Златни форумни малини 2015

  • 38 600
  • 323
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 700
Номинирам с по  една  малинка в категория  "К'во стАнА та не вечерАхме "  Гена  и  Desss,  които едвам чета от начина по който изнасилват клавиатурата си, особено втората., нея направо я прескачам.
 Wink

Въх,мол ти съ,  нидей са напряга, ще вземат да ти излязат бръчки.  На задника.

# 46
  • Мнения: 9 493
Номинирам Бела в категория " Петък 13- ти или да не ти мине котка път " за изключително неадекватното и поведение относно бездомните котета.

Благодаря  bowuu

# 47
  • Мнения: X
От там нататък поведението й става особено адекватно Simple Smile

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 971
И аз съм искала да убия всички котки пред блока Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 457
Е, да си го оповестила в публично във  форума, късно е, няма малина за теб Naughty

# 50
  • Мнения: 36 209
Малинови отчетнички - всички, които се чувства длъжни да уведомят широката аудитория за контактите си с други потребители посредством репликата "ще ти пиша лс"
Малинова легенда за 2015 - взаимоотношенията на Бела с мяукащите твари

# 51
  • Мнения: 9 493
И аз съм искала да убия всички котки пред блока Simple Smile

Ако много настояваш мога да си поделя малинката с теб  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 36 209
Белла, тази малина е само твоя, топни я в малко захар и я преглътни с усмивка  Wink

# 53
  • Мнения: 9 493
Абсолютно и само моя си е  Naughty  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 12 076
      Сестрите на Пепеляшка- за тези, които рипаха срещу номинациите и случващото се в тях, хеле за красота.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 149
Сестрите на Пепеляшка- за тези, които рипаха срещу номинациите и случващото се в тях, хеле за красота.
Леко модифицирам:
Клетниците - за номинираните, които рипаха срещу номинациите си и случващото се в тях.  Grinning

# 56
  • Мнения: X

Малинова легенда за 2015 - взаимоотношенията на Бела с мяукащите твари

Аз популистът! за част от модераторското тяло и други потребители, не само заради горното изказване на Бубанка, а заради всички колебливи опити да омаловажат нещо наистина случило се (виртуално, защото тук е форум все пак), до степен да го обявят за легенда. Риспект, но някои неща е по-добре да не се хвърлят върху вентилатора!  Flutter Белла накрая поне си затрая с достойнство и каза нещата такива, каквито бяха, но с такива приятели, врагове не ѝ трябват.

# 57
  • Мнения: 10 547
Моите Малини ще са книжни:

"1001 въпроса и отговора по пчеларство"- почетен Оскар за Куркума и умението му да отглечжа пчели, пелин и праз лук еднакво добре!

"На изток от Рая"- за всички задокеански принцеси, забравили, че са тръгнали от летище София!

"Сто години самота" за вечните любовни терзания и драматични обрати при Естел!

"Моята борба" за Андариел, която с думи воюва пламенно и гордо с цял форум.

"Гордост и предразсъдъци" за Аква.

" Пътуване към себе си" за Жармен, която откри неподозирани качества в личността си, показани й нагледно от форума, който се оказа, познава я по-добре от нея самата.

"Психология на сексуалността" за Роналд, Сандоканчев и всички знайни и незнайни форумни момчурляци, които преоткриват красотата на българката около 35.

"Активно дълголетие" за канските сблъсъци между месоядни и немесоядни.

"Пътеводител на Галактическия стопаджия" за Параход и всички "гъркини", които с познанията си за страната на елините, могат да сложат в малкото джобче на най-големия си куфар всяко гърче-отличник по география!

"Майстора и Маргарита" за Куркума и любовта му към Жаклин

"Човекът, който се смее" за Чек, която идва прави ви на две стотинки и си отива.

"Да убиеш присмехулник" за всички, които правят опити да настъпят Лиляна в номинационно, пред номинационно и в след номинационно време.

"Педагогическа поема" за себе си, която не спирам неуморно да наливам акъл в градинските теми.

"Хроника на една предизвестена смърт" за онзи/онази, която/който застанаха зад образа на Борил.

"За Япония като за Япония" за Самурайка и нескритата ми завист към нея.  Heart Eyes

"Сговор на глупци" за всички подмолни хейтъри.

"Двадесет години по-късно" за неуморното повторение на Янтра колко не струвате днешните потребители

"Трима другари" за любовта между Джо, Бумър и другата в тях

"Мемоарите на една гейша" за Ша, която също като гейша показва всичко друго, но не и лицето си.

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 16:43 от Касита

# 58
  • Мнения: 36 209
Златна малина за неспособността на определени потребители /Чек и ако се наложи - ще допълвам/ да спрат да ритат умряло куче.

# 59
  • Мнения: X
Моята категория си ми хареса много   Hug
 Каси много добре формулирани малинки.

Общи условия

Активация на акаунт