ОСМИ КЛАС - тема 73

  • 64 010
  • 776
  •   2
Отговори
# 60
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Нашите ще ходят на мексикански ресторант. За подарък измисли колие на Сойка- пресмехулка.

# 61
  • Мнения: 1 271
Днес цял ден мери улиците, сега играе,  изобщо не се е стреснал, че утре ще ходи на олимпиада.
Дано да стане и да отиде, защото ние ще излизаме рано и като нищо ще си спинка сладко докато хората решават задачи.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 768
запис и от мен.
Донси bouquet
В училище ще си разменят подаръци. Паднало му се е да подарява на  една съученичка. Проучил- обичала бижута Grinning

# 63
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
А до каква супа са се разбрали да са подаръчетата? Нашите са решили до 20 лева. Струват ми се много. Ама нищо де, ще ги дам. Плюс това и втората част на учебника и тетрадката по руски трябва да поръчаме.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 768
А до каква супа са се разбрали да са подаръчетата? Нашите са решили до 20 лева. Струват ми се много. Ама нищо де, ще ги дам. Плюс това и втората част на учебника и тетрадката по руски трябва да поръчаме.
за това пропуснах да попитам. Предполагам до 10-15 лева.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 6 881
До 15 лв при нас. Сиси купи "Гръцките богове на Пърси Джаксън"
Рик Риърдън за съученичка. Разбрала, че харесва автора и се надява да не си е купила точно тази книга.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
До 15 лв при нас. Сиси купи "Гръцките богове на Пърси Джаксън"
Рик Риърдън за съученичка. Разбрала, че харесва автора и се надява да не си е купила точно тази книга.

Това шестата книга ли е от поредицата? Синът ми много ги харесва. Да взема и аз да му я добавя към някой от подаръците.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 6 881
Не знам, на български е от 2015г, излязла е 2014г. Заедно с "Гръцките герои на Пърси Джаксън ".
И моята ги чете и събира. Simple Smile

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Сега разрових. Това е друга поредица.  ooooh! То тоя Риърдън бил много продуктивен.  hahaha
Гледам, че и моя ги събира поредиците.

# 69
  • у дома
  • Мнения: 7 157
Сега разрових. Това е друга поредица.  ooooh! То тоя Риърдън бил много продуктивен.  hahaha
Гледам, че и моя ги събира поредиците.

Даже има и нова поредица Магнус Чейс и боговете на Асгард -излязла  е само първата книга http://egmontbulgaria.com/knigi-3/romani-119/prikljuchensko-fent … ljatoto-2643.html

# 70
  • Варна
  • Мнения: 6 340
Имате ли отзиви за преминалите олимпиади?
На детето мнението-"както винаги, една идея по-трудно от изученото". Laughing Имало е думи, които вижда за първи път.

Сещам се за олимпиадите по география- добри резултати винаги, но допълнително четене, в повече от учебния материал. По желание.  Laughing
Май досега само олимпиадите по БЕЛ са били "точните", при нея. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 48 031
Не е било лесно
Кога се очаква резултатът?

# 72
  • Мнения: 735
Моят син ще ходи на олимпиада по астрономия. Това го влече. Peace

# 73
  • Мнения: 31
 Hug Здравейте  Heart Eyes
Днес на контролното по АЕ има 4,30 ама за срока най-вероятно се очертава за 5-ица,но ще правят още едно контролно,то ще го броят за класно  Laughing
Утре им е класното по БЕЛ щяло да бъде есе или на стихотворението ''Потомка'' или на ''Зимни вечери'' Sunglasses Върна се преди малко от у-ще,сега седна да преговори всичко за стихотворенията и утре каквото направи  Rolling Eyes

# 74
  • Варна
  • Мнения: 6 340
Класното по БЕЛ може и да се отложи за след ваканцията, защото тази седмица ще бъдат със заместник.
Да ви разправям днес какво се е случило в час по английски
Скрит текст:
Класната пак отсъства и имат заместник. Да де, ама не дошъл. По едно време влезли двама младежи и поуплашили класа. Нито се представили, нито нищо. Казали, че ще ги наглеждат, седнали на един чин. После поискали всички тетрадки да се строят на бюрото за проверка. Повечето не си ги дали. Единият блъскал с ръце по бюрото защо не ги дават всички.Младежите ги занесли после на портиера. Сетили се нашите да отидат да питат учители какви са тези хора. И се оказала някаква самоинициатива(най-вероятно опит за бъзик и сплашване на зайци от дванадесотокласници). Добре поне, че наистина са се оказали момчета от гимназията, че по нищо не личало какви са, що са. Зам. директорът и педагогическия съветник са дошли после в класа, успокоили са ги и са казали, че двамата ще бъдат наказани. Разпознати са по снимки, които децата направили.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт