Re: Дневникът 69 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 597
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 472
Здравейте и от мен днес,
Аз днес се движд доста добре с храната , закусвах банан ,но определено ми дойде мнооого малко и докато дойде време за обяда направо щях да умра от глад , после хапнах свинска пържола със зелева салата и си взех за подкрепа едни веган крекери  Mr. Green
За вечеря планирам пак същото,но със зелена салата...

Няма да се тегля тези дни,чак към края на седмицата ,че нещо не съм в настроение ,пък и в сряда имам имен денн  Heart Eyes Laughing нооо ще внимавам ...

# 91
  • Мнения: 472
Оххх ... забравих ...

 Мери търся отслабващо стягащи  hahaha Joy Joy

# 92
  • Мнения: 5 508
Дани, тук съм събрала разни упражнения за тренировки вкъщи Peace Тези от 30-дневните предизвикателства, които са с по 5 упражнения стягат доста - изпробвани са.
Клекове, Jumping Jack, планк-а също стягат много Peace

# 93
  • Мнения: 472
Дани, тук съм събрала разни упражнения за тренировки вкъщи Peace Тези от 30-дневните предизвикателства, които са с по 5 упражнения стягат доста - изпробвани са.
Клекове, Jumping Jack, планк-а също стягат много Peace
Мерсиии Simple Smile
Сега ще погледна

# 94
  • Мнения: 2 576
Здравейте момичета  Hug
Ето ме и мен  Flutter
Вече и аз ще пиша всеки ден.
За сега съм се орентирала към Системата минус 60.

З - кроасан и кафе
О - пържола със салата от брокули
В - кис.мляко с замръзени горски плодове

Между другото от 19.10 до днес съм почети 4 кг. надолу. Знам, че не е много и въпреки това съм доволна. Понеже имам да свалям малко и затова си мисля, че нещата стават бавно при мен, а и за никъде не бързам. Когато тогава. Сега искам да смъкна още 3 кг.  Blush

Лека вечер!!!

# 95
  • Мнения: X
Добро утро!  Hug
Аз минавам набързо да ви почерпя виртуално по случай рождения ден. Също и да отчета вчерашния ден, откъм храна съм горе долу доволна. Направих и 70 минути йога, използвам докато имам време.




Дани, Зизу ти е предложила хубави упражнения. Планкът наистина е страхотно упражнение. Отслабването зависи от хранителния режим едва ли ще стане с тези упражнения. Аз ще ти предложа две момиче, с които понякога тренирам. https://www.youtube.com/channel/UCIJwWYOfsCfz6PjxbONYXSg https://www.youtube.com/channel/UCrd4Hfglr4EczsLXKdGvCLA Честно казано аз и от йогата се стягам.

Прекрасен ден!!  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 2 576
Мери благодаря за почерпката  Hug



Аз преди малко закусих един сандвич, че от сутринта бягам по лекари и давах кръв. Обяда най вероятно ще го пропусна, а на вечеря ще ям сигурно пържола.

# 97
  • Мнения: X
Упражненията за отслабване на Р. Илиева са мн подходящи особено за начинаещи.  Също има един канал в ютюб на Ребека Луис, които са разделени по зони  abs,  butt,  arms,  legs, chest, back както celebrity workouts. С тях и моното на ВЧ и лунуване за 9 месеца от 124кг, станах 84, плюс 10км кардио на
гладно почти всяка сутрин.
Лека и спокойна вечер Simple Smile

# 98
  • Мнения: 261
 Здравейте мацки ида пак аз -суркам и влача крака та дано повечко от пишещите преди да се завърнат в темата.Пожелавам на всички много здраве и радости у дома с децата и половинките.Последните дни бяха кошмарни за нас-баща ми ни уплаши -направи инсулт та в тази виелица и този снежен ад бяхме по болници и спешни кабинети.Нека злото да отминава и само слънце да огрява.Чакам тези дни да го изпишат и си пускам отпуска да съм си в къщи край него.Тогава ще започна ударен режим-чай и плодуване.Захранването ме притеснява ама ще го мисля  после.Лека и спокойна вечер Ви пожелавам.
*cocolino*-прекрасен резултат и да попитам тези 10 км. на какъв уред ги правиш и за колко време.че аз с много зор до 6км на кростренажора правя-повече не мога.
Мери-Честит Рожден Ден-много радост.много здраве и много слънце в душата ти пожелавам.
 

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 20:26 от qvili

# 99
  • Мнения: 5 508
Мери, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, а другото само ще си дойде Hug bouquet

*cocolino*, страхотен резултат, браво bouquet

Днес Кантарев ме зарадва. Оказва се, че само 700гр. е плюса от храна. Другото е било заради ПМС-то Laughing Сега направих една кратка, миниатюрна, почти никаква тренировчица, колкото да се раздвижа и да започна да влизам отново в ритъм. Утре - повече! Сега си изцедих половин лимон с водичка - любима комбинация, но със студена вода.

# 100
  • Мнения: X
Здравейте мацки ида пак аз -суркам и влача крака та дано повечко от пишещите преди да се завърнат в темата.Пожелавам на всички много здраве и радости у дома с децата и половинките.Последните дни бяха кошмарни за нас-баща ми ни уплаши -направи инсулт та в тази виелица и този снежен ад бяхме по болници и спешни кабинети.Нека злото да отминава и само слънце да огрява.Чакам тези дни да го изпишат и си пускам отпуска да съм си в къщи край него.Тогава ще започна ударен режим-чай и плодуване.Захранването ме притеснява ама ще го мисля  после.Лека и спокойна вечер Ви пожелавам.
*cocolino*-прекрасен резултат и да попитам тези 10 км. на какъв уред ги правиш и за колко време.че аз с много зор до 6км на кростренажора правя-повече не мога.
Мери-Честит Рожден Ден-много радост.много здраве и много слънце в душата ти пожелавам.
 
Преди да напълнея  ходех 3 пъти седмично на
 фитнес, след това не просто ме е срам... фитнеса мисля да го включва слвд като сваля последните 20 кг които ме мъчат да си върна теглото от 65-70кг. Аз вървя по пясъка с крачкомер понякога 10км друг път повече зависи с какво време разполагам но под 10км не падам, от 2 месеца някъде замених вървенето с бавно бягане и се чувствам мн добре, в нашата морска градина има някои фитнес уреди, след пясъка ходя и там за по 10 мин на всеки уред.
Бързо възстановяване на татко ти : ) 

# 101
  • Мнения: 5 508
qvili, стискам палци за пълно възстановяване на баща ти  Hug
Като заговорихме - Алекс, надявам се при вас нещата вече да са по-добре с мама и свекървата Hug

# 102
  • тук и там
  • Мнения: 11 761
Браво,*cocolino*!10 километра са си супер постижение,да не говорим за бягане!
Аз в момента съм 78,5 кг(след празниците) и доста ми тежат килограмите,усещам ги най-вече във коленете и глезените-и то като се има предвид че тренирам по 30мин на ден(на Р.Илиева упражненията),но се натоварват от тежеста на тялото..при скачане най-вече.

# 103
  • Мнения: 261
Добро утро момичета.Днес се престраших и се качих на кантара-77.5кг.Ужас.Направо не се търпя вече.Чували ли сте вица че по Коледа ставали чудеса-само тогава можеш за 2 дни да качиш 5 кг  Laughing Е при мен са 3кг отгоре.Днес ми е много мързеливо. но ще се опитам поне 10 мин. да се разкърша с някое упражнение.
*cocolino*-ако си от Бургас ще се радвам да правим тези разходки заедно  напролет.
Лек и успешен ден Ви пожелавам.

# 104
  • Мнения: 422
Здравейте, момичета.
За много години! Желая на всички ви една много успешна и ползотворна година.  bouquet
Аз след 1 месец празнуване, ядене на корем, пак омазах положението.
Бях стигнала до 78кг., но за съжаление сега съм 88кг.  Embarassed
Днес стартирам с Японското чудо, смятам 3 седмици да изкарам на него и после да направя моното на Ваня Червенкова. Целта ми е 60кг.  Flutter

Менюто за днес:
О: 2 яйца
в: Месо + салата.
От утре подновявам и тренировките във фитнеса.

Хубав ден на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт