Фермата- сезон 1, тема 6

  • 55 152
  • 894
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 726
На бай ти Ганя правилата са му ясни от началото на предаването и са на на един клик разстояние:)Но не благоволи да ги сподели с простосмъртните.

# 46
  • Мнения: 7 848
На бай ти Ганя правилата са му ясни от началото на предаването и са на на един клик разстояние:)Но не благоволи да ги сподели с простосмъртните.

Биг ли си, Литъл си, още повече Любоилинекъвси, ще може ли да помоля квалификациите да си ги оставиш за себе си. Кой е Ганьо и кой - не, не решаваш ти.

Писали сме само с предположения кое как е и дали е така. Много , мнооого назад в темата сме го обсъждали, но са били само предположения.

Обаче бай Ганьо не чете, а влиза в темата и започва да ни описва какви сме. Айшасвдтбгз@$№%!!!!!!!!!!!
Който иска и във ФБ ще надникне, моля! От ментори нямаме нужда къде и какво да четем.

# 47
  • Мнения: 1 726
Биляна ли си, платно ли си белила, шампанско ли си не знам.Да беше попитала преди да се нахвърлиш.Цитирах само един потребител.Квалификацията е само за един потребител който ползва този израз.Не аз определям кой е "бай ти Ганя" а той.Ако беше следила темата щеше да разбереш.Ако ти се разпознаваш аз нямам вина за това.

# 48
  • Мнения: 7 848
 
Цитирах само един потребител.Не аз определям а той.Ако беше следила темата щеше да разбереш.Ако ти се разпознаваш аз нямам вина за това.

 Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 1 726
Точно това е идеята:) Да се забавляваме тук:)

# 50
  • Мнения: 5 508
Любо, тя определено не разбра поста ти. Иначе съм съгласна с написаното от теб.

# 51
  • Мнения: 1 726
Любо, тя определено не разбра поста ти. Иначе съм съгласна с написаното от теб.
Радвам се че ти ме разбра.Случва се някой да не разбере друг.Дано поне разбере че и мен ме издразни същото което подразни и нея и може да се каже че се борим за едно и също но по различни начини.Благодаря ти Зизу!

# 52
  • Мнения: 287
тоя dido е адски неприятен. 90% от коментарите му са относно това колко тъпи са бг мамите или тези във фейсбук. много негативна и дразнеща личност... какво ли е да се налага да общуваш ежедневно с такъв човек? Sad

# 53
  • Мнения: 4 569
Кога е точно е финала? На 20-ти ли?

# 54
  • Мнения: 31 212
Кога е точно е финала? На 20-ти ли?
Никой не знае тази голяма тайна. Peace

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
 Joy големи мистерии в това шоу

# 56
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Да видим довечера какво ще стане. Също така ми е интересно отпадналите кога ще влязат и за колко. Трудно ще издържа нова порция от Мара и Варсамов.

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
Кога е точно е финала? На 20-ти ли?
На 20.
Пише го в статията на "Труд", която цитирах. Peace
Тоест, преразказах.

# 58
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бе защо така хич не искам победител да е Райно- не знам  Rolling Eyes Не ме дразни, дори ми е симпатичен, но има нещо в него, което крайно не харесвам. Някак си е абдикирал от живота, само работа и праволинейност...

# 59
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Бе защо така хич не искам победител да е Райно- не знам  Rolling Eyes Не ме дразни, дори ми е симпатичен, но има нещо в него, което крайно не харесвам. Някак си е абдикирал от живота, само работа и праволинейност...

Точно това е, няма живец в него.

Общи условия

Активация на акаунт