Искам да кажа ... (65)

  • 49 794
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Коя улица и кои родители?

# 706
  • Мнения: 460
Сега го прочетох,какви са тези родители,думи нямам,такова хубаво момиченце,как им е дало сърце Confused ooooh!
Скрит текст:

# 707
  • До морето
  • Мнения: 7 162
Мернах го преди малко във фейса това, ама реших, че е някоя измислица!

# 708
  • Мнения: 14 805
Сега го прочетох,какви са тези родители,думи нямам,такова хубаво момиченце,как им е дало сърце Confused ooooh!
Скрит текст:
Да не избързваме с изводите.Може да не е изоставено,защото има кофти родители.Явно добре е гледано.Дано не стои някое трагично събитие зада цялата ситуация.Все някой ще разпознае детето и да се надяваме на щастлив край.

# 709
  • Мнения: 460
Какъв е другият вариант-забравено?!Не мисля че е по малко зло  Crossing Arms.Да изглежда добре гледано,личи си и че не е чаве,така че логично и смислено обяснение не намирам.А ако го бяха отвлекли,забравили нямаше ли първо в полицията да се обадят родителите.Такива хора не заслужават деца,нищо не оправдава такава постъпка-да си изоставиш детето само и навън,пред някаква кооперация,ами ако го бяха нападнали бездомни кучета или някакви болни извратени хора/мозъци?!Да го бяха оставили през болница/полиция  Naughty Безотговорници,бясна съм  #Cussing out

# 710
  • София
  • Мнения: 17 414
Не, другият вариант е с родителите да се е случило нещо лошо.
Така че айде по-полека с пенявенето и квалификациите без да знаем всичко.

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Че какво му е на Келвин Клайн? А? И то от сайт? В момента съм с истината на същия и много си го харесвам. Шалът ми от банкета още го докарва, значи е траен.

Сандо, утре съм за миялна. Този път ще е нова. Моята ми стопи нервите, осма година кара, на два ремонта е, за трети няма сми. Реших нова, но ще е Беко. Какво ще кажеш? Какво и да кажеш, решено е вече.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 23 948
Я покажи на мен миялната. Аз не мога да си харесам. Трети път похарчвам парите за друго, спонсора почна да ми се ядосва.

# 713
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей тая: http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … -05011-X/p/680623
Има защита, не гледай какво пишат Технополис.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 23 948
Аааа, не я ща тая! Тази е половинка. Искам от големите.

Кои са скъпите модели на Беко, ама от големите?

# 715
  • Мнения: 4 188
Лильо, в никакъв случай, нИдей, изчакай, шъ  намеря нещо. Не Веко, моля ти се, не. Виж технохит, прод., базар. И аз ще разтърся. Сименс, аег, тва е. Моля те не бързай . Събота съм почивка, цял де ще ровя. Трай, малко.

# 716
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Ех, че сте писали...
Нашата миялна е Мидеа, много съм доволна, вече кара 8-ма година.
Последно взехме такива парфюми (комплекти от няколко продукта) на Каролина Ерера:
Скрит текст:

Прочетох статията за бебето, надявам се скоро да си го вземат. Изглежда добре гледано, чисто, дано не се е случило нещо лошо с родителите му.

Получих разкошна картичка от съфорумка.

# 717
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам ваучер и затова трябва да е от Технополис. Трябва да е 45 санта, защото толкова място съм направила в кухнята за предходната. Освен това трябва да е инокс. С три перки е. Искам да върши работа и тази мисля, че е добре. Нямам нерви да търся друга, а и магазинът ме ограничава откъм марки. Моята сходна по части на Бекото ми беше вярна досега, но взе да си прави каквото си иска. Все още работи, но понякога спира на средата и трябва да пускам изплакване. Друг път задава по-голямо време. Има нужда от нов програматор и нови уплътнения, но няма да ѝ се моля повече. Хвърлям я и си взимам Беко-то.
Сушилнята, пу-пу, работи добре.
Яна, и моята миялна е Мидея и се държа геройски досега.

# 718
  • Мнения: 1 972
В БГ, ползваме точно Беко  Peace Идеална е  Peace Не я ползвам интензивно, защото не готвя като съм на ваканция, ама не намирам кусури. Даже не виждам разлика със Сименс, каквато ползвам основно.

# 719
  • Мнения: 3 868
Лиле, за готварската книга - имам доста пратени рецепти още, когато ги вадих от старите теми. Не са публикувани. Бубанка каза тогава, че ще добави всичко, но мина вече по-вече от половин година и не ги е сложила.

Общи условия

Активация на акаунт