Искам да кажа ... (65)

  • 49 797
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 569
Часът е 02:39, а трима скрити и аз четем темата.  ooooh!

# 721
  • Мнения: 4 292
Часът е 02:39, а трима скрити и аз четем темата.  ooooh!
защо не спите?

# 722
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нощни птици  Grinning

Преди малко прибрах големият от тренировка.

# 723
  • София
  • Мнения: 10 825
За миялната, аз препоръчвам Бош. Преди Боша имах Горение, бахти и скапаната миялна, за 3 години 4 пъти протичаше и то все от различни места - всичко маркучи и чаркове, които могат да се скъсат или спукат се скъсаха и спукаха. С кеф я изхвърлих. Боша го имаме от 2 години и малко, но съм много доволна за сега.

# 724
  • Мнения: 15 117
Добро утро!
Каква беше тази нощ, не знам, обаче детето не спа, аз - още по-малко. Ама атака е, ако имах червени гащи с дъх на канела, можеше да ме огрее нещо друго при безсънието.
Навън е студено, мрачно и грозно. Децата ще ги водят на екскурзия при Дядо Коледа. Съвсем реалистично ще е с този лед навън Simple Smile

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 23 952
Лильо, в никакъв случай, нИдей, изчакай, шъ  намеря нещо. Не Веко, моля ти се, не. Виж технохит, прод., базар. И аз ще разтърся. Сименс, аег, тва е. Моля те не бързай . Събота съм почивка, цял де ще ровя. Трай, малко.
Да ти снимам ли висок клас АЕГ, което умря на 6-тата година? Не е ли по-добре да си купя Беко за половината пари, да изкара 4ри години и да си купя ново?

# 726
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Здравейте, дами!
Парфюми, миризми, а моя мъж има непоносимост към всякакви такива ухания. Много го дразнят. Ползва домашен сапун, вместо афтършейв - спирт. Някакви мъжки парфюми отлежават с години в шкафа.

Янтре, абсолютно си права за уредите. Малко по-скъпото от евтините върши същата работа. Освен това е и късмет.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 23 952
Виждам се в чудо с тия уреди. За мен Миле не си струват, 4-5 ПЪТИ са по-скъпи от другите уреди (сравнявам среден клас АЕГ със среден клас Миле, най-евтините са много орязани от към функции). Да, хубаво издържат по 20 години, ама за тези години технологията се развива. Обаче не съм съгласна да се скапват на 5-6тата година скъпи уреди. Бош, АЕГ, Сименс. На всичкото отгоре някои от тях са ми немски, докарани от Германия. Като си купиш пък най-евтин отявлено е боклук - преди 2-3 седмици се наврях в един Индезит в магазина, тази миялна имаше осенъци по пластмасата на отделението за препрат.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Полудявам. Миялната ми е за смяна, постоянно прави проблеми, но нищо, нищо не харесвам.

Миялната, от която се оплаквам не ми създаваше никакви проблеми 6 години, АЕГ, струваше 1200лв когато я купих. Аз лично я избрах, бях влюбена в нея. Признавам - пускам я по два пъти на ден, ама все пак......

# 728
  • Мнения: 10 711
Янтра, имам чувството, че каквото и да избере човек, всичко е направено като да си изкара гаранцията, а понякога и това не се случва. И аз съм на същото мнение за електроуредите.

Миялнята ни е Бош и засега съм доволна от нея Peace

Да кажа, ако не сте прочели - има изложение на минерали в музея на "Земята и хората". От 18 до 20 декември е. Ще има нови експонати. Билета прочетох, че е 1 лев. Мъжът ми ще води сина днес, т.к. той събираше преди и са му интересни, а пък и уикенда предполагам ще е пълно. Прилагам и линк: https://bg-bg.facebook.com/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD% … -155432401166883/

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 23 952
Котарака пасе иглички от елхата #Crazy

# 730
  • Мнения: 2 457
Тарталета, какво си въобразяваш с този увисналм елен Crossing Arms
Спеиално  от мен  за Коледната раздумка Laughing  Wink
Скрит текст:
Янтра, нали имаш прахосмикачка, не може да нямаш, изчисти ги.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 23 952
Янтра, нали имаш прахосмикачка, не може да нямаш, изчисти ги.
Той се качва и ги пасе от дървото, а дървото няма къде да го местя, защото малко се изхвърлих и е над два метра смърч.

# 732
  • София
  • Мнения: 10 825
Направих айсинг и украсих малко меденки, които ще подарим довечера. Абе тоя айсинг ще засъхне ли? Дано да засъхне иначе защо се морих да ги рисувам, след като ще се размаже и разтече при пренасянето Tired

# 733
  • Мнения: 15 117
Ще изсъхне.

# 734
  • Мнения: X
Засъхва той - при мен даже прекалено бързо . Но после не ми харесва - много е твърд . За украса е хубав - но за ядене както и фондана не е моя вкус.
 Правих една година - само малкият племенник упорито си ги ядеше - всеки друг грабеше от тези с шоколадова глазура Grinning
 Може да е отрони при пренасяне - не да се разтече .
 Но не знам твоята рецепта каква е .
  Тогава ми беше сефтето и хич не очаквах да се получи нещо читаво - но реално стана и бяха красиви там разни еленчета и камбанки и дядо Коледовци .

Общи условия

Активация на акаунт