Отговори
# 720
  • Мнения: 96
Здравей и на теб Sindicik имам една приятелка с такава количка трио кам  и е много доволна и аз много я харесах .

# 721
  • Мнения: 27
Здр на всички искам да попитам някой купувал ли си е колика cam и какво мислите за нея
Аз се отказах от cam заради малките колелета,не стават за разбити пътища и т.н.,а и разбрах че скърцали на пластмаса.Но според мен си е строго индивидуално,може и да случиш на много хубава.

# 722
  • Мнения: 35
Мерси за бързия отг аз се спрях на кам и нищо друго не мога да си харесам но никаде не видях мнения и ме е страх да си я купя понеже съм от шумен и тука само на лорели продават не съм я въждала на живо само по снимки искам мн да си я купя ноо мн ми е скъпа 1300 лв

# 723
  • Мнения: 712
Sindicik, една позната е с Cam и вече второ дете гледа с нея, дори не я сменя с лятна. Кара си с тази, докато е нужна количка. Не знам какъв е моделът точно.

Мен лично ме отказа теглото, а и ми се стори голяма за моите габарити.

Можеш да попиташ в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=887615.615 , както и да потърсиш мнения в по-старите  Peace

# 724
  • Мнения: 96
А аз да се оплача вчера бях на преглед , и гинеколога беше потресен колко килогрма съм ......каза да минавам на диета  #Crazy и като казах че още повръщам (исках да попитам няма ли начин да спре това повръщане )  той ми
Вика слава бога че повръщаш още иначе положението ще е много зле ..... Забременях 48 кг сега съм 57 кг . Та никакво пържено ,хляб, пица, спагети, сладко да ям  Embarassed та на практика само зеленчуци и плодове ....месо каза че може стига да не е мазно .... Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 712
А аз да се оплача вчера бях на преглед , и гинеколога беше потресен колко килогрма съм ......каза да минавам на диета  #Crazy и като казах че още повръщам (исках да попитам няма ли начин да спре това повръщане )  той ми
Вика слава бога че повръщаш още иначе положението ще е много зле ..... Забременях 48 кг сега съм 57 кг . Та никакво пържено ,хляб, пица, спагети, сладко да ям  Embarassed та на практика само зеленчуци и плодове ....месо каза че може стига да не е мазно .... Crossing Arms

Е чак пък на диета??? Коя седмица си? Според мен качването е много индивидулно, освен ако наистина не прекаляваш много с вредните храни.

# 726
  • Мнения: 96
Лал доста е , аз понеже съм в Италия и cam е италианска марка тук са по евтини моята приятелка я купи за 350  евро. Но явно си слагат надценка за превоза .  Аз си взех пак трио на не известна марка и съм доволна много не беше скъпа 250 евро .  Но бебо като се роди и започнем да я караме тогава ще можем да и дадем краина оценка http://www.amazon.it/carrozzina-seggiolino-passeggino-sportivo-a … s=carrozzina+trio eto q

# 727
  • Мнения: 741
А аз да се оплача вчера бях на преглед , и гинеколога беше потресен колко килогрма съм ......каза да минавам на диета  #Crazy и като казах че още повръщам (исках да попитам няма ли начин да спре това повръщане )  той ми
Вика слава бога че повръщаш още иначе положението ще е много зле ..... Забременях 48 кг сега съм 57 кг . Та никакво пържено ,хляб, пица, спагети, сладко да ям  Embarassed та на практика само зеленчуци и плодове ....месо каза че може стига да не е мазно .... Crossing Arms
И на мен ми звучи странно за 9кг да те подлага на диета.Аз съм в 26г.с. и също +9кг,но док нищо не ми е казвал за диети и тем подобни,а старирах почти като твоите кг.Да не би да има и заради нещо друго в предвид диетата? newsm78

# 728
  • Мнения: 35
А от кой магазин може да се намери кам освен по нета понеже свекървами там работи и каза че ще провери но вика че във всички магазини имало чико

# 729
  • Мнения: 96
28 седмица съм , даже ми предложиха да взимам от болницата храна за бременни там готвят  newsm78 но аз отказах   малко съм претенциозна на тема храна

# 730
  • Мнения: 35
Аз съм в 30 сед качих 21 кг но сега съм на млечна диета понеже белтъка ми е 46.8 и така но за 9 11 кг отгоре хмммм

# 731
  • Мнения: 96
Не караше ми се че са много килограми , не било полезно каза че ако продължавам ще съм станела +20  а не било добре за бебето и за мен  newsm78 и аз мисля че не са много само на корем съм  Grinning доки каза също че след две едмици като съм на екограф и видят бебо поне да е 1 кг иначе излиза че всичко е на мен  Laughing

# 732
  • Мнения: 3 331
9 кг са си съвсем нормално-та те сигурно са ти предимно в корема тези кг - уголемената матка, околоплодната течност, самото бебче, мазнините по талията, които ще изгориш още докато раждаш... Аз също забременях на 48 кг, сега съм 58 кг. в 31 г.с. Ама какви са тези доктори ooooh! Слушай вътрешния си инстинкт-ти знаеш какво е най-добре за твоето бебе. А от болничната храна категорично не яж - не знаеш условията, при които я приготвят, дали са стерилни, не знаеш и колко са пресни месо/яйца и т.н. Слушай сърцето си и хапвай здравословло - вместо пържено, нека е печено; вместо сладичко от магазина, нека е домашен кекс/компот/плод Peace

# 733
  • Мнения: 35
Аз когато бях в 28 сед бебето тежеше 1300 и док ми каза мн е малко бебето така ме стресна вика яж само млечни работи сега на 17 фев съм на преглед давидем дали е качило бебето цялден се тъпча само извара кис мл

# 734
  • Мнения: 741
И според мен не са никак много,а гаранция,че ще качиш +20кг до 9-ти месец няма никаква. Naughty И при мен са основно на корема и ханша.

На мен лично не са ми правили такова изследване?Хммм...задължително ли е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт