Отговори
# 720
  • Мнения: 457
Крис, честито мамче. Да ви е жив и здрав и само радост да ви носи. На теб бързо възстановяване.

# 721
  • София
  • Мнения: 105
Еха, честито бебче Александър! Здрав и щастлив да бъде! А ти бързо да се възстановиш!
Аз не мога да заспя! Краката ми играят, не мога да си намеря място. А очите ми се затварят, толкоз съм изморена ...

# 722
  • Мнения: 342

Аз не мога да заспя! Краката ми играят, не мога да си намеря място. А очите ми се затварят, толкоз съм изморена ...
Писанка  и аз съм тъй.
Крис честит син!!!! Да ви е жив и здрав!!!!!

# 723
  • Мнения: 36
Добре дошъл на бебе Александър! Да расте здрав! Да има късмет! Да радва мама и тати!

# 724
  • Мнения: 806
Жив и здрав да ви е Александър! На теб бързо възстановяване bouquet

# 725
  • Мнения: 683
Честита радост, Крис! Да ви е жив и здрав малкия, а на теб сюбързо възстановяване! bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 287
Честито Крис!Александър да е здрав ,послушен и щастлив 😘на теб бързо да се възстановяваш

# 727
  • Мнения: 337
Честито момче,Крис! Да ви е жив и здрав,бързо възстановяване. Малко е избързал, не беше ли за по късно, така е решило детето   Heart Eyes Да ни разкажеш като се оправиш.

# 728
  • Мнения: 2 289
Честито бебе Александър на мама Крис! Да е жив и здрав и много да ви радва.

Аз съм тук още, лежа си, нямам контракции, няма води още. Днес няма да се преуморявам изобщо, всичко наготово ще пристигне сготвено. ММ и закуска ми направи в леглото, не ми дава да ставам.

# 729
  • Мнения: leet
Честита рожба, Крис Simple Smile))) Да ти е жив и здрав. Бързо възстановяване!

# 730
  • Русе
  • Мнения: 764
Крис, честито бебе Александър! Жив и здрав да е! Бързо възстановяване на теб!
Това май е първото родено момченце в групата? Simple Smile

Хепи, дръж фронта.  Hug
И аз няма да правя нищо днес. Вечерта сме в свекърите, а утре ако не съм родила ще прескочим до село да видим баба и там ще са моите родители.
Доктора, който уж ще ме изражда нещо все към секцио клони. Много се дразня. На 27-ми ме вика за тонове и да види дали съм имала разкритие. Ако имам да ме пускал да раждам, че ако се закучи да ми направел секцио преди да замине.  Crossing Arms ooooh! Не искам да ми пукат водите и да ме наливат с окситоцин, пък. Crossing Arms Ако не е тръгнало естествено до тогава, ще мисля какво да правя ако каже да оставам, а нямам реално започнала родова дейност.

# 731
  • Мнения: 2 289
Toй пък що бърза? С ракзритие може да си и седмици доколкото знам и да не родиш. Щом няма изтекли води....

Аз затова не исках да ходя снощи към спешното. Защото щяха да ме напънат и да се гушкаме днес.  ooooh! Не,че е лошо, ама нека сама си тръгне беба.

# 732
  • Мнения: 683
И аз смятам, ако не се панирам, да тръгна за родилното възможно най-късно. Така като чета окситоцина прави контракциите още по-силни, а почти няма лекари, които да не ръгат директно системата  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 1 943
Крис, честито! Много щастие на Александър! Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 1 641
Крис, честито бебе АЛександър, да ви е жив и здрав и да си носи горд и силен, обичан прекрасното име  Hug

Хепи почивай, не ви е сега момента с момата, баш пък по празниците, поне да минат  Hug

Маги, как защо бърза, нали ще заминава, ако за раждаш и го няма, няма да му платиш избор на екип...
Ако си държиш на естественото раждане, изобщо не му давай да те индуцирай ей така. Определено са способни и грам не се съгласуват с мамите  #2gunfire

Момичета, весело изкарване на празника днес и не се преуморявайте!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт