Защити косата си по време на боядисване с ColorpHlex! Играй и спечели!

  • 7 695
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 29
Колко често боядисвате косата си и защо имате нужда от ColorpHlex?  - Боядисвам косата си през 1 месец.Моята коса е тъмна,а се боядисвам със светли тонове и когато корена ми започне да се вижда,се налага отново боя.Имам нужда от ColorpHlex, защото косата ми е много слаба и изтощена,а с помощта на ColorpHlex,ще имам възможността да я предпазя и да възстановя нейната сила. Преди половин година отрязах повече от 10 см от косата си,защото постоянно се късаше и приличаше на метла,не ми се иска да повтарям това отново и се надявам,че ColorpHlex може да даде решение на този проблем.

# 91
  • Мнения: 819
Боядисвам се на месец . Имам нужда от ColorpHlex, защото малко количество ColorpHlex, добавено в боята или изрусителя, прави косата до 4 пъти по-силна, намалява нейното накъсване и я оставя гладка и блестяща. Освен по време на боядисване, ColorpHlex може да се използва и самостоятелно като терапия за пълно възстановяване и преобразяване на косата.

# 92
  • Мнения: 413
Боядисвам се веднъж месечно в светло руси нюанси, това означава едно - изтощаване и накъсване на косата. Ползвам продукти , но ефекта е меко казано незадоволителен .  Embarassed Това, което обещава терапията ColorpHlex , напълно препокрива желанията ми . 

# 93
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Боядисвам косата си всеки месец. Харесвам руси коси и се боядисвам в руси цветове. Естественият ми цвят е доста тъмен. Независимо, че използвам само професионални продукти, косата ми е доста изтощена. Нуждая се от ColorpHlex за да я предпазя , за да е здрава , бляскава и красива.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 457
Боядисвам косата си на два месеца. Имам нужда от ColorpHlex, защото малко количество ColorpHlex, добавено в боята, прави косата по-силна, а моята коса е изтощена и има нужда от възстановяване и заздравяване.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Боядисвам косата си през 2-3 месеца. Напоследък я усещам суха и цъфтяща.Мисля,че  ColorpHlex би ми помогнал косата ми да има здрав и жизнен вид.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 456
Боядисвам се на 3 седмици със супер изсветляваща боя.Не съм ползвала ColorpHlex,но имам нужда от всичко,което обещава.

# 97
  • Мнения: 549
Боядисвам се един път на месец - месец и половина от  години и с удоволствие бих пробвала ColorpHlex, самостоятелно като терапия за пълно възстановяване и преобразяване на косата

# 98
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Боядисвам косата си един път месечно и съм руса. Simple Smile
Имам нужда да изпробвам ColorpHlex, защото косата ми е много суха и изтощена, накъсана е и не знам какво да правя вече .... Смених 5-6 марки бои и все едно и също!

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Веднъж месечно, необходима ми е терапия,защото косата ми доста пада,след раждането.

# 100
  • Мнения: 114
Боядисвам се на два-три месеца, за да не се изтощава косата. Полагам грижи за косата си, а ColorpHlex би я защитила по време на боядисване.

# 101
  • Мнения: 25
Боядисвам косата си веднъж месечно. Изсветлявам я 3-4 тона и използването на ColorpHlex би намалило увреждането на косъма. Тъй като косата ми е суха бих пробвала продукта и за възстановяване между боядисванията.

# 102
  • Мнения: 2 007
Точно поради изтощаването на косата, се боядисвам по-рядко от необходимото. С ColorpHlex, бих била винаги перфектна.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 695
Боядисвам косата си на три седмици. Има нужда от съживяване доста е суха Peace

# 104
  • Мнения: 471
Боядисвам косата си на 1,5-2 месеца. Използвам тонове, близки до естествения ми цвят. Това изтощава косата и следващия път ще използвам ColorpHlex, за да я направя по-жива, лъскава и здрава.

Общи условия

Активация на акаунт