Защити косата си по време на боядисване с ColorpHlex! Играй и спечели!

  • 7 702
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Боядисвам се на около 3 седмици.
Имам спешна нужда от защита, подхранване и помощ за възстановяване на косата а с ColorpHlex ще стане здрава и красива коса.

# 76
  • Мнения: 9 503
Боядисвам се на месец-два, а това изтощава много косата ми, затова имам нужда от ColorpHlex.

# 77
  • Мнения: 992
Аз съм с руса, суха и изтощена коса. Не мога да се възприема с друг цвят и това е. Определено имам нужда от такъв продукт, защото си правя корените на 15 дни. Embarassed Рядко издържам 20. Embarassed
Точно днес четох за него и сега попаднах на тази тема. Определено ми се иска да го пробвам.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз се боядисвам през около два месеца,защото макар и на 33 години имам силно побелели коси.Приятно изненадана съм,че има продукт като ColorpHlex,бих се радвала да предпазя с него косата си по време на боядисване,разбира се бих го ползвала и през другото време,за да възстановя и запазя косата си здрава.

# 79
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Боядисвам се на три седмици.
Защо се нуждая от Colorphlex?
За да преценя дали е по добър от Olaplex.

# 80
  • Мнения: 1 357
Боядисвам косата си веднъж месечно. В следствие на честото боядисване, тя е изтощена, накъсана и без блясък. Смятам, че  Colorphlex ще ми помогне на възстановя блясъка, дебелината и здравината на коса ми. Универсалното му приложение, както в боята, така и като терапия прави използването му лесно и приятно, а крайния резултат ще бъде красива и лъскава коса. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 568
Боядисвам се на два-три месеца. Всъщност, обичам да сменям цвета на косата си, но не го правя тъй като боята за коса уврежда косата много. Имам нужда от ColopHlex, защото косата ми след боядисване видимо губи блясъка и еластичността си и започва да се накъсва.

# 82
  • Мнения: 267
За съжаление се налага да боядисвам косата си всеки месец защото е доста побеляла... Досега не съм използвала ColorpHlex, но вероятно ще трябва, понеже косата ми е суха, а боядисването допълнително я изтощава, а рекламата на продукта обещава че при ползването му косата ще бъде все по-здрава, гладка и блестяща  Simple Smile 

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Боядисвам се през около 2 месеца и бих пробвала боядисване +  ColorpHlex за да я предпазя , за да остане здрава , бляскава и красива.

# 84
  • Мнения: X
Боядисвам се всеки месец и бих пробвала продукта, за да предпазя косата си  Peace

# 85
  • Мнения: 6 648
Боядисвам се веднъж месечно с ColorpHlex ще предпазя косата си и ще подобря състоянието и .

# 86
  • Мнения: 4 221
Изрусявам се на кичури от години. Имам нужда от ColorpHlex, защото малко количество ColorpHlex, добавено в  изрусителя, прави косата до 4 пъти по-силна, намалява нейното накъсване и я оставя гладка и блестяща.  ColorpHlex може да се използва и самостоятелно като терапия за пълно възстановяване и преобразяване на косата.
Весели празници желая!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Колко често боядисвате косата си и защо имате нужда от ColorpHlex?

Боядисвам косата си веднъж на 2-3 месеца. Имам нужда от ColorpHlex, защото ще направи косата ми по-еластична, бляскава и до  4 пъти по-силна и устойчива на третиране.  Simple Smile


# 88
  • Мнения: 605
Боядисвам косата си веднъж месечно. Бих ползвала ColorHlex, за да стане косата ми здрава и еластична.

# 89
  • София
  • Мнения: 825
Здравейте!
Боядисвам косата си през 1 месец. Имам нужда от ColorpHlex, защото косата ми е много слаба и изтощена, а с помощта на ColorpHlex, ще имам възможността да я предпазя и да възстановя нейната здравина и еластичност.
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт