Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 15

  • 220 839
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Ако карате кола и силно са ви ударили - излезте и проверете. Ако са ви ударили отзад е на пари, ако е отпред - на бой.

******

Шефът на пожарната влиза в дежурната стая с ръце в джобовете, оглежда бавно присъстващите и казва:
-Хайде, колеги...лека-полека да тръгваме. Данъчното се е запалило...

******

Съпруг се прибира сутринта, отваря вратата и получава точилка между очите. Когато дошъл на себе си, жена му му казала:
-Извинявай, скъпи! Забравих, че си бил нощна смяна!

******

-Ало, скъпи! Купих си нови ботушки!
-Аре, да ти звънна по-късно, че сега не мога да псувам...

# 46
  • София
  • Мнения: 274

-Ало, скъпи! Купих си нови ботушки!
-Аре, да ти звънна по-късно, че сега не мога да псувам...
Joy

# 47
  • Мнения: 31 664
Та влязох аз у дома и:
— Къде?… Стой! Къде отиваш? Събу ли се?… Аха, добре… стой! В кухнята! В кухнята влез!… В хола съм почистила… Какъв филм? Ще ти го разкажат утре. И мачът не те интересува. Хорските мъже се прибират в къщи, ремонтират, готвят, помагат на жените си, а ти? Стой! Якето къде метна? А, на закачалката е… Е, ами не мога пък все да те следя. Остави столааа! Току-що го минах със спирт. Яж на мивката. Не, не пипай чинията… От тенджерата можеш. Довечера идват майка ми и сестра ми, няма да мия съдинки през пет минути, я! Виж, виж какво направи? Троха!!! А преди малко минах с прахосмукачката… Стига толкова, виж се на какво си замязал! Измий си чинията и я прибери. Къде тръгна? Къде? Казах ти — чакам гости, нямаш работа в хола. На балкона ще почакаш. Чист въздух, зимно слънце, хората се прибират в къщи при любимите си съпруги… Ееех, какви мъже имат другите жени, пък на мен какво се падна… Какво мърмориш? Стой там и чакай… Чакааай! Къде тук? По-назад, тук съм мила… Още, още… Стой! Къде изчезна? Абе, тук е шести етаж, защо не внимаваш? Стигна ли вече долу? Ставай, ставай! Нищо ти няма… И се прибирай по-бързичко!… А, не — я чакай! Иди до магазина и купи едно кисело мляко, че забравих, така и така си навън. И от аптеката вземи един аналгин, че главата ме заболя от теб!

 Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 5 215
- Майко, пристигнах.
Майката: typing...
- Пътувах нормално.
М: typing...
- Ти как си?
М: typing...
- Добре ли си?
М:stigna li?

- Извинете ме, каква е паролата за Wi-Fi интернета?
- Що за въпрос? Това е погребение!
- "Погребение" с малки или с големи букви?

Шефът на пожарната влиза в дежурната стая с ръце в джобовете, оглежда бавно присъстващите и казва:
-Хайде, колеги...лека-полека да тръгваме. Данъчното се е запалило...

# 49
  • Мнения: 31 664
Cъдят гинeĸoлoг зa yбийcтвoтo нa eднa цигaнĸa. Cъдиятa гo питa:
– Дoбpe, мoля, oбяcнeтe зaщo yбиxтe цигaнĸaтa?
– Щe ви oбяcня. Ta знaчи, бeшe yжaceн дeн. Бяx зaтpyпaн oт paбoтa. Haпpaвих 10 aбopтa, излeĸyвах нaд 30 тpипepa, 40 cифилиca. Maxнaх 35 cпиpaли, a ĸoлĸo пъĸ cлoжих…!
Haĸpaя, cмaзaн oт yмopa, пpибиpaм ce вĸьщи и жeнa ми ми виĸa: "Cĸьпи, cтapичĸa cьм вeчe, дa ми мaxнeш cпиpaлaтa?", и aз ĸaĸвo дa пpaвя, жeнa ми e, мaxнax и cпиpaлaтa.
Идвa cлeд мaлĸo гoлямaтa дъщepя: "Taтĸo, aз ce oжeниx и иcĸaм дa имaм дeцa. Дa ми мaxнeш cпиpaлaтa?", и aз ĸaĸвo дa пpaвя, дъщepя ми e! Cлeд мaлĸo идвa мaлĸaтa дъщepя и ми виĸa: "Taтe, тaтe, вeчe cьм нa 16 гoдини! Cлaгaй cпиpaлaтa!". И aз я cлaгaм, ĸaĸвo дa пpaвя, дъщepя ми e.
И нaĸpaя, cмaзaн oт yмopa, излизaм нaвън дa изпyшa eднa цигapa нa cпoĸoйcтвиe, идвa пpи мeнe eднa цигaнĸa и ми виĸa: "Бaтe, дaй 5 лeвa дa видиш ĸ"вo e пyтĸa, бe!"

 Joy

# 50
  • Мнения: 39
Десет признака, че идва Коледа:
1. Дядо Коледа се налива с Кока-Кола по телевизията. В краен случай подарява GSM-и.
2. Жена ти все по-често споменава какво „си е харесала в магазина“.
3. Културното многообразие се представя от чуждоезикови изпълнения на „Тиха нощ, свята нощ“, които не включват български.
4. Бирата е тъмна.
5. Цените са двойни.
6. Петъците са черни.
7. Виното е греяно.
8. Дърветата светят.
9. Базарите са „немски“.
10. Дават „Сам вкъщи“. Денонощно. Трите части. Пак....
11 . Тъкмо си се унесъл и някой хвърли пиратка на етажната площадка

******

Миналата Нова година се отказах от руската салата. Тази ще пробвам да се откажа от мандарините - трябва да изясня от какво ми е толкова лошо на 1 януари…

******

Нова година е единственото време, когато позвъняваме в 3 сутринта, и от среща се радват повече, от позвъняване в 10 преди обед!

# 51
  • Мнения: 1 780
Иванчо, кажи какви редки австралийски животни познаваш?
– Слон.
– В Австралия няма слонове.
– Точно затова са рядкост.

# 52
# 53
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
 Черен хумор

Скрит текст:
В асансьор е закачена аварийна инструкция: "В случай на авария, моля звънете на телефон 9XX-XX-XX." Един човек се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък. Паникьосан, човекът набира номера и чува в слушалката:
- Градска морга. С какво можем да ви помогнем?

# 54
  • София
  • Мнения: 274
Съпруга към рицаря на сърцето си:
– Виж, мило, имат „Как да манипулираме хората“.
– То ясно как – с брадва!

# 55
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Седи си някакъв в кръчмата и си пие ракия. По едно време влиза някакъв друг и от вратата се провиква:
-Гошо, жена ти ти е сложила рога!
Първият захвърлил веднага пиенето и хукнал. Тъкмо излязъл от кръчмата и една кола профучала и го блъснала. Вкарали го в болница и го гипсирали целия. Лежи си той гипсиран - ръцете на една страна, краката на друга и си мисли:
" Трябва да си лекувам нервите. Нито съм Гошо, нито съм женен..."

# 56
  • Мнения: 4 181
Дребничка възрастна госпожа влязла в Чейс Манхатън Банк и попитала дали може да си открие сметка. - Естествено - казал управителят. - Колко искате да вложите?
- Три милиона долара - отвърнала възрастната госпожа.
Управителят ахнал.
- Това са много пари. По какъв начин ще ги преведете в сметка та си?
- В брой. Нося ги в тази торба. Вижте сам, ако искате.
Управителят надзърнал в найлоновата торба, в която имало няколко пачки новички зелени банкноти. Това било твърде необикновено и той решил да осведоми президента на банката, който надлежно поканил възрастната госпожа в кабинета си, за да се заеме лично с въпроса.
Президентът бил самото очарование. Той наредил да донесат чай и бисквити за ценната нова клиентка на банката.
- Ако може да попитам, откъде се сдобихте с тези пари? – по любопитствал президентът.
- От хазарт - отвърнала възрастната госпожа. Той се изненадал.
- От какъв хазарт?
- А, обзалагам се с хората за всевъзможни неща и обикновено печеля. Например залагам сто хиляди долара, че до утре на обяд ташаците ви ще станат квадратни. И приемам облог четири към едно. Имате ли да заложите двайсет и пет хиляди долара?
Президентът почти онемял.
- Не е морално да приема парите ви, защото се боя, че няма начин да спечелите този облог.
- Е, щом не искате да приемете облога, започвам да се питам дали тази банка е подходяща за парите ми.
Президентът в никакъв случай не искал да изгуби клиентката си.
- Да не бързаме - казал той. - Добре, приемам облога ви, щом сте абсолютно сигурна.
- Абсолютно - заявила дребничката възрастна госпожа. - И не се бойте за мен. Знам какво върша. До утре в дванайсет без петнайсет.
Същата нощ президентът на банката се будил през час, за да проверява дали ташаците му са станали квадратни. Всичко в това отношение било наред. В дванайсет без петнайсет на другия ден дребничката възрастна госпожа дошла в банката заедно с адвоката си.
- Адвокатът ми е тук като свидетел - пояснила тя, когато влезли в кабинета на президента.
Точно в дванайсет президентът обявил, че печели облога, но дребничката възрастна госпожа поискала той да си събуе панталона, за да се увери. Банкерът се подчинил. Тя го опипала и заявила, че ташаците му не са квадратни.
- Предполагам, че печелите облога - казала госпожата и му връчила стоте хиляди долара. В това време адвокатът започнал да си удря главата в стената.
- Какво му става? - попитал президентът на банката.
- Оставете го този нещастник - отвърнала дребничката възрастна госпожа.
- Разбирате ли, обзаложих се с него на един милион долара, че до днес на обяд ще съм хванала президента на Чейс Манхатън Банк за ташаците!

# 57
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Съпруга към рицаря на сърцето си:
– Виж, мило, имат „Как да манипулираме хората“.
– То ясно как – с брадва!
Това е бисер от Панаир на книгата 2015.  Simple Smile

Най-добрите бисери от Панаир на книгата 2015

Даниела, голям смях! hahaha
Този го гепих от приятел във ФБ, ако е публикуван вече, моля да ме извините Praynig .

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 18:08 от Ензим®

# 58
# 59
  • Мнения: 1 780
Разговор между баби пред книжарница:
– Да вземем на детето „Малкият принц“, а?
– Какво?! Детето ще прочете „Малкият принц“, когато аз стана принцеса!

Общи условия

Активация на акаунт