Коледа 2015 - 2

  • 67 465
  • 566
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 431
Миналата година се минах с глазура от пакетчета. Тази година няма да купувам. Най добре се получи с гел, обаче не засъхва и се лепи. За това ще се ориентирам към айсинг, един път правих, получи се и на вид и на вкус.

# 541
  • София
  • Мнения: 11 749
И аз предпочитам да е с масло, дано да може да се замени.
Не съм Джемма, но съм я приготвяла само с масло, така че може най-спокойно.

# 542
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Разбира се, че може, момичета. Действайте смело. Peace

Застудя и на мен също вече ми е коледно.  Харесах тези формички в Алиекспрес:
https://ru.aliexpress.com/item/8pcs-Christmas-Stainless-Steel-Mo … 010608.0.0.wa2wfI

https://ru.aliexpress.com/item/Cute-Christmas-Snowman-Shape-DIY- … 999999.406.KX3ULB

https://ru.aliexpress.com/item/Cake-Pan-Christmas-Supplies-6-Cav … 999999.409.KX3ULB

# 543
  • При децата ми
  • Мнения: 6 177
Може ли снимка на камината?  Praynig
Скрит текст:
Заповядай само че тук не е довършена но имам в момента само тези.На мястото на огнището ММ си огра да прави светлини като пламък с диоди.И кучето естественно Mr. Green


Може ли да кажете как се прави такава камина? Много ми хареса! Simple Smile

# 544
  • Мнения: 4 097
И на мен много ми харесва и ще опитаме с мъжа ми да направим тази година.

# 545
  • София
  • Мнения: 9 850
Време ли е вече за АКК? Мисля си тази година да се пробвам с един... май...
Не е ли време и за нова тема направо?

# 546
  • Мнения: 58
По въпроса за АКК - чела съм по руските сайтове че започват да го правят  още края на септември, началото на октомври .Аз миналата година го направих в края на ноември - стана разкошен.Този сладкиш  и аз и близките ми го обожаваме:)

# 547
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
За камината, ето я моята, направена е от 4 Икеа кашона, лепило за тапети (много е евтино, дори тук) и голяяямо количество duct tape. Облепена е с тапет. Толкова е здрава, че вътре сложих бая клони, които все едно ще горят в нея и до ден днешен, година по-късно, още си я държим и няма нищо развалено по нея.

Тапетът съветвам да е от по-дебелите и релефните, за да се прикрият разни неравности в конструкцията.
Само тази снимка намирам.

# 548
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Време ли е вече за АКК? Мисля си тази година да се пробвам с един... май...
Не е ли време и за нова тема направо?

АКК - на 1 ноември ще правя аз. Раничко ми е още , ко Коледа ще го опиянча много отсега.

# 549
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ние правим АКК към средата на ноември, като вече правим по 1/2 доза, сега сигурно ще е и 1/4, защото иначе само това ядем. Мнооооого е вкусен, но като сме само двама и ни омръзва все едно и също за закуска.

# 550
  • При децата ми
  • Мнения: 6 177
За камината, ето я моята, направена е от 4 Икеа кашона, лепило за тапети (много е евтино, дори тук) и голяяямо количество duct tape. Облепена е с тапет. Толкова е здрава, че вътре сложих бая клони, които все едно ще горят в нея и до ден днешен, година по-късно, още си я държим и няма нищо развалено по нея.

Тапетът съветвам да е от по-дебелите и релефните, за да се прикрият разни неравности в конструкцията.
Само тази снимка намирам.


Аз не виждам снимка. Sad

# 551
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Hrispa76, снимката е от фб и ако си на някакъв служебен компютър (примерно) може и да не се отваря.

# 552
  • При децата ми
  • Мнения: 6 177
Hrispa76, снимката е от фб и ако си на някакъв служебен компютър (примерно) може и да не се отваря.

Ясно. Simple Smile

# 553
  • Мнения: 373
А някоя от вас правила ли е коледен щолен в хлебопекарна и ако може да сподели рецепта?

# 554
  • Мнения: 984
Щолените ги меся с миксер и после във фурната, до сега не съм срещала рецепта за хлебопекарна...

Общи условия

Активация на акаунт