Фермата- сезон 1, тема 6

  • 58 752
  • 894
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 821
Урааа, най-накря си тръгна свръхпротивния Митко! Който и да спечели от останалите 4 няма да ме е яд, но все пак искам да е една от жените колкото и невъзможно да е това.

# 211
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
Урааа, най-накря си тръгна свръхпротивния Митко! Който и да спечели от останалите 4 няма да ме е яд, но все пак искам да е една от жените колкото и невъзможно да е това.

Пандаани, честито значи! Угодиха ти най-после  Mr. Green  

Какво стана с договорката да му дадат наградата на твоя омразен герой, за която така упорито твърдеше?  newsm78

# 212
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
Това вече е въпрос с повишена трудност, недей и ти пък. Crossing Arms

# 213
  • Мнения: 4 821
Урааа, най-накря си тръгна свръхпротивния Митко! Който и да спечели от останалите 4 няма да ме е яд, но все пак искам да е една от жените колкото и невъзможно да е това.

Пандаани, честито значи! Угодиха ти най-после  Mr. Green  

Какво стана с договорката да му дадат наградата на твоя омразен герой, за която така упорито твърдеше?  newsm78
Да сгреших, признавам си. Подлъгах се по статиите из нета. 
При положение, че завърши едва пети не разбирам защо трябваше да му се отделя толкова много екранно време за сметка на всички останали Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 216
Гледам профилите във ФБ на тези хора който мразят Митко  ,ми те повечето нямат деца, та простено им е за злобата към един достоен баща.

# 215
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
Омраза е доста силна дума.
 Peace

# 216
  • Мнения: 19 248
Не знам как не ги докосна това силно дете, какво толкова лошо видяха в Митко? Та кой не прави схеми и интриги, всеки показа зъби и рога Mr. Green Целта оправдавала средствата, така е, аз щях да съм по- лоша

# 217
  • Мнения: 2 205
biglubo, и на мен от статията нищо не ми стана ясно, напротив, обърка ме.
Не знам дали е вярно, но аз поне така го разбрах:
1. Старите фермери избират двама финалисти.
2. Останалите двама играят двубой, в който се определя третия финалист.
3. И от тримата финалисти публиката избира победител.
В понеделник ще разберем със сигурност.

Толкова простотия избълваха Иван и Андрей... Как пък не отделиха 1 минута ефирно време, да обяснят като хората правилата.

Старите фермери гласуват и избират 2ма сигурни финалисти.
Останалите двама неизбрани отиват на дуел и така решават кой ще е 3я финалист.
След това отварят зрителски вот и играчът събрал най много зрителски гласове - печели !



Изглежда логично но не мога да си представя 3 та точка от цитираното преди:
1. Тримата финалисти ще се изправят един срещу друг в своеобразни дуели.
2. Освен това те ще се борят и за подкрепата на зрителите, които ще могат да гласуват за своя любимец чрез есемес.
3. Отпадналите участници в шоуто, които до тогава ще станат общо 13, също ще могат да дадат своя вот за някой от своите бивши съперници.

Как точно ще се включат отпадналите 13? До колкото разбирам ще станат 13 след отпадането на последният дуел между номер 3 и 4.Значи освен публиката ще се зачита и техния вот.Самият факт че всеки го тълкува различно показва че не са ясни правилата.

# 218
  • Мнения: 19 248
 Не разбрах кого обиди или прецака незаслужено

# 219
  • Мнения: 2 205
"Това, че ти не си наясно означава, че никой не е ?
Аз например съм наясно, и го написах вчера тук."
Да, и поясних, че от "Труд".
Затова и си направих труда да го изнамеря. Laughing
За да не говоря празни приказки. Peace

Ще видим, сега си чешем езиците и клавиатурите просто.
Сарказмът ти е неоснователен в случая, все пак темата е за развлечение, поне за мен.



Merri_An мир  HugНаистина тук трябва да се забавляваме.Извинявам се ако съм прекалил.Може би съм малко докачлив.

# 220
  • Мнения: 5 562
И след снощния дуел още по-гнусно ми се струва злорадството на Мара: "Чакайте, чакайте да видите какво ще стане..." Отвратителен човек, жалко, че ни се налага да я гледаме пак.

# 221
  • Мнения: 4 711
Стана ясно, разгеле.

Само си поспорихте за спорта  Mr. Green

Не беше ли така и при Сървайвър финала? Гледах май първия ли беше, където бяха на една река, после гледах и с певицата Джина ли беше и една атлетка, не помня какво издание беше това. И ми си губят финалите

# 222
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
Не гледам, какво е станало ясно?
Скрит текст:
"Това, че ти не си наясно означава, че никой не е ?
Аз например съм наясно, и го написах вчера тук."
Да, и поясних, че от "Труд".
Затова и си направих труда да го изнамеря. Laughing
За да не говоря празни приказки. Peace

Ще видим, сега си чешем езиците и клавиатурите просто.
Сарказмът ти е неоснователен в случая, все пак темата е за развлечение, поне за мен.



Merri_An мир  HugНаистина тук трябва да се забавляваме.Извинявам се ако съм прекалил.Може би съм малко докачлив.
Grinning Peace.

# 223
  • Мнения: 4 711
А, няма да ти казвам тогава, Merri_An  Mr. Green
Може да искаш да го гледаш, да не ти развалям... кефа  Mr. Green

# 224
  • Мнения: 4 992
Разгеле..явно ще чуем правилата

Общи условия

Активация на акаунт