Получете подарък от NIVEA Baby и бъдете полезни

  • 7 750
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 594
Аз съм мама на момченце на почти 2 годинки и съм използвала различни марки продукти за неговата грижа- от някои съм доволна, от други не. От много време търся точно тази раничка с продукти за бебе, защото искам да се уверя в качествата на продуктите и да видя дали ще са полезни на мен за моето дете,но увииии... в малките населени места не може да се открие почти нищо, търсила съм я къде ли не, но без успех и за това и аз се надявам да получа един комплект,който да пробвам и да споделя след това своите впечатления, с цел да бъда полезна и на други майки, които се чудят дали да се доверят на Нивеа!


# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Ползвам Ваши продукти за себе си - шампоани, балсами, душ-гелове. Много съм доволна.
За детето си купувам медицинска козметика, но бих се радвала да пробвам и нещо ново, например Nivea.  Grinning

# 32
  • Мнения: 5 719
Ползвам продукти Nivea , както за мен , така и за детето / мокри кърпички, шампоан, кремчета / и съм мнооого доволна.
Ще се радвам да се обзаведа с още нещичко от вашата козметика Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 574
От както се е родил сина ми,не съм се поколебала,да използвам Нивея-от 8 години,използвам NIVEA БЕЙБИ NUTRI сензитив SOS крем-когато се появи пъпчица някъде,ако падне и се ожули.А мекия крем Софт-как подхранва кожата само-става мека,нежна и ароматна.Измивния лосион-също страхотен продукт,сина ми,много го харесва,прави страхотни балончета в банята от него,а аромата остава със часове в банята.Когато,стане времето студено-най-добрата защита е-Защитен бебешки крем срещу вятър и студено време.Мокри кърпички за бебета и малки деца - Toddies,използваме също и сапуна съм го взимала също-страхотен е както цялата ви,козметика която съм пробвала.Преди години ,много се радвах,на раницата,но в парка,ми я откраднаха Cry

# 34
  • Мнения: 3 895
Очакваме нашето бебенце съвсем скоро и все още не сме се спрели на определена козметика. Ще се радваме да изпробваме първо тази на Нивеа и да споделим мнението си тук.

# 35
  • Мнения: 3 020
Бих желала да участвам да се запиша за участие. Нямам бебе, но малкото ми момиченце още се налага да ползва памперси и нуждата от мокри кърпички и крем за подсичане си е още на лице. А другата козметика, тя си върви и ще ни е от полза.

# 36
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Фен съм от години на марката Нивеа, използвам много от продуктите, както за мен, така и за съпругът и децата ми. От бебешките най-често купувам кремът против подсичане, защото имам бебче на 4 месеца. За марката мога да говоря само положителни неща, а това се потвърждава и от факта, че са от дълги години на пазара ни и все още са на върха!

# 37
  • Мнения: 3 783
От няколко години къпем големия си син,а сега и бебето с вашия шампоан и сме много доволни.Пробвали сме и други продукти-мокри кърпички и крем против подсичане също с добър резултат.С удоволствие ще се включим за тестването на продуктите ви!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Аз имам бебче на 9 месеца. Досега сме ползвали два от  продуктите на Nivea Baby - шампоан и крем за подсичане, много съм доволна. Ще се радвам да бъда една от избраните да изпробвам и другите продукти.

# 39
  • Мнения: 29
И двете ми деца често имат проблеми със кожата-големият ми син има доста суха кожа особено на ръцете,а малкото се подсича.Още не съм намерил козметиката,която да помага при такива случаи купувал съм какво ли не,но с нетраен резултат.Ще се радвам да тествам вашите продукти върху децата и да споделя мнение после.

# 40
  • Свищов
  • Мнения: 874
Очаквам бебенцето ми да се роди след броени седмици и бих се радвала да имам възможността да пробвам козметиката на Nivea Baby.

# 41
  • Мнения: 888
Много харесвам извиващия лосион. Нежен е към кожата, почиства идеално и има нежен, ненатрапчив аромат.

Лосионът със слънцезащитен фактор 50 е идеален лятото за море. Оставя плътен слой на кожата с малко бели следи, но защитава много добре кожата от изгаряне.


За обновяване на серията  предлагам - мицеларна вода за бебета.  Харесвам мицеларната вода на Nivea за почистване на грим и ще се радвам и на бебешка такава.
Серия "pure & natural" за бебета също е добра идея.

Ползвам голяма част от продуктите и за възрастни.

# 42
  • Мнения: 5 128
Използвала съм бебешкия шампоан и мокрите кърпички, доволна съм  Wink С удоволствие бих опитала и други от гамата продукти на Нивеа  Peace

# 43
  • Мнения: 5 250
Имам малка госпожица на 1 г. 7 м. все още е с памперс и използваме мокрите кърпи и кремчето Bottom Ointment. А за батковците вземам шампоана и мократа кърпи Toddies.

Последна редакция: ср, 23 дек 2015, 16:37 от Radina

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
Бебешките продукти на Нивеа са ни много любими, въпреки ще дъщеря ми вече е на 4 г.

Общи условия

Активация на акаунт