Защити косата си по време на боядисване с ColorpHlex! Играй и спечели!

  • 7 694
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 812
2 пъти месечно.....

# 106
  • Мнения: 1 130
Използвам боя за коса веднъж на няколко месеца, тъй като имам малко бели коси по челото. Бих имала нужда от ColorpHlex, за да изпробвам действието му за защита и поддръжка на косата - току-виж съм открила, че ми е станал любим!

# 107
  • Мнения: 10 623
Не съм се боядисвала до момента.
Точно защото боите за коса увреждат много косъма..
Ще се радвам рекламираният продукт наистина да защитава.. и да се престраша.

# 108
  • Берковица
  • Мнения: 475
Майка ми се боядисва  веднъж месечно. Има нужда да заздрави косата си, защото много се изтощи от боядисването

# 109
  • Мнения: 78
боядисвам се 1 път в месеца,надявам се ColorpHlex да   предаде здрав вид на косата ми

# 110
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ежемесечно. Имам нужда от ColorpHlex, за да помогна на косата  ми да не изгаря от боята, и за да изглежда по-здрава

# 111
  • Мнения: 3 819
Боядисвам се веднъж месечно и избирам цвят от русата гама.
Тъй като косъмът ми изтънява от честото боядисване, мисля че при добавяне на ColorpHlex ще се предотврати последващо увреждане на косата ми.

# 112
  • Мнения: 36
Боядисвам косата си всеки месец.Правя се пепеливо руса,а това много изтощава косата ми,и имам огромна нужда от продукта.Късмет:-)

# 113
  • София
  • Мнения: 2 817
Не съм боядисвала косата си от 2 години и половина и в момента е с естествения си цвят. Имам желание да разнообразя и да се боядисам след някой друг месец.
Майка ми се боядисва всеки месец и е с доста изтощена коса - по-скоро бих го дала на нея, ако спечеля.

# 114
  • Мнения: 473
От скоро опитвам да направя косата си виолетова.Като се има предвид, че повече от 10 години съм руса, мъката е огромна.На третото измиване след боядисване, от цвета е останал само лек оттенък.
През последните седмици поставих боя над 4 пъти, а пак виждам необходимост скоро да го направя.
Би било чудесно да предпазя съкровището си от всички тези експерименти, а ColorpHlex обещава точно това.Ако получа възможност да пробвам и усетя разликата в състоянието на косата си мисля, че занапред с удоволствие ще включвам стъпката към целия процес.
Успех кукли bouquet

# 115
  • Мнения: 10 547
Боядисвам косата си веднъж месечно. Винаги се стремя да купувам качествени продукти не само за боядисване, но и за цялостта поддръжка на косата. Установила съм обаче, че ако боядисването се случва с неподходящи за косата бои, трудно може, дори и с професионални серии за коса, да се поддържа бляскава и жива.

# 116
  • София
  • Мнения: 503
Боядисвам се често , защото не си харесвах цвета , затова и малко си я изсуших и загуби блясъка си  , точно затова при следващото ми боядисване (което пак ще е скоро ) имам нужда от защитата ColorpHlex .

# 117
  • Мнения: 8 470
Боядисвам се веднъж на три седмици и много ме притеснява вредното въздействие на боята, въпреки че   ползвам само Иноа, която е безамонячна и от която съм много доволна.
Бих опитала ColorpHlex, за да предпазя косата си от вредни въздействия и да запазя структурата и.

# 118
  • Мнения: 1 265
Боядисвам косата си на месец и половина.  Нуждая се от ColorpHlex, защото косата ми поначало е суха, а боядисването допълнително я изтощава.

# 119
  • Мнения: 1 893
Боядисвам косата си на 3 седмици, тъй като съм с доста бели коси. Използвам само професионална боя. Нуждая се от ColorpHlex, за да предпазя възможно най-добре косата от увреждане.

Общи условия

Активация на акаунт