За Коледа не искам много чудеса,детенце да имам,само това! Мами над 35

  • 23 994
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 535
Благодаря момичета! Черпя ви кой с каквот иска , че няма да се докопам до компютър днес Simple Smile
Весел празник!

# 691
  • Мнения: 2 999
Жана, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива, обичана и само положителни емоции с прекрасната Лиза! Весел празник!
Ината, прекрасни джудженца!
Даре, може да е нещо леко, ако вземеш фервекс и нещо друго може да настъпи бързо подобрение и ако не го гушкаш много бебето, няма да има проблем. Все пак е хубаво щом сте пооправили отношенията да се видите.
Дори аз убедих баба да дойде за два дни у нас по празниците, че иначе ще е сама, а това ще е първата й Коледа без дядо ми, след като са били заедно и женени 62 години.

# 692
  • Мнения: 5 037
Жане,честит рожден ден.Много здраве и обич ти пожелавам.Много щастливи моменти с Лизи и на ТМ да му мине страха.


Даре,не мисля,че ще е проблем.В нас вечно някой подсмърча и кашля.

МианаНиа,много добре си решила за баба ти.Ще живне покрай вас.

Майка ми ми отказа да дойде.Щяла да си стои сама в къщи.

# 693
  • София
  • Мнения: 10 704
Аз влача една хрема от миналия петък и никой не успях да заразя. Лили ми е втора кожа,спим заедно.
Жорко кашля от седмица и той никой не зарази.

# 694
  • Мнения: 13 946
Весела коледа на всички и честито на рождениците  Hug
Уанче, благодаря ти за картичката, много е хубава  Hug
Аз също съм пратила няколко, но Уанчето и Пиаф не са ги получили  Crossing Arms За Швеция сякаш още има шанс, но тази за София съм я отписала  ooooh!

# 695
  • Мнения: 5 037
И аз чакам Мамаса и Мимче да се похвалят с картички,но за сега,няма.

# 696
  • Мнения: 39 514
Сега прочетох това и много се смях

Колко внимателен е един мъж се измерва в чертички. Една чертичка - внимателен е. Две чертички - невнимателен е.

# 697
  • Мнения: 3 535
Сигме  Joy Това като рекламата с Жоро

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
И аз чакам Мамаса и Мимче да се похвалят с картички,но за сега,няма.
И аз чакам Перу да каже,ма няма...

Жана,весел рожден ден! newsm59

# 699
  • Мнения: 1 368
Жане, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и обичана! Много прекрасни моменти и преживявания с прекрасна Лиза Hug И да оздравяваш бързо Peace
Миана, много хубаво, че баба ти няма да е сама. Дано да се чувства добре при вас Hug
Сигме, много ме разсмя hahaha
Имам въпрос към мамите за термочувалче
Скрит текст:
След НГ мислим да ходим с бебо на планина. Не знам дали ще изляза от хотела, но се чудя за едно термочувалче. Такъв тип
http://www.baby.bg/kaiser-chuvalche-s-termovalna-iglu-anthracite.html
Няма как да видя на място и ако поръчвам ще е по интернет. Та чуденката ми е тия чувалчета за количка за новородено могат ли да се ползват /легнало положение/ или са само за седящи колички? Имам космонавт и тия две неща припокриват ли се като функция? И за по-голямо дете дали стават, защото ако ще го ползвам няколко дни няма смисъл. Ще ми се да извеждам детето на студено, ама не знам как да се подготвя, да не го простудя newsm78
Знам, че Мира беше показвала такова с овча кожа, аз на такова се спрях, но по интернет ми е много рисковано да поръчвам за над 200 лева, като не знам дали ще върши работа и има ли смисъл

# 700
  • Мнения: 2 999
Ививка,
Скрит текст:
ако това термочувалче е само за количката, а имаш космонавт за Борис, според мен е излишно. Все пак вие няма да стоите цял ден навън, дори и да е по-хладно, може да му сложиш одеалце отгоре. Не ми се и вижда много практично за бебе над 2-3 месеца, защото ще са му затворени ръцете и няма да може да ги мърда, което не е удобно.
И аз видях Илейн, прекрасна си, коремчето е много сладко, не мога да преценя дали е момичешко, но ти пожелавам леко до края и прекрасно бебче на  финала.
В тази връзка дали някой е чул Фокси, то ясно, че за форума няма да й остане време, ама все пак дали са ги изписали, добре ли са?

# 701
  • София
  • Мнения: 392
Лили получих страхотна картичка  Heart Eyes и играчка за елхата, много мило  Hug толкова много ме зарадва. Целувки и гушки за Ясмина  Hug Heart Eyes

# 702
  • София
  • Мнения: 670
Ививка, дай ми телефон, ако мога на него да ти пратя снимки по вайбър. Имам нещо подобно неизползвано и с удоволствие бих ти го подарила.
Жане и Ели, честити да сте!

# 703
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Жане,честит рожден ден!



Ели,прекрасна си  Heart Eyes
Мили момичета,в навечерието на Коледа ви пожелавам,здраве,късмет, повече усмивки и много любов.Не забравяйте,че не само по Коледа се случват чудеса,пожелавам на всички Желанията,Мечтите и Надеждите да се сбъднат.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!

# 704
  • Мнения: 8 530
Така Simple Smile Сестрато реши, че щом не се влошавам, нямам Т и видимж не изглеждам болна, ще идват. Два вида сарми, чушки с боб, бобена салата и кьопоолу са готови. Току що замесих питката и гледаме коледен филм (Империята отвръща на удара) докатж втаса.
Много топлина и уют нека има днес в домовете ви! И на който е слушкал, Дядо Коледа да му донесе много хубави подаръци!
И както казва Котето - да ви и светло в душите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт