Мнения: 8 533
оо може ли се..още на първи сме я украсили..то търпи ли се hahaha hahaha

ее добре де..този мъж съответния...ако е с нелицеприятна жена добре..но ако този същия  обърне внимание на вас Mr. Green...и усетите,че сте го впечатлили..тогава няма ли да си мислите че има вкус Joy Joy независимо от бившата партньорка hahaha hahaha упорит съм hahaha но съм прав в случея hahaha

но дори при вас...да има такива феномени..при нас нямааа..който мъж попитате...никога няма да ви каже,че предпочита да вижда обекта на неосъществените си желания..с по-красив мъж..отколокто с по-грозен...абсолютно съм убеден hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 2 690
аз си мисля, че би предпочел въобще да не я вижда с друг мъж hahaha hahaha...независимо грозен или красив. hahaha...

# 36
  • Мнения: 8 533
много простотии правят напоследък..свестен филм няма... hahaha hahaha откакто въведоха това  hahaha 3D  ли и аз не знам..но нито екшъните им като екшъни...нито комедиите като комедии...и само едно псуване и толкова вулгарни..,че не можем да  пуснем някоя комедия от новите на малката...после трбява да обяснявам сума ти време какво значи да ти го наклатя у амортизиралия г*з...и други по-звучни Mr. Green Mr. Green дъното..дъното Mr. Green Mr. Green

но старите коледни филмчета...сладникави..но пък знам ли..аз като гледам че детето се забавлява и аз се забавлявам инстинктивно..може би повече е това,но и няма такива простотии...
сам вкъщи ни е голям любов hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 8 533
аз си мисля, че би предпочел въобще да не я вижда с друг мъж hahaha hahaha...независимо грозен или красив. hahaha...
ее да...разбира се...така най-добре..но аз като я гледам...тя празно няма,вечно се държи за някой клон... hahaha hahaha така че...грозния си остава варианта hahaha hahaha всъщност по-добре с него..защото ако пък ако остане сама....има възможност да намери по-хубав от мен...макар че в мексико едва ли Thinking Thinking но знам ли я ..ако тръгне на някое моминско околосветско пътешествие..си е направо сигурно hahaha hahaha така че зетя по-добре hahaha

# 38
  • Мнения: 2 690
и на въпроса ти за мъжа с грозната партньорка, сигурна съм че ще го впечатлим, но той вече няма да представлява интерес. hahaha...не шегувам се, има много други неща които са определящи....няма строго определена максима, много е индивидуално Thinking

# 39
  • Мнения: 5 069
Тони такива като теб..се наричат егоисти в най-висша форма hahaha hahaha пък ти не го и криеш hahaha hahaha

лошото е,че аз имам чувството..че предстоят развития,които на нас няма да ни харесат...но пък Тони ще се размазва от кеф,поне по логиката която описа Mr. Green Mr. Green живота е несправедлив hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 8 533
каква логика съм описал,никаква логика не съм описал..аз ви казах как стоят нещата за нас Mr. Green Mr. Green а думата ми е закон и не се оспорва...камо ли пък да се нарича "логика" smile3516
Емилия..ще ме поболееш ти..научи се ..да слушаш мъжа..и да се съгласяваш hahaha hahaha

вие пък сте страшни претенции..какво не ви харесва момчето..зет като мед..вижте че все я е гушнал...не се отделя..не я кара да се чувства самотна..като с уилям...какво по хубаво..то пък идеални мъже няма... hahaha hahaha ако е красив..пък пак някой льохман като предишния да я размотава..и така туко виж....стигнала 40-те hahaha hahaha


Лека нощ ви пожелавам! Wink

# 41
  • Мнения: 5 069
аа не...аз научавам мъжете мен да ме слушат и да изпълняват.. hahaha hahaha това ми е запазена марка и чарът..другото щом досега не е станало..вече едва ли hahaha hahaha

Тони имам нещо за теб..нали все ми намекваш че съм смахната hahaha hahaha да видиш че не съм само аз hahaha hahaha
http://www.vsekiden.com/151032

хайде лека!

# 42
  • Мнения: 2 690
е да идеално няма,но поне да е поносимо Naughty..това е като да си получил много красив подарък за коледа, например и след това да ти подарят невзрачно подараче hahaha...е да ще се зарадваш от любезносност, но няма да си удоволетворен hahaha...и така
Лека!

# 43
  • Мнения: 8 533
само това ли hahaha hahaha красиви ръце...мъжествен тембър hahaha и властен поглед hahaha hahaha хм...добре hahaha hahaha склонен съм да повярвам hahaha hahaha

# 44
  • Мнения: 5 069
аа и нещо на което случайно се натъкнах...са старата но лачена чанта Joy Joy и джо...но тя ще се окаже много лачена hahaha hahaha

обаче не съм съгласна това за латионамериканките Mr. Green Mr. Green Crossing Arms Crossing Arms и ние се стараем hahaha hahaha какво е това,наша ваша култура Crossing Arms Crossing Arms

http://www.vsekiden.com/186398

Общи условия

Активация на акаунт