Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте,
Вие мислили ли сте за ротавирусна ваксина?
На темата с пазара май малко съм се оляла  Joy имам 15 бодита, 2-3 гащиризона и съответно ръкавици и шапки за всеки тоалет. Купила съм козметика, шишета, ръчна помпа за кърма, памперси и всичко което ми е хрумнало че може да ми потрябва.... и от 2 месеца ми пречи вкъщи. Сега нямам търпение да започна да ги пера и гладя, но изчаквам поне още малко време да мине.

# 706
  • Мнения: 2 516
А аз си бях поръчала 2-3 тоалета от един английски сайт. Уж всичко наред,а днес жената, по която ги поръчвам, ми пише, че не са могли да направят поръчката и вече нещата са изчерпани... Много ме доядя! Поне да не ми бяха казвали, че са поръчани..

# 707
  • Мнения: 1 396
Аз се възползвах от намалението на матрачета в аико и покрай матрачето взех креватче, спално бельо и няколко бодита Grinning . Доста напреднах с пазаруването  Simple Smile

# 708
  • Мнения: 358
Лелее, 15 бодита! Аз май имам общо 6-7. Чакам да ми изпратят и дрешки от Англия, ама не ми казват какво са накупили.

# 709
  • Мнения: 1 256
Да се похваля- днес пристигнаха първите ни дрешки Simple Smile Мъжът ми е футболен фен и си направихме малка глезотийка, като си поръчахме дрехи от официалния сайт на любимия му отбор- бодита с къс ръкав и пижамка Simple Smile Толкова са прекрасни и малки!!!  Blush Gift

Браво на вас. На кой футболен отбор сте фенове Simple Smile

# 710
  • Мнения: 203
Здравейте,
Вие мислили ли сте за ротавирусна ваксина?
На темата с пазара май малко съм се оляла  Joy имам 15 бодита, 2-3 гащиризона и съответно ръкавици и шапки за всеки тоалет. Купила съм козметика, шишета, ръчна помпа за кърма, памперси и всичко което ми е хрумнало че може да ми потрябва.... и от 2 месеца ми пречи вкъщи. Сега нямам търпение да започна да ги пера и гладя, но изчаквам поне още малко време да мине.


И аз като теб съм с около 15 бодита хахаха имам и около 10 шапки и също толкова ръкавички. Знам, че е прекалено, но са ми подаръци, а на онлайн шопинга са ми слаби ангелите  Crazy

# 711
  • Мнения: 3 331
Аз се усещам, че и при мен броя на дрешките ще се увеличи, защото са ми слаби ангелите Crazy Но мисля, каквото и да харесам, да го поръчам с размер 3-6 мес. В Некст наистина има толкова хубави неща Heart Eyes, скъпички ми идват повечето, но мисля да купя няколко от там.

# 712
  • Мнения: 203
Аз току-що поръчах от там бански и плажни неща за малката. Видях че имат оферта за бодита- 12 за 40 лева някъде. Пускам и линк:

http://www.next.co.uk/search?w=Bodysuits&isort=score&af=#1_2259

# 713
  • Мнения: 48
Bobolita88 от къде пазарува?

# 714
  • Мнения: 27
Здравейте,
Вие мислили ли сте за ротавирусна ваксина?
На темата с пазара май малко съм се оляла  Joy имам 15 бодита, 2-3 гащиризона и съответно ръкавици и шапки за всеки тоалет. Купила съм козметика, шишета, ръчна помпа за кърма, памперси и всичко което ми е хрумнало че може да ми потрябва.... и от 2 месеца ми пречи вкъщи. Сега нямам търпение да започна да ги пера и гладя, но изчаквам поне още малко време да мине.

На мен също ми е много интересно какво мислите за ротавирусната ваксина?

# 715
  • Мнения: 48
Може би когато се роди бебето и личния лекар дойде ще обсъдим темета за ротавирусната ваксина.

# 716
  • Мнения: 3 331
Момичета, в Икея има намаления на някои продукти, важи и за няколко неща от бебешките стоки:
http://www.ikea.bg/magazini/ikea-sofia/oferti-ikea-sofia/

Аз поръчах спално бельо и бебешко чувалче за спане за по-голямо бебе (има намалено подобно чувалче и за по-малко бебе). И двата артикула са ми много сладурски и ги бях харесала отдавна. Дано да съм доволна от тях и на живо.

# 717
  • Мнения: 203
И аз си купих същото чувалче от Икеа. Взех си също кошарка, матраче, чаршафи и мат за повиване. Всички неща са супер мекички и много качествени.

# 718
  • Мнения: 3 331
Аз се връщам от преглед - в 31 г.с. съм, бебето в 32 г.с., около 1,500 кг., но още не се е обърнало с главата надолу. Казаха, че има време да се обърне.

# 719
  • Мнения: 35
Здр на всички искам да попитам някой купувал ли си е колика cam и какво мислите за нея

Общи условия

Активация на акаунт