Отговори
# 690
  • Мнения: 3 331
Обаче тук,в този списък, ми направи впечатление нещо, за което не се бях замислила - докато падне пъпчето, няма нещо по-специфично в облеклото на бебето, нали? Няма проблем с бодитата и гащеризончетата?
Мисля, че само памперсите се подгъват под пъпчето, за да не го закачат. Иначе дрешките са мекички, никъде не съм срещала, че е проблем.
Полезно клипче за къпане на новородено

Меги, тук са мартенските мами.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 843
Мартенските мами ги следя от самото начало, много ми харесват темите им, изключително активни са  Flutter
За които не знаят вече имат 4 бебчета родени  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 124
Благодаря за линка
Много хубаво да са си живи и здрави въпреки че според моите сметки малко рано са се родили Simple Smile

# 693
  • Мнения: 712
Да се похваля- днес пристигнаха първите ни дрешки Simple Smile Мъжът ми е футболен фен и си направихме малка глезотийка, като си поръчахме дрехи от официалния сайт на любимия му отбор- бодита с къс ръкав и пижамка Simple Smile Толкова са прекрасни и малки!!!  Blush Gift

# 694
  • Мнения: 358
Лелеее, 4 мартенски бебета?!  #Crazy Да са живи и здрави мамите и малките душички!

За шишетата, аз имам един комплект от 4 големи и 4 малки. За първо време ми се вижда достатъчно количеството.
Друго....хавлийките в моя списък са 2 големи за баня и 3 по-малки
И боди-потник за първите месеци май не съм планирала...

# 695
  • Мнения: 3 331
Боди-потничета или боди с къси ръкави мисля да слагам под ританка и блузка.
А моя бременен мозък каква глупост направил - вместо ПИК от НОИ съм си извадила ПИК от НАП Joy И моля ви се, с ПИК-а от НАП се опитвам да вляза в ел. услуги на НОИ и да си проверя болничните Mr. Green

# 696
  • Мнения: 2 516
Хаха, нищо, пак ще ти свърши работа...ако се наложи  Mr. Green
Аз днес си извадих нов ПИК, че моя го изгубих  Crazy

# 697
  • Мнения: 1 822
Някой има ли желание да се заеме с новата тема?  newsm78 А някакви идеи за заглавие на следващата тема? Хайде малко ги раздвижете тези мозъци  hahaha Joy Joy Joy Joy ( че моят нещо вече сдава багажа #Crazy #Crazy #Crazy)

# 698
  • Мнения: 3 331
Снегът се топи, а в коремчето на мама априлско слънчице искри!
Снеговете се топят - априлчета до сърцата ни туптят! или: Снеговете се топят - априлски сърчица до нашите туптят!
Не, не е шега - през април ще дойде радостта!
Не, това не е шега - през април ще държим най-голямото щастие на света!

Последна редакция: пн, 01 фев 2016, 16:38 от addicted2U

# 699
  • Мнения: 358
Понеже сме на тема покупки:

АПРИЛска мама по магазините снове, дори ритниче не може да я спре!

# 700
  • Мнения: 2 516
Последното е много готино Simple Smile

# 701
  • Мнения: 203
Natalkus много ми харесва твоето предложение  Hug

# 702
  • Мнения: 1 396
Natalkus, това заглавие е точно за мен в последните дни  Grinning

# 703
  • Мнения: 358
Нали,нали...и мен ме е треснала една луда обиколка на магазини,макар и онлайн през повечето време. Откакто си видях лентичката как е в червената зона,малко се постреснах.
Момичета, в Айко има намаление на някои бебешки стоки. Поръчах матраче от там, че накрая ще спи на леглото при мен.
Ходих пак до Некст в Ринг мол- миии пълна загуба на време. Нищо от новата колекция в сайта, разпродават си стоката и почти няма размерчета. За момиченца осезаемо имаше повечко неща.

# 704
  • Мнения: 1 822
Понеже сме на тема покупки:

АПРИЛска мама по магазините снове, дори ритниче не може да я спре!
За мен по-верно е: дори контракция не може да ме спре;)
Утре ще се пробвам да пусна една анкета да си избетем:)

Общи условия

Активация на акаунт