диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 39 368
  • 611
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 649
Много съм доволна -2,2 кг. за една седмица. И определено вече се чувствам много добре.  Hug

# 541
  • Мнения: 1 254
Много съм доволна -2,2 кг. за една седмица. И определено вече се чувствам много добре.  Hug

Аз спрях за няколко дни и от 4 дни пак започнах- по половин кило на ден-много ми е добре,но все пак е самото начало!

еее, супер сте!  Hug много се радвам!
аз ще се тегля в петък - надявам се на малка човешка радост  Grinning

# 542
  • Мнения: 13 512
[еее, супер сте!  Hug много се радвам!
аз ще се тегля в петък - надявам се на малка човешка радост  Grinning
Ха дано е всенародна Laughing

# 543
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Мен ме нямаше една седмица в къщи, но си спазвах режима на хранене и резултата е около  килце надолу! Party

Продължавам така да се храня още повече, че свикнах а и в тези жеги нищо не ми се яде през деня!

А, че ще има прегрешения сигурно ще има, но съм се мотивирала до първия рожден ден на малката да смъкна още 5 кг., което ми се струва малко невъзможно, че вече започнах трудно да смъквам, но упорито продължавам, все пак има още месец и половина! Wink

Веси чакаме резултатите утре! Да знаеш, като ти чета постовете ми действат много мотивиращо да продължавам! Hug

# 544
  • Мнения: 1 254
малииии, още минус 1.200 кг  Mr. Green за последните 2 седмици
малка радост  Mr. Green  newsm18 newsm74 yesyes

е, вярно, че е доста бавно, но в моя живот е прецедент да отслабвам, а тоталът е: минус 9.300 кг за 12 седмици  Hands Clap babydust7
иначе, по въпроса и с визуланата мотивация  Mr. Green :
минус 3 см. в обиколката под бюста
минус 2 см. в талия
минус 0 см. в доланата част на корема (ейййй, не ще и не ще, явно ще яде козметика, усещам тая работа)
минус 8 см. в общата обиколка на бедрата
 Crazy
от тая седмица даже и дупето взе да спада  Mr. Green ха-ха-ха

тааа, с това искам да ви кажа - не се отказвайте!
първите 3 семици смъкнах многото кила - сега пълзя, но смело надолу и това ме радва! вярвам, че всички искате тъкмо това.
аз лично ще допълня режима с "пиенето" на суров ориз сутрин от новата тема, която засякох и ще видим другия петък дали ще има аномалии след това  Wink

всичко добро,   bouquet и не спирайте да пишете!
трябва да се мотивираме едни други!
 Hug

# 545
  • Мнения: 86
малииии, още минус 1.200 кг  Mr. Green за последните 2 седмици
малка радост  Mr. Green  newsm18 newsm74 yesyes

е, вярно, че е доста бавно, но в моя живот е прецедент да отслабвам, а тоталът е: минус 9.300 кг за 12 седмици  Hands Clap babydust7
иначе, по въпроса и с визуланата мотивация  Mr. Green :
минус 3 см. в обиколката под бюста
минус 2 см. в талия
минус 0 см. в доланата част на корема (ейййй, не ще и не ще, явно ще яде козметика, усещам тая работа)
минус 8 см. в общата обиколка на бедрата
 Crazy
от тая седмица даже и дупето взе да спада  Mr. Green ха-ха-ха

тааа, с това искам да ви кажа - не се отказвайте!
първите 3 семици смъкнах многото кила - сега пълзя, но смело надолу и това ме радва! вярвам, че всички искате тъкмо това.
аз лично ще допълня режима с "пиенето" на суров ориз сутрин от новата тема, която засякох и ще видим другия петък дали ще има аномалии след това  Wink

всичко добро,   bouquet и не спирайте да пишете!
трябва да се мотивираме едни други!
 Hug

 newsm10    smile3501

Много ми хареса ! И аз съм съгласна!  Виж  кога е лунната и тя ще ти помогне.

# 546
  • Мнения: 3 211
малииии, още минус 1.200 кг  Mr. Green за последните 2 седмици
малка радост  Mr. Green  newsm18 newsm74 yesyes

е, вярно, че е доста бавно, но в моя живот е прецедент да отслабвам, а тоталът е: минус 9.300 кг за 12 седмици  Hands Clap babydust7
Браво, браво!
А ще споделиш ли с нас режима си?
Аз също се опитвам, но явно не съм стриктна, първоначално свалих 1 кило и се закучих, мисля, че коремът ми се постопи, но кантара не мърда, не съм мерила обиколки.
Също така аз си слагам пр.мляко в кафето, пия прясно мляко с кафе, изобщо пия си мляко, явно не трябва.

# 547
  • Мнения: 1 254
Браво, браво!
А ще споделиш ли с нас режима си?
Аз също се опитвам, но явно не съм стриктна, първоначално свалих 1 кило и се закучих, мисля, че коремът ми се постопи, но кантара не мърда, не съм мерила обиколки.
Също така аз си слагам пр.мляко в кафето, пия прясно мляко с кафе, изобщо пия си мляко, явно не трябва.


Ще споделя, разбира се, нали целта е да си помагаме  Hug
в същност, смятам, че даже малко съм отслабнала за този период, понеже са почти 3 месеца все пак, но аз съм сложен случай така или иначе  Peace

По принцип ти наистина объркваш процеса с млякото в кафето. Прясното мляко е много ензимно натоварено и съдържа безброй вещества, вкл. е и по-въглехидратно от киселото, а и мазнинки като добавиш (цяла манджа си е), докато киселтото не е така "натоварено" и вероятно затова е допустимо. Недей да пиеш с мляко - и аз така обичам, но го заместих с кондензирана сметанка. Чудех се как се допуска, понеже има мазнина в нея, но явно не е прблем, а и омекотява вкуса на горчивото кафе.
Иначе, в началото бях така.
Сутрин като стана - само вода, нищо друго.
След 8.00ч, на работа, кафе, чай, към 11ч някакъв плод (най-добре се получаваше когато ядях грейпфрути, но сега няма сочни на пазара  Rolling Eyes).
В 13ч ядях 1 кофичка кисело мляко със зелена салатка или с връзка магданоз, или с краставичка).
Хранене - между 17.30 -21.30ч. (и то какво хранене само беше  Crazy)

Сега съм така:
До 13ч - кафе със сметанка, зелен чай. Почти никога плод. Плод около 12ч. В 13ч - салата (краставички с маслинки, краставички и доматки с маслинки, магданозче, такива неща ..). Салатата само със сол евентуално. Не се подправя.
Ядене - между 17.30 - 21.30ч.

Спорт - не! Имам още доста да свалям и не искам да правя от мазнинките мускулна маса и да рискувам да не смъквам размерите. Спорт ще практикувам след още 10 кг.  Mr. Green
Иначе, вторият месец беше голямо задържане. Но кожата и мускулната маса сами се стегнаха - явно си теката някакви анаболитни процеси, което според мен е много хубаво.
И така ....

Тази сутрин реших да добавя и номера с пиенето на ориз сутрин към този режим. Да видим дали ще катализирам процеса или ще сгазя лука  Blush

 Hug

# 548
  • Мнения: 13 512
Хранене - между 17.30 -21.30ч. (и то какво хранене само беше  Crazy)
Какво включваше храненето ти  мвжду 17.30 и  21.30? ПАК ЛИ НЕЩО ДИЕТИЧНО?

# 549
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз започнах сутрин да пия топла вода - около 1 чаша, като понякога изтисквам по един лимон в нея.

# 550
здравейте тази диета май е голямо чудо но просто не мога да пвярвам аз без хляб не мога а пък и имам и колит и гастрит много често ме боли стомаха и какви са тези белтъчини

# 551
  • Мнения: 13 512
Vesi-Thaloderma,къде се изгуби? Нямаш ли нищо обнадеждяващо за споделяне?

# 552
какви храни точно се редуват точно хляб може ли да се яде понеже имам чуствителен стомах и много ме боли като стоя гладна  а и като ям салати моля ви помогнете

# 553
  • Мнения: 13 512
Ильо,темата е 28 страници-прочети я и ще разбереш всичко.Там са описани храните,които могат да се консумират

# 554
  • Мнения: 1 254
Хранене - между 17.30 -21.30ч. (и то какво хранене само беше  Crazy)
Какво включваше храненето ти  мвжду 17.30 и  21.30? ПАК ЛИ НЕЩО ДИЕТИЧНО?

ДА-ДА! диетично  Mr. Green - въобще никак даже. ядене на корем и на душа.
мисля, че не трябва да имате притеснения какво хапвате вечер - важното е да се вмъквате в едни и същи часове по възможност.

Общи условия

Активация на акаунт