Re: Дневникът 69 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 548
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 564
Добро утро от мен!
Възнамерявам след работа да отида на зала. Планът ми е гръб и 30 минути пътека с наклон Simple Smile
Тази сутрин направих 100 клека, малко планк и това беше Crazy Crazy
Закусих 3 броя оризовки намазани със сусамов тахан, обядът ще го пропусна, защото в бързината съм си забравила да си сложа в чантата червеното червило, така, че за да го запазя няма да ям и пия Crazy
Като се прибера от зала ще изпия протеин и фреш, а вечерята ще е кисело мляко+мандарини.
Бързо на отчет да чуя и вашите планове Hug

# 76
  • Мнения: X
 Добро утро!  Hug

Вчера издържах да не вечерям, но обядът беше доста обилен. Аз май, май съм качила един килограм този месец, а и като не съм тренирала, изглеждам някак отпуснато. Вземам се в ръце от днес. Правих йога само 15 минути, но много съм се схванала и ми беше дори трудно. Моята любимка Ейдриън пуска нещо като второ предизвикателство и много се радвам.  newsm68

Зизу, щом не си по яденето пробвай 90дд. Мисля че е точно за теб. Яде се от всичко, но количествата лично на мен ми идват малко.

Хубав ден и усмихната седмица!  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 82
Момичета!  bouquet bouquet bouquet Да не сте ме забравили! Нямах никакво време да пиша, че се емнах много здраво с тая Коледа и Нова Година Simple Smile Не съм отслабнала, но не съм и качила, нямам още пуст кантар! Сега не съм режимна от седмица и половина - минава НГ и се връщам официално!

Имам и нова страст - почвам кросфит! С една приятелка сме се зарибили много, до нас е центърът и се мятам! Имат и тренировки на открито, точно като за мен е. Тя моята е редова във фитнеса, ама ми каза: "То първо загрявка, после кардио 30-40мин, после силови, после пак кардио, после разтяжки...много време отива! Давай да ходим на кросфита и да си изплюваме червата за 1 час"  Joy Навита съм, че май и ММ ще идва!

Сега като съм поотслабнала всичко от гардероба ми става, ама искам нови! Така че се завръщам!

ПС: Забравих и друго важно - ММ ми подари за Коледа така мечтания от мен блендер + чопър! И всичко вече е по-лесно - супи, разядки, смлени ядки, бананови шейкове, смутита...

ЩЕ СЕ СЛАБЕЕ ЯКАТА!

 Hug Hug Hug

ПС2: Весели празници на всички и да сте живи, здрави и слаби!

# 78
  • Мнения: X
Милички, влизам, за да ви пожелая весело и незабравимо посрещане на 2016. Още по-неповторима, изпълнена предимно с положителни емоции година.  

Two Hearts  Hug Heart Eyes Hug Two Hearts


ПС..Честит първи сняг!  Nature Snowman

# 79
  • Мнения: 160
Здравейте от мен в новата тема, Честита нова година!
Вече и аз мога да пиша, бебчето ми се роди на 25.12 и вече и аз трябва да се стягам, че 15-20кг имам да свалям  Whistling Само незнам как да си организирам менюто, понеже и кърмя таа ако може някоя да ми даде съвет за меню...

# 80
  • Мнения: X
Честита нова година!  Tada

Мимси, честита ви радост!  Hug Дядо Коледа ти е донесъл най-хубавия подарък. Да е живо и здраво бебешочето много да ви радва и да си има една стройна и стегната мама.

 Heart Eyes

Последна редакция: пт, 01 яну 2016, 21:32 от Анонимен

# 81
  • Мнения: 2 576
Честита Нова Година и от мен!

MimsityW честито бебче.Да ти е живо и здраво и да ръсте много щастливо  Hug

Аз снощи бях на работа и се прибрах тази сутрин в 10. Още не съм се теглила. Да ми понамалее работата и да си вляза в нормален ритъм и ще се претегля,а до тогава трябва да съм измислила към кой режим да се насоча. Най вероятно ще е Системата минус 60...

# 82
  • Мнения: X
Добро утро, милички!  Hug

Аз започвам с редовното писане, защото нещата напоследък не вървят както трябва. Сутринта кантарът показа 55  Blush, а и се чувствам подута. Днес е луна и аз ще карам най-вероятно на портокалчета. Вечерта йога.

Усмихната събота!!  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 72
Честита Нова Година, момичета!

Честита нова рожба, MimsityW! Много радост да ви носи!
С кърменето се сваля много бързо и ефективно, по-важното е да осигуриш на бебо разнообразно и здравословно меню - малки порции с полезни храни. Ето основните препоръки: 1. Наблегни на пълнозърнестите продукти - овесени ядки, хляб, паста. Хем засищат, хем са здравословни и влияят добре на лактацията. 2. Много течности - правилото е на всяко кърмене по чаша вода, чай, сок фреш (може и бистра супа). 3. Сладко - можеш да си позволиш по нещо, защото при кърменето се горят допълнително калории, но ти препоръчвам вместо шоколад, някакъв млечен десерт - крем, мляко с ориз, грис и подобни.
Питай ако те интересува нещо конкретно. Бих могла да ти помогна и с рецепти.

Меpи, в теб ми е надеждата! Пиши, та да чета и аз най-накрая да се стегна.

Приятен ден!

# 84
  • Мнения: X
Привет от мен.. Hug

Вчерашното лунуване стана по-скоро плодуване, но аз съм доволна. Чувствам е добре, а и днес съм -1,1. За сега ще карам на плодчета по време на фазите, а през другото време ще се пробвам на Уейт Уотчърс. С йогата също влизам в ритъм. На първи правих 40мин., вчера час, днес почивка.

Хубава неделя!!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 472
Здравейтееее Simple Smile хубавици

Нямах и аз никакво време Simple Smile , както забелязвам не само аз,но какво да се прави.
Желая на всички през новата 2016 година много,здраве,късмет и постигане на всички цели,каквито и да са те Simple Smile

MimsityW честито бебче! Храни се правилно и в нормални количества,не прекалявай Simple Smile Ще си доволна и ти и ще има кърма за бебето  Heart Eyes

Въпреки хапването и всичко останало,вчера кантара показа 59,3кг. ,но се чувствам подута,наедряла и какво ли още не ... Ще влизам в ритъм,но и движението ми е малко,добре,че от утре започват отново танците и ще се раздвижа,но някак си не го усещам,като достатъчно,а във фитнеса не ми се влиза отново.Пък и ми е едно студено...никакво...

Желая ви прекрасен ден Simple Smile И утре с нови сили започнете новата работна седмица  Mr. Green Аз лично смятам към средата на януари да си пусна отпуска до средата на февруари  Laughing Sunglasses


# 86
  • Мнения: 472
ААААаа да сетих се нещо,да ми препоръчате нещо за у дома... тренировки някакви... въпреки,че не съм им фен,но все пак Simple Smile

# 87
  • Мнения: X
Добро утро с чаша кафе..



Някак ми е самотно тук така че ако обичате се завръщайте  Mr. Green
Планът за седмицата е утре да е омазаният ден, тъй като имам рожден ден, а в неделя заради луната ще е разтоварващият. За тренировки освен 3-4 пъти йога, съм решила да направя и 1-2 леки тренировки вкъщи. Откъм храна ще наблегна на варива, яйца, млечни, плодове и зеленчуци през не омазаните дни.

Дани, какъв тип тренировки търсиш?

Лека и усмихната седмица!!  Hug

Последна редакция: пн, 04 яну 2016, 10:16 от Анонимен

# 88
  • тук и там
  • Мнения: 11 660
Ето ме и мен-от днес съм режимна!След празниците съм +2 кг,но не съм изненадана.Две седмици съм яла каквото си искам,без да броя калории и да мисля за диети.За редовното преяждане даже малко съм качила.Но не съм много притеснена -което е супер!Имаше дни в които +2кг биха ме хвърлили във див ужас Simple SmileНакиснах си 20 грама чия със една ябълка  и една лъжица кисело мляко-мисля това да ми е закуската,но първо ще правя гимнастика на гладно.За обяд-пилешко филе+киноа,за вечеря-салата маруля+два белтъка и малко сирене.Ще е трудна тази седмица,особенно след голямото ядене ,но се надявам да успея!

# 89
  • Мнения: 5 508
За много години, момичета!
Желая ви една прекрасна и успешна година, както и много минуси при килограмите и обиколките!

MimsityW, да ти е живо и здраво бебчето!

Аз съм с някакъв плюс, но още не знам, колко е. Според Кантарев съм +2,500кг. от Коледа до днес, но съм и в ПМС та вероятно и заради задържането на вода има плюсче.
Днес съм изяла пакетче солети докато пътувах към града. Деня вероятно ще изкарам на течности и (може би) малко нар довечера.
Чакам с нетърпение лунуването на 10-ти. Имам нужда от разтоварване на организма след празниците.

Общи условия

Активация на акаунт