Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 3

  • 194 903
  • 727
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 1 775
Поредна опаковка ,с руса коса съм и задължително слагам масла преди баня.Отново ще го купя скоро .
Тестер ползвах ,харесвам серума ,макар и малко да съм го ползвала ,замислям се за пълноразмерен продукт .

# 601
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
- хубав душ гел с ужасен аромат. Не бих купила отново.

# 602
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
- по-скоро не бих подновила.

# 603
  • Мнения: 425

Нищо особено, не бих повторила  Naughty


Страхотен аромат, но малко силен ми дойде. Измива добре и не изсушава кожата  Peace


Бях взела мини от 10 мл за проба. Много ми хареса, веднага си поръчах голямата опаковка.


Най-любимият ми аромат. Никога няма да спра да го купувам  Heart Eyes

# 604
  • Варна
  • Мнения: 5 886




Тези двете прехвърлих на майка ми. Ползвала съм ги и по-рано и ми се отразяваха чудесно, но косата ми явно има други нужди в момента.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 775
  Хубав шампоан , но ми утежнява малко повечко косата .
И друг път сум го ползвала ,харесва ми ,доста добре увлажнява .

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 2 488


Най-хубавият гел за вежди, който съм ползвала. По-хубав от Бенефит  Flutter Страхотен цвят за светлокестенява коса, траен, дава и структура на веждите, много съм доволна, взех си веднага втори  Mr. Green
На моят не пише waterproof, обаче...

# 607
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
- много лек, подходящ и за суха кожа. По-нататък ще купя отново.

# 608
  • Мнения: 2 621
- приятен за ползване, измива добре, оставя свежо усещане. Бих купила отново.

# 609
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
- много харесвам тези ленти, вече имам нова опаковка.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Богат и много хубав крем за тяло., който се оказа и много икономичен. Нанесен на влажна кожа, се разнася лесно, хидратира силно и има много приятен аромат. Доволна съм и бих го купила отново, но в момента ползвам друг на марката, който е дори още по-разкошен, така че този ще почака, преди да се озове отново вкъщи.



За втори път го купувам, първо не ми хареса особено, но сега косата ми е по-суха, заплитаща се и изтощена и разбира се - нуждите ѝ са други. Трябва да се внимава с количеството, но това се отнася за всички сходни продукти.



Страхотна маска! Разплита, подрежда, дава усещането за по-тежък и здрав косъм. Съотношението цена - качество е превъзходно. Вече купих нова на марката, която си чака реда.



Не съм съвсем сигурна. Ексфолиантът е някак рядък, прилича повече на измиващ гел в дланта ми, а самите частици са малко на брой. Ето защо си бях наумила, че няма да върши кой знае какво, а той - за моя изненада - почисти и освежи кожата идеално. По-скоро не бих го купила пак, но не беше напълно лош.



Този ми хареса повече, заради едрите си ексфолиращи частици, а и беше с много ниска цена. Нямам обаче намерение да го търся отново, ползвам други продукти в момента, които идеално го заместват и нямам нуждата да го търся.



Обожавам геловете на Алтея! Този ми е не помня кой поред. Отдавна се отказах да им търся заместители, само сменям ароматите, но на марката съм вярна и смятам така да си остане.



За пореден път купуваш и бебешкия шампоан на Алверде. Евтин е, с нежен и лек аромат, прави мекичка пяна, не дразни очите и не знам какво още може да се желае от подобен продукт. А, да - пере четки за грим. Купих нова опаковка.



Това беше първата паста, която купих за сина си. Хареса му - както пастата, така и да си мие зъбите и оттогава периодично я купувам.



Течните сапуни на Алверде също се ползват редовно вкъщи. Харесвам цитрусовия аромат на този, пак ще го купя.



През пролетните и по-хладни месеци ми се стори доста агресивна и изсушаваща, но в момента ми е идеална тази мицеларна вода. Обира остатъците от грим с лекота, не оставя лепкав слой. Предполагам, че щом захладнее, отново ще ми е дискомфортно с нея и ще я сменя с друга.



Доста е ефективен - ползвах го точно в най-горещите дни и ми оставяше чувство на свежест, без неприятна миризма. Евтин е, лесно се намира, има слабо, натурално ухание. Доволна съм и върши повече, отколкото очаквах, така че пак ще го купя.

# 611
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Тайга, удоволствие ми е да те чета. Откъде купуваш др Конопка? И продуктът над него не разбрах какъв е.

# 612
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Конопка има в zoya.bg и sibericabg.com

Другият продукт е спрей-балсам без отмиване:blush:

# 613
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тайга, откъде купуваш ваниловия пудинг?

# 614
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Пак от Зоя - магазина или сайта им. То това си е тяхна марка.

Общи условия

Активация на акаунт