Получете подарък от NIVEA Baby и бъдете полезни

  • 7 752
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте, имам дъщеря със светла кожа и коса, което прави употребата на качествени и изпитани детски козметики задължителна. Имали сме какви ли не проблеми с кожата - от атопичен дерматит, който израстна, до алергия от комари, обриви от храна, зачервявания от нищо и прочие. Въпреки това сме постъпвали адекватно, не сме я подсичали, третирали сме само с препоръка и ни е минавало бързо. Изпробвала съм широка гама от продукти, част от тях медицинска козметика, натурална козметика и разбира се популярна козметика. Старая се да следя новостите и се радвам, че информацията в днешно време е достъпна отвсякъде. Използвам някои продукти на Нивея и с радост ще опитам останалите и дам обективното си мнение за тях!
 bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 3 411
До момента не съм ползвала продуктите на Нивеа за децата ми. Бих ги пробвала с удоволствие.

# 47
  • Мнения: 178
Здравейте единствено мокрите кърпи съм ползвала и са мннноооого хубави , много ги харесвам.Аз имам 3 деца  на 17г, на 6 и на 2 и половина

# 48
  • Мнения: 287
Здравейте!
Искам да участвам в кампанията!Имам бебе на почти 3 месеца (момченце).Участието би било полезно за мен,а и ще се радвам да бъда полезна и на други мами Simple Smile

# 49
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Тествала съм няколко продукта от бебешката серия на Нивея в мини опаковки и бих споделила цялостно мнение при продължителна употреба.

# 50
  • Мнения: X
Имам бебе на 3 месеца и от началото използвам продукти на Nivea. Най - доволни сме от шампоана за коса и тяло и от от Soft кремчето.

# 51
  • Мнения: 2 117
И аз, и моите мами-дружки сме много доволни от кремчето при студено време! Heart Eyes
Използвала съм също и мокрите бебешки кърпички.
За себе си - шампоаните и душ-геловете на Нивеа! Hug

# 52
  • Мнения: 1 452
Здравейте, със сигурност препоръката е първото нещо, което бих взела под внимание при избора на продукти за моето бебе. След като родих преди три месеца, започнах да ползвам различни марки бебешко олио за след баня. Кожата на момчето ми стана много суха. Споделих притеснението си във форум и ми препоръчаха вместо олио да използвам Nivea baby soft cream. Веднага го купих и до ден днешен сме само с него. С удоволствие бих пробвала и други продукти, за които впоследствие ще дам честното си мнение! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 205
Здравейте,
въпреки, че в къщи ползваме много от продуктите на Nivea, все още не сме тествали бебешката серия. Ще се радвам ако мога да ги тествам Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 546
Имам 2 деца, не съм ползвала много от бебешките продукти точно, защото  други майки са ми препоръчвали друга козметика. Лично аз много харесвам млякото за тяло за под душа и крема за подсичане на бебчето. Вършат чудесна работа. Не съм доволна от бебешкия сапун, или поне на нашата кожа не се отрази добре - твърде много изсушава. Друго като се замисля май не сме ползвали, може би шампоани, но много отдавна. Бих опитала други неща от серията за бебе и с радост бих дала отзиви.

Последна редакция: пт, 25 дек 2015, 11:46 от RosMar

# 55
  • Мнения: 188
Искам да участвам! Имам бебе на 5 мес. С първото си дете използвах продуктите на Нивея и бях много доволна. За второто си дете не можах да намеря по магазините точно този комплект.

# 56
  • Мнения: 259
Честита Коледа! Искам да участвам в това прекрасно начинание на Нивея, защото съм безкрайно доволна от продуктите, които предлагате за бебета и деца. Моята дъщеря е вече на 2 годинки, но откакто се е появила на бял свят използваме лосиона за тяло на Нивея за чувствителна кожа. Нито един друг продукт не успя да постигне това, което прави този лосион, а именно да омекотява кожата, да оставя след себе си нежност и мекота, да ухае така свежо и дълготрайно, да доставя такова удоволствие при нанасяне.
Определено ще използвам продуктите на Нивея и за братчето, което с нетърпение чакаме през месец април.

# 57
  • Мнения: 2 180
За мен би било удоволствие да тествам, съпоставям и анализирам. С вашите продукти е сигурно, че ще се докосна до най-доброто.

# 58
  • Мнения: 151
Майка съм на две дечица, така че с радост бих приела да участвам и опиша качествата на продукта.

# 59
  • велико търново
  • Мнения: 585
Харесвам нивея пудра, крем, сапун.Използвам ги от много време и съм доволна.и с двете си дъщери.

Общи условия

Активация на акаунт