Проследяване на бременност в Майчин дом - Варна

  • 8 969
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 216
Хайде пак се почна  ooooh!

Моля АГ фенките да се въздържат малко  Rolling Eyes

Относно теста за упойките лошо е че не се прави. Но това е навсякъде, не само в МД.
Трагедии стават във всяка болница и на всякъде се прикриват по един или друг начин.
Защо като стане някоя трагедия в АГ или Окръжна не го вземате под внимание. Нима там докторите са перфектни, нима там не умряха майки и бебета  Sad


Навсякъде се прави тест за упойка!

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 14:11 от tonimam

# 46
  • Мнения: 2 631
Аз бих искала да изкажа доброто си мнение от Майчин дом - ходя при Снежка и д-р Халачева, невроятно мили са и отзивчиви, а и професионалисти в това което вършат! Peace
Никой обаче никъде не е застрахован от нещастието, което може да го сполети Rolling Eyes
Със сигурност в момента се прави тест за упойка в Майчин дом! Дори и за нормално раждане, ако искаш епидурална - правят ти тест!

# 47
  • Мнения: 5 254
Навсякъде се прави тест за упойка!
[/quote]

Ами явно само на избрани.
Имам доста познати мами родили в АГ, Окръжна и МД и на нито една не й е правен тест.
Скоро правиха на моя приятелка операция (херния) и пак никой не и направи тест.

# 48
  • Мнения: 1 290
Радина,

Незнам дали аз съм от "фенките" които споменаваш
но аз не съм ЗА никоя болница като такава
няколко пъти споменах, че гафове могат да станат на всякъде и стават.

Въпроса е до колко болницата може да ги предотврати.

Относно упойките и в Майчин дом правят тестове - 100%  Peace

# 49
  • Мнения: 2 839
Хайде пак се почна  ooooh!

Моля АГ фенките да се въздържат малко  Rolling Eyes

Относно теста за упойките лошо е че не се прави. Но това е навсякъде, не само в МД.
Трагедии стават във всяка болница и на всякъде се прикриват по един или друг начин.
Защо като стане някоя трагедия в АГ или Окръжна не го вземате под внимание. Нима там докторите са перфектни, нима там не умряха майки и бебета  Sad


В темата изобщо не се говори за АГ
Може би на теб не са правили тест за упойка в МД, на мен в АГ ми правиха. Освен, че съм раждала, съм и оперирана там, и тогава ми правиха.
НЕ ГОВОРИМ ТУК ЗА ЛЕКАРСКИ ГРЕШКИ. КАЗАХ ГО, ХОРА СА, ГРЕШАТ. ГОВОРИМ ЗА ТОВА, ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОПЕРИРА БЕЗ РЕАНИМАЦИЯ. СЛУЧАЯ С ЕЛВИРА НЕ Е ЛЕКАРСКА ГРЕШКА. ПРЕСТЪПНА НЕБРЕЖНОСТ Е! СЛУЧКИТЕ С ИЗГОНЕНИТЕ `ПРОБЛЕМНИ` РОДИЛКИ СЪЩО НЕ СА ЛЕКАРСКА ГРЕШКА, НАЛИ? ИЛИ И ЗА ТЯХ ИМА ОПРАВДАНИЕ?

# 50
  • Мнения: 2 768
Първо - в случая с Елвира няма официално становище (не зная поради какви причини) и каквото и да говорим тук, всичко е от слухове, разкази и преразкази. Аз поне, до сега съм чула няколко версии, напълно изключващи една друга.

Второ - защо твърдите, че в МД няма реанимация??? Там се правят много гинекологични, онкологични и други операции! Няма как да стане това без реанимация! Diva, ти лично влизала ли си в болничното отделение?

Трето - неонатология има единствено и само в АГ за цялата Варненска област, така че всички недоносени бебета се водят там с линейки. По тази логика и другите болници не трябва да израждат бебета !?

# 51
  • Мнения: 5 254
Ок не ми се спори за глупости  Rolling Eyes
Нека всеки си ражда и ходи на консултации там където иска и се чувства спокоен!
Ако моят доктор изражда на градския площад и там ще отида, щом му имам доверие и съм спокойна!
Дано лекарските грешки са все по малко!
Дано не се налага да си плащаме, за да получим внимание!
Дано не се налага да ни се случи нещо, за да разберем, че никой не е застрахован!

# 52
  • Мнения: 2 839
Първо - в случая с Елвира няма официално становище (не зная поради какви причини) и каквото и да говорим тук, всичко е от слухове, разкази и преразкази. Аз поне, до сега съм чула няколко версии, напълно изключващи една друга.

Второ - защо твърдите, че в МД няма реанимация??? Там се правят много гинекологични, онкологични и други операции! Няма как да стане това без реанимация! Diva, ти лично влизала ли си в болничното отделение?

Трето - неонатология има единствено и само в АГ за цялата Варненска област, така че всички недоносени бебета се водят там с линейки. По тази логика и другите болници не трябва да израждат бебета !?

Ти какво разбираш под реанимация? Там няма необходимата апаратура, която да поддържа живот, ако станат фалове с упойките, какъвто е случая на Елеонора.
На изгонените като мръсни котета посред нощ майки, някои има ли какво да каже?

А по случая на ЕЛвира едва ли някога ще има официално становище. И няма да е първия такъв случай ... за съжаление.

# 53
  • Мнения: 5 254
А какво ще кажете за умрелите бебета в АГ-то  newsm78
А какво ще кажете за гадното отношение на акушерките в държавните болници  newsm78
А какво ще кажете за това че за да получиш добро отношение трябва да си плащаш?
А какво ще кажете да спрем да говорим за неща, за които идея нямаме как стоят newsm78

# 54
  • Мнения: 2 768
Ти какво разбираш под реанимация? Там няма необходимата апаратура, която да поддържа живот, ако станат фалове с упойките, какъвто е случая на Елеонора.

Такава апаратура има в много малко болнични заведения, но те все пак работят! И в много линейки я няма, както го доказа смъртния случай на депутата в София!

# 55
  • Мнения: 2 631
А какво ще кажете да спрем да говорим за неща, за които идея нямаме как стоят newsm78

 newsm10 newsm10 newsm10

# 56
  • Мнения: 434
А какво ще кажете да спрем да говорим за неща, за които идея нямаме как стоят newsm78

 newsm10 newsm10 newsm10
newsm10 newsm10 newsm10

# 57
  • Мнения: 2 839
А какво ще кажете за умрелите бебета в АГ-то  newsm78
Ще кажа да отвориш тема по въпроса. Тази тук е за МД.

А какво ще кажете за това че за да получиш добро отношение трябва да си плащаш?
Ще кажа, че по времето когато всеобщият любимец Яков /който между другото е гинеколог-онколог/ работеше в държавна болница, си искаше предварително да му се плаща. Дори не за добро отношение, а изобщо да благоволи да оперира ... раково болна ... тарифа - $500

Пък нека всеки сам решава за себе си

# 58
  • Мнения: 5 713
Навсякъде се прави тест за упойка!
Така ли???
Ами зна4и трябва да съм благодарна, 4е съм късметлийка и вси4ко премина благополу4но, защото тест за упойка не са ми правили и никой нищо не ми е казал. Раждах в АГ-то секцио и раз4итаха на това, 4е им казах, 4е нямам алергии.
След 1г и 8мес съм си направила моите изводи и знам, 4е раждането ми можеше да премине по друг на4ин. Раз4ита се на това, 4е родилката много много не разбира.
И последно: всеки слу4ай си е индивидуален.

# 59
  • Мнения: 5 254
А какво ще кажете за умрелите бебета в АГ-то  newsm78
Ще кажа да отвориш тема по въпроса. Тази тук е за МД.


А ти като не си раждала или патила от МД защо пишеш и изказваш мнение  newsm78
А темичка ще си отворя, но дано никога не ти се случва да изпиташ болката от загубата на дете  Praynig
Дива май го правиш вече за спорта
А досега нито веднъж не съм споменала Яков, явно ти е голям трън в очите този човек

Общи условия

Активация на акаунт