ХАЗАЛ КАЯ - ПРЕДИ И СЛЕД "МАРАЛ" - *ТЕМА 17*

  • 82 270
  • 607
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 787
Снежи Hug

Турските зрители може и да не оценяват високо нашето момиче, но са наясно, че Хазал Кая е богатство, което ще им продаде продукциите по света.
http://www.sehirmagazincisi.com/Hbr-5864-Turk-Sinemasi-Hindistani-fethedecek.html

Цитирам
"Турското кино се готви да превземе Индия. Хазал Кая ще ечаст от делегацията на известния филмов фестивал в Момбай тази година, който ще се проведе от 20 до 27 октомври. Специално място ще се отдели на турските продукции, и като първа стъпка към сътрудничество между турските и индийските продукции. Освен Хазал, в делегацията са включени още актьорите Sarp Levendoglu и Kaan Tasaner."

Ще допълня по-късно и участниците като продуценти и филми. /Превод от Хелена Балаж- Хазал Кая за english speakers/

След успеха на АФК в Индия, като дори веднага го повториха, нещо доста показателно, Хазал има страшно много фенове и е разпознаваемото лице за индийците. Между другото за порезен път сериала се излъчва и по една от дубайските телевизии, както и миналата седмица отново започна и по една от турските, която май е предназначена за турците извън страната.
А това е едно изявление от вчера, в което аз лично малко се съмнявам, предвид, че според мен Индия е на второ място, ама щом казва човекът, може и да е вярно Wink
http://www.dnes.bg/televizia/2016/10/19/ali-ryza-i-ferhunde-to-p … ys-sapunki.319184

И прекрасна Хазал от ревюто на нейният близък приятел Озгюр Масур миналата седмица


С Хазар и Мерич Арал от "Висше общество" и Илкнур Айканат

И с Ферхат Казанджи, нейн приятел, също известен стилист

И с новия си гримьор


В интервю за канал Д мисля беше, тя потвърди че ще я видим през новия сезон /май визира Януари 2017/ в нов проект Praynig

Последна редакция: ср, 19 окт 2016, 16:27 от Jane2013

# 76
  • Мнения: 8 494
ДжейнHug мерси за новините.  bouquet Радвам се за Хазал и ще съм доволна да я видим на екран, дори и януари да е. Party

Много е хубава на ревюто.  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 2 787
Хазал на път за Момбай, текст към снимката  "What will happen if Turks go to India"- какво ще се случи, когато турци отиват в Индия Laughing

https://www.instagram.com/p/BL772-sgOze/


И групата, пристигнала


Çağan Irmak Instagram Story'de paylaştı.
@HazalKaya110 @handel333 https://t.co/XirXV5tCk0


И с индийски принц /не знам дали не е колаж/, ама е готин бе Grinning


Тв Зиндаги ще награди 5 свои фена със среща с Хазал Кая и другите турски звезди, докато са в Индия! Щастливци Flutter


И победителите са

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 20:19 от Jane2013

# 78
  • Мнения: 2 787
И снимки от фестивала
Ayşe Arman Instagram'da paylaştı.
https://instagram.com/p/BL-2_eclC1p/  @HazalKaya110


MumbaiFilm Festivali Basın Toplantısı @HazalKaya110 #KaanTaşaner ve #SarpLevendoğlu #MumbaiFilmFestivali на пресконференция с министърът на туризма на Индия


И с фенове за момчето - Он разместил фото у себя в инсте и сделал подпись : "Я почти потерял сознание , когда увидел Ее передо мной . Мои руки стали трястись и я не знал , что делать / от мен  Grinning/ С ума сошел❤❤❤❤#hazalkaya "


С делегацията - с Каан Ташанер, Сарп Левендоглу, Айше Арман и Мурат Шекер


В очакване на on-line връзка по ТВ Зандаги



Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 19:56 от Jane2013

# 79
  • Мнения: 8 494
Добро утро! Hug Hug Hug

Джейн, Hug мерси за споделеното.  bouquet Страхотни вълнения за феновете, а и за самата Хазал. Heart Eyes  Много е хубава.  Heart Eyes Напоследък забелязвам, че вече не е онова момиченце, а красива млада жена, женствена и очарователна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







Хубав ден! bouquet

# 80
  • Мнения: 2 449
 Пише,че е нова Hug Hug Hug

 Хазал с Бюлент Шакрак Hug Hug
 то тази вечер май има инфарктен мач при съседите Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 8 494
Мариолче,  Hug нова е - гледали са мач, на снимката е със съпруга на Джейда Дювенджи. Wink Още двечки са споделили от същата вечер. Wink





Хазал е сменила мениджъра си - вече е Енгин Айканат, който е мениджър на Чаатай Улусой.  Peace За нови проекти - нищо засега.  Sad Очакваме само "Банката на разбитите сърца".  Wink Споделили са фото зад кадър от снимките през 2015-а, но Хазал я няма. Peace




Инфо за маниака, който я тормозеше. ooooh!  Съдът го е осъдил, но той не се подчинил, предали го на някакъв международен отдел.  newsm78 Не разбрах много добре - как така не се е подчинил...!? newsm78


Цитат
Разыскивается маньяк Хазал Кайи!

Суд уполномочил международный отдел полиции разыскать иранского маньяка Хазал Кайи, которые шлёт ей угрозы и сообщения насильственного характера в телефонном режиме. Хазал Кайа открыла судебное дело против иранского поклонника Эисса Яздан Карами.
В исковом деле Кайа заявила:" Он отправляет мне подарки и называет меня "Моя жена". Говорит "Либо ты моя, либо смерть."
Суд приговорил поклонниками к 5-ти годам заключения. Но поклонник не подчинился приговору и судья обратился в международный отдел.


С Йълдъз Чааръ Атиксой на рождения ден на Хазал. Wink




С треньора по бокс.  Heart Eyes




Малко семейни - с мама и братовчедите. Wink








Със стилиста Ферхат Казанджи. Hug




Стари снимки от ЗП, не съм ги виждала някои. Hug Какво е детенце само. Heart Eyes







Скрит текст:














# 82
  • Мнения: 8 494
Добро утро! Hug Hug Hug

Новичка.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хазал в музикално студио. Wink



Цитат
За фото спасибо "Папочкиной студии" ( не знаю что за место , но фото мы увидели
благодаря их инсте )
П.С.: оказывается это музыкальная студия

Фенски желания, ама защо не? Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 8 494
 Hug Hug Hug

Цитат
Новое фото Лейлош в Garage Hair Repair Studio, в Левенте





На среща с колегите от "Бехзат Ч." Wink





# 84
  • Мнения: 8 494
Цитат
Хазал Кая и Шюкрю Озйылдыз для МФ Япым

В турецкой прессе появилась информация о новом сериале от продюсерского центра МФ Япым. Согласно последним данным продюсеры проводят кастинг на роли в проекте, но при этом в качестве исполнителей главных ролей фигурируют имена Хазал Кайи и Шюкрю Озйылдыза. Название проекта не распространяется, сюжет держится в тайне. Есть сведения, что для написания сценария приглашены известные по сериалу «Филинта» сценаристы. Фарук Туртуг должен занять кресло режиссера, о информация еще не получила официального подтверждения.

# 85
  • Мнения: 2 449
  Привет и Честита Коледа!!!
  Снежи, Hug Hug и аз видях точно тази новина,но много ми е странна Shocked Shocked Shocked Shocked

  Сериал на МФ Япым,а се спряга името на Фарук Туртуг-собственика на Голдфилм Shocked Shocked
  За  Шюкрю Озйылдыз-нямам възражения Grinning Grinning Grinning
 smile3525 smile3525 smile3525

# 86
  • Мнения: 8 494
Привет! Hug Hug Hug

Честита Нова година!  Hug bouquet  Здраве, късмет и любов на всички!  bouquet  Дано тя е по-успешна в професионално отношение за нашата любимка. Praynig Praynig Praynig



Мариолче,  Hug вярно - не обърнах внимание. Peace newsm78

Хубав ден! Heart Eyes Hug bouquet

# 87
  • Мнения: 8 494
Цитат
Хазал Кайя возвращается на экраны с новым сериалом ! Премьера планируется в марте. Хазал сыграет роль Фионы в адаптированном ремейке на популярный американский сериал "Бесстыжие" . На данный момент официально ничего не подтверждено, кроме подписанного с ней контракта компанией "MED Yapim"



На мен не ми вдъхва доверие тоя римейк.  Peace  ooooh! Няма да е с Шюкрю, спрягат се имената на Сечкин Йоздемир, Толга Саръташ и Серкан Чайоулу. Peace

Това е резюме на американската версия, има и английска.  Wink

http://www.avtora.com/news/2015/01/13/shameless_bezsramnici

# 88
  • Мнения: 2 787
За много години! С пожелания за много здраве и щастие, и нови интересни проекти за Хазал! Heart Eyes

Да, потвърждават се слуховете за римейк на Shameless, въпреки че аз не знам какво от него може да се адаптира за турския зрител Rolling Eyes
Хазал я спрягат за ролята на Фиона, ролята е много добра според мен, богат образ и като характер, и като визия, и двете крайности, има доста какво да се играя, и като говоря играе, наистина актьорска игра, а не просто показване. Наясно съм, че такова нещо не е за масовия зрител, ама тя се избира такива роли, и аз предпочитам да я гледам за малко, но в съдържателен проект, отколкото в някакви пълнежи и с шалвари.
Слуховете са, че #FerhanŞensoy ще изиграе ролята на бащата-алкохолик и смятам, че си пасва. Не го познавам като актьор, но съм чела че е име в филмовия бранш, сценарист, режисьор и актьор, с много награди, четох че пише и за театъра. Имал и собствена театрална група Ortaoyuncular, даже Чаатай има снимка там, той е приятел с дъщерите му
Скрит текст:


Хазал ще си партнира още с Серкан Чайоглу и Серен Шириндже



И като се заговори за нов проект на Хазал, веднага попадна в топ  на най-търсено име в гугъл


И една нова /публикувана днес снимка от инстаграма на Мухсин Акгюн, който частично се вижда на снимката от времето на Банката на разбитите сърца, заедно с Ханде Йълмаз

# 89
  • Мнения: 8 494
Добро утро! Hug Hug Hug

ДжейнHug Heart Eyes bouquet

Според мен да правиш сериал с подобен сюжет, пригоден към турските вкусове и нрави, направо си го обрича на обозяване и неуспех.  Peace Има много хубави проекти напоследък, в които няма шалвари, и актьорите не само се показват, а играят. Peace Затова смятам, че е по-добре да не бърза да се завръща, а да подбере внимателно проекта си.  Praynig Прекалено ми е скъпа, затова не искам да снима пак 10 епизода и да й спрат сериала. Аз мога да я гледам и в 5 серии, ама тя не може да си позволи пореден провал. Sad Не й го желая, разбира се, но дано помисли повече преди да се захване с този проект. А пък, ако все пак се захване, дай Боже да ме опровергае. Praynig Praynig Praynig

Хубавото ни момиче на премиера на филм на Вахиде. Heart Eyes





Цитат
17 января состоялась премьера фильма с участием известной коллеги Хазал - Вахиде Гердюм. Естественно, что актриса не могла пропустить это мероприятие и, конечно же, посетила его.



Фото с фенове преди или след приемиерата. Wink





Elif Dikeç Instagram'da paylaştı. Hug



Общи условия

Активация на акаунт