ХАЗАЛ КАЯ - ПРЕДИ И СЛЕД "МАРАЛ" - *ТЕМА 17*

  • 84 116
  • 613
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 788
Снежи Hug bouquet
Относно сериала аз не знам какъв ще е сюжета, но се коментираше, че и в Турция е много сериозна тема насилието над жените, проблемите с алкохол и наркотици и тн. Самият Аксой потвърди за проекта, ще видим. Това, което съм видяла е че тези римейци доста се различават от оригиналите, а и екипът е сериозен и с утвърдени имена, та аз вярвам че ще излезе нещо добро. Друг е въпросът за вкусът на драгия турски зрилтел. Аз обаче смятам, че рейтинга изобщо не е реален, и не влияе върху това което се излъчва, един Кьосем султан е най-яркия пример. Наскоро четох, че Ердоган е казал, че сериалът напр. на Халит и Бергюзар трябва да се спре, защото не отговарял на историческата истина, Кьосема също, ама като гледам са са си на екран.
Аз не гледам нищо, смятам че сериалите им са лишени от идеи, всичко е едно и също, и зацикля на 5-6 серия, едни пълнежи, а и актьорската игра е на доста ниско ниво, гледам че дори и утвърдените им звезди като Киво и Туба търпят много критики за играта си в техния сериал, или не се раздават, или не им е от вътре ролята, не знам, но тези неща зрителите ги усещат. Сериалите се пренаситиха от манекенки и модели, а това не ги прави добри актьори, за мен визията не е всичко.
Както виждам нашето момиче трупа точки в Латинска Америка, нейните сериали са най-гледаните и най-трендваните в туитър, тази седмица Марал започва и в Албания.
Ето и нови снимчици от днес със семейството на Джейда Дювенчи, разходка в парка и един туит от нея

#New Bülent Şakrak, Hazal Kaya, Yekta Kopan, Ceyda Düvenci, Burcu Ural Kopan


New Hazal Kaya w/ Burcu Ural Kopan and Ceyda Duvenci
и тиут от Джейда
Цитат
Джейда Дювенджи ретвитнула новое фото с Хазал , и кинула твит : "Дорогая родилась , хорошо что родилась @burcuuralkopan, Хазал моя малышка тоже с нами ❤️❤️❤️"


Тази снимка има лайк от Мехмет Гюнсур


и 2 нови/стари снимки с фенове

# 91
  • Мнения: 8 649
Джейн, Heart Eyes Hug bouquet Мерси за снимките!  Hug bouquet

За Родината не знам какво иска Ердоан, но си имат хубав рейтинг. Кьосем е с много нисък рейтинг, но пък е продаден в чужбина и Тимур Савджъ трябва да снима определен брой серии, затова не го спира.  Peace За Къванч и Туба не е съвсем така. Освен това рейтингът им е приличен, а и сериалът вече е продаден в 30 страни, като най-големият интерес е именно в Латинска Америка.  Peace Не знам, иска ми се Хазал да подбере нещо качествено, което да се гледа и в Турция. Praynig Praynig Praynig Според мен има проблем с преценката мениджъра й.  Peace За многото манекени в сериалите си права, но и спряганият за партньор на Хазал, Серкан е именно такъв.  Peace

# 92
  • Мнения: 2 788
Така, вече оглеждан терени и подготвят снимките за сериала.
Екипът ще е и от познати вече лица - Мерве Гергин и Сердар Гьозелекли -режисьори , имаше туит на Енгин Озтюрк, че очаква Shameless да бъде добър сериал, ще видим. Снимките се предвижда да започнат през Февруари, а евентуално старт насериала през Март по Фокс.




Хазал е била през уикенда на сватбата на братовчедка си Джема!


На  снимката се вижда и майка и-вляво от нея, и баба и -долу вляво, чичо и -приклекналия


Кофти снимка


Хазал с чичо си


# 93
  • Мнения: 8 649
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Джейн,  Hug мерси за информацията.  bouquet  Ами дано има успех новият сериал. Praynig Да не би Енгин Йозтюрк да е партньорът, или просто така си коментира?  newsm78 Готина е Хазал на снимките. Heart Eyes

Новички с Джейда Дювенджи, Ебру Йозкан и други. Heart Eyes И Али Атай е там. Wink





Хубава нова седмица! Hug bouquet

# 94
  • Мнения: 8 649
Добро утро! Hug Hug Hug



Рускините са превели инфо от ранини, че Емре Кънай няма да се присъединява към сериала.  Peace От основния каст само името на Хазал било ясно. Тя обикновено не пише измислици, ама ще видим. Wink

Пък това момченце щяло да е братът на героинята на Хазал. Grinning Кой знае дали е така. Wink



Приятен ден! Hug bouquet

# 95
  • Мнения: 8 649

Цитат
Спустя 3 месяца!

Спустя 3 месяца Хазал Кая вернулась в соц.сети. Ровно 3 месяца назад актриса опубликовала фото и пропала, но вчера вновь вспомнила про свою страничку в инстаграме и порадовала своих поклонников новой фотографией.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri bouquet

# 96
  • Мнения: 9 643
Снеж,да ти разредя постовете малко  Hug Peace

# 97
  • Мнения: 8 649
Добро утро! Hug Hug Hug



О, ДидиHeart Eyes благодаря.  bouquet  Като имаш време, виж тука какво точно искат да кажат. Praynig Praynig Praynig

http://www.ranini.tv/haber/22339/1/hazal-kaya-yerli-shamelessin-basrolunde



Приятен ден! Hug bouquet

# 98
  • Мнения: 8 649
С екранния брат. Wink



Нова от Търговски център.  Heart Eyes



Цитат
Хазал Кая была замечена в ТЦ Зорлу

"Когда станет ясно, вы узнаете"


Прекрасная актриса Хазал Кая вчера была замечена в Зорлу ТЦ с близким другом (подругой). Быстренько сделавши покупки , Хазал сказала следующее: "Друзья, и я соскучилась по экрану (съемкам). Сейчас по поводу сериала не могу сказать ничего конкретного. Еще немного - и Вы все узнаете." Хазал Кая потом сходила с близким другом (подругой) в ресторан покушать мяса.

Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 11:21 от ·٠•Snejka•٠·

# 99
  • Мнения: 8 649
Снимките на новия сериал започват в понеделник, а излъчването - в първата седмица на април.  Hug Късмет! Praynig







Среща с актьора от "Марал" - Реха Йозджан. Hug На втората снимка е и съпругата му. Hug



Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 11:20 от ·٠•Snejka•٠·

# 100
  • Мнения: 2 788
Снежи bouquet

Въпреки, че снимките започнаха, няма много новини от/за Хазал
От снимките, с like на режисьора Сердар Гьозелекли



Но нейните фенове от Аржентина направиха тренд №1 с хаштага ХазалАржентинаТеОбича /17/02/2017/
The trending topic organized by Argentinian fans of Hazal and supported by worldwide fans...First position in the table 👏👏

Феновете толкова много са харесали Фериха, че мечтаят за продължение на сериала и пишат всякакви фенски продължение

Съвсем скоро АФК започва излъчване в Парагвай, Панама и САЩ.
Марал, който се излъчво в Албания, също се радва на огромен успех.


Знам, че Хазал търпи много критики относно облеклото си в ежедневието си, но когато е на събития винаги е номер 1 и в тази връзка миналата седмица е спечелила първо място за най-елегантната турска актриса след направено проучване, втората Ханде Ерчел е с наполовина проценти.


# 101
  • Мнения: 2 788
Аз чакам снимки от сет, и нов сериал, а Хазал ни изненада от ЛА, нови снимки, обновила си е и инстаграма /посл.снимка/ - hazalkaya livin' my life like it's golden 🎈#inlovewithlalaland #malibu 📸 by @soulograph





Изглежда слабичка, свежа и косата и е пораснала доста Heart Eyes

Последна редакция: нд, 12 мар 2017, 20:09 от Jane2013

# 102
  • Мнения: 8 649
ДжейнHug мерси за новината.  bouquet А сега де - може уроци да взема в Америка...  newsm78

# 103
  • Мнения: 8 649
Не е много нова - на 1 март е публикувана при рускините. Hug



Цитат
На фото также мама Хазал - Айшегюль Кая, Ойя Доган (известная журналистка) и Сенем Калели.



Цитат
Первая афиша нового фильма с нашей Хазал в главной роли -"Банк разбитых сердец" 🤗🤗🤗
Премьера ожидается в апреле 😍😍😍
Фото поделился в своём Инстаграмме режиссёр фильма Онур Унлю и подписал : "Стой, посмотрим что будет..."

# 104
  • Мнения: 2 788
Снежи bouquet

Официално сериалът е преместен за Септември, но попълват каста:
Според Sina Koloğlu /Милиет/ ролята на Frankie Gallager ще се изиграе от Musa Uzunlar, който е взел сърцата на зрителите с образа/ ролята на Bahri Oman в Poyraz Karayel, авторът смята че е много подходящ за ролята

Гледала съм го някъде, не помня къде, беше гадняр, но като че ролята не беше голяма, явно в предходния сериал се е справил супер.

Другото новина е, че филмът Kirik Kapler Bankasi (the Bank of Broken Hearts), в който играе Хазал ще участва в 36 филмов фестивал в Истанбул и ще участва в надпреварата за Златното лале в солидна конкуренция - 221 филма с 223 режисьора от 62 държави в 25 раздела)

И една нова снимка от инстаграма на Хазал,, с която е обновила профила си
Hazal : AY BASILDIM!! #igotbusted #cheatday @soulograph /за първите 10 мин/10 хил, like/

и like и коментар от режисьора Сердар Гезелекли 


#hazalkaya #oyadoğan

И един прихванат разговор с Оя Доган от туитър
Oya: Just clear the table but promise that in summer we will be at the same table together again .
Hazal: Promise
Ezgibaltas: Honey, there must actually be 20 people, right? You are eating those portions together right, my baby?
Hazalkaya: after 5 hours being hungry and two hypo's I get like this Ezgi. don't judge us.

От профила на приятелка на Хазал - забавлява се в ЛА, и много разумно е далеч зад океана.

и още една
Ruchan with his ladies under his wings 😜😊#Hazal Kaya

Общи условия

Активация на акаунт