Прояждане на месо след 2 години вегетарианство

  • 4 827
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 163
АннНикол, как ще е опасно, щом дефакто тя не е преставала да яде месо?

# 16
  • Мнения: 1 196
От опит го пиша, майка ми спря месото за 6 месеца, след това като изяде една пържола,толкова зле и стана...
Не на всеки ще му стане лошо, ако почне изведнъж месото,но по-добре да не рискува. Не виждам какво и пречи на авторката лека -  полека да вкара месото, а не изведнъж да се ,,насвятка,,..
И как да не е преставала да яде месо, яла е само риба/което не е месо от бозайник/ - която не може да се сравнява с другите меса...

# 17
  • Мнения: X
И каква е разликата между месото на рибата и на бозайниците?

# 18
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 765
Aвторката на темата изчезна, а тук все още се дъвчем колко време й трябва да се "захрани" с месо. Вероятно вече си хапва преспокойно мръвки и дори не се сеща, че е отворила тема за това как да се върне към предишният си начин на хранене. Според мен няма никаква опасност. Не бива да се натъпче отведнъж, това е ясно на всеки. Дори и на редовно ядящите месо.

# 19
  • Мнения: 15
Глупости... Как ще е нужно захранване?! Когато опитвате някаква храна за пръв път, да не би да си правите захранване преди това? Joy
Спокойно хапвай месо, освен ако нямаш свръхчувствителен към всичко стомах, казвам ти го като човек, който от вече 35 години е вегетарианец - ако утре реша, че имам желание отново да проям месо, от първия ден ще си муам пържоли, ако искам. Захранване би ти било нужно, ако досега си се хранила само с по сто грама суха храничка дневно, а ти си си се хранила нормално, с всичко друго, освен с месо, а то не е някакво отделно хранително вещество, а обикновена храна.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт