Фермата- сезон 1, тема 6

  • 55 160
  • 894
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 796
Аз първо да отговоря на въпроса на biglubo към мен в предишната тема (бях написала, че Райно не е за това шоу и той ме попита защо така мисля). Райно не е за това шоу в добрия смисъл на думата. Имам чувството, че от продукцията го употребиха и дано да спечели или ако не, поне да  го възнаградят подобаващо.  Peace Да, трябва да има различни типажи в шоуто и е добре, че са го избрали. Аз му симпатизирам и искам той да спечели. biglubo, прав си, че и играчи, които не изглеждат физически силни могат да победят, в други формати сме виждали точно това, не е късно и във Фермата да го видим.  Peace
Някой напред се чудеше кога Алла е дружала със затворника. Жената на пазара може би имаше предвид случката след като Варсамов отпадна като фермер от завърналия се Асен (нали тогава тя и Мария го утешаваха и после станаха по-близки).
А Алла се притеснява от срещата с Мария, защото може би не и` изпълни заръките да изгони Нора, а даже се сближи с нея. Защо пък се притеснява? С какво толкова и` е длъжна? За толкова кратко време не можеш да наречеш един човек свой приятел и да му се вричаш във вярност.  Peace
Очакванията ми за довечера са, че Димитър ще победи.  Peace Защо мислите, че ако се стигне до алманах, той няма шансове? Мисля, че и Димитър доста прочете и научи, все пак отдавна се готви да отиде на дуел.
Опдадналите май ще поживеят с фермерите няколко дни (сякаш това чух да казват опосумите  newsm78, но не съм много сигурна). И пак доколкото разбрах  newsm78, те ще гласуват (ако се съди по видео посланията, с най-голям шанс е Райно, почти изравнени са Алла и Димитър). Та при всички случаи Нора е на последен дуел за място във финалната тройка (която виждам в състав Райно, Димитър и Алла). Peace
Ери, така, както го описваш, Райно е за живот в друга държава, не в България.  Laughing Имам позната, която работи в Швейцария и каза, че не можела да свикне на живота там, защото хората мислели само за работата си, не си ходели на гости, освен по повод и водели затворен живот.  Laughing  Сетих се за това, като ти прочетох поста.  Peace А на него може това да му е радостта от живота - да работи. А през седмицата го видяхме и в друга светлина (как се озари лицето му като затанцува). Не мисля, че е абдикирал от живота, просто може да е по-затворен човек.  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 1 365
Fortuna, напълно подкрепям всичко написано за Райно.
Почти съм сигурна обаче, че Митко ще отпадне  Wink

# 62
  • Мнения: 9 865
Според мен си има своите радости и удоволствия, т.е. има живец, просто не е екпресивен, малко флегма си пада, натюрелът му такъв.
Умее да свири, умее да играе (малко мъже могат действително да танцуват нещо), прави сто неща (дърводелство, животни, каза че и ножове правил), това човек без желание няма да се занимава с толкова много дейности. Няма нищо лошо радостта в живота ти да идва от съзидание и да ти е кеф просто да си работиш.
Аз му симпатизирам на Райно, ще се радвам, ако спечели той. Или Димитър, заради детето.
Много ми се щеше да има някоя готина фермерка на финала, но не би. То и сред отпадналите нямаше особено приятни женски образи.

# 63
  • Вестерос
  • Мнения: 38 311
Съгласна съм с Бона   Peace

# 64
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Защо мислите, че ако се стигне до алманах, той няма шансове? Мисля, че и Димитър доста прочете и научи, все пак отдавна се готви да отиде на дуел.
Защото според мен няма някой, който да знае повече от Симеон от алманаха.
Освен това Симеон е и доста добре подготвен физически. Peace
Райно е пластелин, тотално ми опротивя с това фанатизиране на имама, толкова пък да нямаш собствено мнение айде нема нужда. Laughing Stop

# 65
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Аз бях писала, че на всички симпатизирам по някакъв начин и във всички намирам неща, които не ми харесват. Може би, защото никой не се доближава особено към моя характер и темперамент. Все пак ако се насиля, може би намирам нещо общо с Симеон, Митко и Альона...

А м/у другото видях Дони- изглеждаше изключително добре, в играта не я харесвах (не помня писах ли го това вече или само съм мислела да го напиша)

# 66
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Спортистчето не се ли е научило, че понякога има и загуби....какво мрънкосва. Как мразя такива мъже  ooooh!

# 67
  • Мнения: 31 311
Аре Митак дано спечелиш!

# 68
  • Мнения: 52
Може ли някой да ми каже как се определя крайният победител във Фермата? На принципа на Survivor от останалите, вече елиминирани участници или със зрителски вот?

# 69
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Много хубава жена е Маргарита Михнева Blush

# 70
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Димитър сбърка при реденето според мен.
Играта за 1 точка трябваше да е за 3, Симеон е тежък и по - бавен, нали затова е времето да помислиш, там Димитър е сигурен победител...ще падне според мен.

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Предпочитам Димитър да спечели този двубой, но имам чувството, че не си подреди правилно игрите и ще отпадне Confused
М.Михнева изглежда страхотно Peace

# 72
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Мустафа обаче упорито продължава, че ТОЙ бил преценил Райно да остане.
Егати и наглеца е тоя лис плъх.... smile3532 smile3513 doh #Cussing out

# 73
  • Мнения: 31 311
Мустафа обаче упорито продължава, че ТОЙ бил преценил Райно да остане.
Егати и наглеца е тоя лис плъх.... smile3532 smile3513 doh #Cussing out
Да толкова е противен.

# 74
  • Мнения: 690
Много трудна игра.Може би най-трудната от всички играни до сега.

Общи условия

Активация на акаунт