Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 3

  • 194 899
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • USA
  • Мнения: 7 316


Изхвърлям:

1. Burberry Body,Narciso Rodriguez for her - 2 любими парфюма,които бих купила отново,макар да съм леко резервирана към Бърбъри - доста тежък,траен,зимен аромат.Има някаква острота в него,която не всяка дама ще хареса.Що се отнася до Нарсисо Родригез,няма негов парфюм,който аз да не обожавам.

2. La neige deep pore cleansing foam - почистващ крем за лице,мега пенлив.Имах чувство,че никога няма да свърши,едно грахово зрънце е необходимо,за да почисти лице и шия.Не бих купила повторно,не защото не ми хареса,а защото не смятам,че е нещо впечатляващо.Не изсушава кожата,почиства я добре,леко пари на очите.

3. La neige water sleeping pack_ex - хидратираща,нощна маска за лице,ползвана на половина.Обожавам маски за лице,ползвам такива ежедневно,понякога по 2.Щом не съм я изразходила до край,а оставила в резервите,значи не ми е харесала.Наскоро я видях в нова опаковка,мисля че в тубичка.

4. MISSHA Super Aqua cell renew snail cream / MISSHA Super Aqua cell renew snail sleeping mask - За съжаление ги изхвърлям почти пълни.Не мога да се разбера с тези два крема от хидратиращата серия,особено дневния под форма на гел.Безрезултатен,стои ми лепкав и мнооого глицеринов.Нощната грижа(в тубичката) е с по-кремообразна консистенция и ми харесва повече.Забележката ми е,че не го усещам богат и мазен крем,а по-скоро формула,наблъскана със силикони и глицерин.
В началото кремовете ми се отразиха добре,но след 6-7мото ползване започнаха да ми лепнат и да усещам остатък от слой по кожата си.Честно казано,не знам защо си губя времето с корейски истории,вместо да си ползвам европейски/американски доказали се марки.

5. Leighton Denny miracle mist Speed drying nail polish - спрей за по-бързо изсушаване на лака.Няма абсолютно никакъв ефект,ама никакъв.Изхвърлям цял,ползван 2-3 пъти.Получих в бюти кутия.

6. 2 сета с травъл размери на крем за лице дневен/нощен,измивен гел,серум,крем за околоочен контур на Mary Kay Timewise Repair Volu-firm.Много приятно изненадана съм от цялата серия.Богати,супер хидратиращи кремове,измивният гел - чудесен,серума - ок,околоочния крем се справя със сухия ми контур.Получих ги в глосибокс кутии и съм доволна,че имах възможноста да открия марката(за първи път ползвам) и специално тази серия -възстановяваща,антибръчкова,подхранваща и избистряща тена.Няма нещо,което да не ми хареса.
Цялата колекция(пълноразмерни продукти) струва около $200 и е смешна цена на фона на качеството и количеството.Ще купя веднага,след като поразчистя от запаси.


7. Bliss Triple Oxygen mask - Споменавала съм вече маската,като част от сет "домашна кислородна терапия в три стъпки".Много добра маска,усещам кожата си освежена.Нанася се като гел,който в допир с кожата,става на пяна и така засъхва.От известно време съм се фокусирала над Блис и започнах да купувам тяхни продукти и толкова ми допадат,че всеки път,когато ходя до парфюмерията,първо при тях се спирам за новости.Не са най-най-доброто,което съм ползвала досега,но определено заслужават внимание.Накупила съм скаб,крем за лице и почистващ гел за грим,които те първа ще тествам и ще споделя с вас.

8. Витамини за коса,нокти и кожа под формата на гъмита - вкусни.Трудно ми е да кажа доколко добре ми се отразяват,паралелно с останалите грижи.Щом са витамини,могат само да помогнат.

# 691
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 767
- изхвърлям почти нов. Смятам, че приключих с моливите за устни на Essence.

# 692
  • София
  • Мнения: 162
- изхвърлям почти нов. Смятам, че приключих с моливите за устни на Essence.
Ужасни са и аз хвърлих 2. А преди бяха хубави!

# 693
  • Мнения: 7 710
доволна съм от този душгел на Фа Simple Smile , бих купила отново

# 694
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 767
- прекрасен тоник за суха и чувствителна кожа. Ще купя отново!

# 695
  • Мнения: 2 820
- любим душ гел и купих още една опаковка.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Душ гел от Алверде с цитрусов аромат (въпреки че съдържа екстракт от маточина и дива мащерка, аз усещам само цитруси), който харесах, защото е деликатен и свеж. Още един от Балеа със сладък, но не твърде силен аромат - от този също нямам от какво да се оплача.

Освежаващ и омекотяващ спрей за тяло от Христина - падна ми се от био кутия. Има SPF 10 и в няколкото случая, в които го ползвах, беше по време на следобедни разходки, а не при умишлено излагане на слънце, за да разчитам само на него. Не ми допадна, защото го усещам много спиртен и всъщност далеч не е омекотяващ, както твърди етикетът от прозводителя.

Биошампоан с арганово масло и хиалурон, Логона - отдавна не ми е попадал толкова дразнещ шампоан, изключително агресивен към скалпа. След всяка употреба, се налагаше да се справям със сърбеж и дискомфрот, така че го изхвърлям доста, преди да видя дъното. Дъщеря ми също го пробва и сподели сходни впечатления. Няма да рискувам с други продукти на марката.

Тоалетно мляко Л`Oреал - като всички продукти от серията extraordinary oil има силен и характерен аромат, който аз много харесвам. Почиства грим идеално, включително от очите и ще го купя пак.

Измиващ гел с маточина и слез от Лавера - чудесен сутрешен продукт, освежава и почиства лицето, деликатно е ароматизиран. Мисля, че няма да се справя с тежък грим, но и не го купих с тази цел. Бих ползвала пак с удоволствие.

Мицеларна вода Гарние - чудесно бюджетно попадение, една от най-добрите води, които изобщо съм ползвала. Много добре се справя с ролята си, цената е просто прекрасна и вече купих голяма опаковка от 400 мл.

Слънцезащита за лице от Алтея Органикс SPF 30 - бях с този крем през целия летен сезон. Ползвах го от май до септември и нямам от какво да се оплача, напротив. Хареса ми, че освен защитната функция, има и цвят, така че оставах само по него, без да ми се налага отгоре да нанасям ББ крем или ФДТ. Следващата година пак ще го поръчам.

Околоочен крем Natural Cosmetics - добро натурално решение. Кремът има пухкава консистенция, попива бързо и е добра основа за грим. Усещам аромат на розово масло, за мен - приятен. Количеството от 20 мл. ми дойде твърде голямо, защото имах отворени и други сходни продукти и накрая измазах по цялото лице и врат, защото препоръчителният срок на употреба е 6 месеца. Като цяло съм доволна и имам още една опаковка вкъщи, която си чака реда.

Хидратиращ гел kivvi cosmetics - много лек и безкрайно приятен в горещините. Моята кожа доста се омазнява през лятото и винаги търся хидратант, който само овлажнява, без да оставя чувство за тежест. Има съвсем лек неопределим аромат, някак естествен, на треви и растения. Много съм доволна и ако не му намеря заместител, ще го ползвам пак догодина.

Ексфолиант и пилинг от Dr. Konopka`s - и двата ми харесаха, не са агресивни, не предизвикаха никаква реакция в чувствителната ми кожа, а я оставяха чиста и добре освежена. Ползвах ги по веднъж в седмица и ми стигнаха за доста време. Имат сертификат от Cosmos Natural и доколкото разбирам - доста прилични състави, както и всичко друго от марката, което съм пробвала по-рано.

L`Oreal Volume Million Lashes - както всяка друга спирала от Лореал, правеше миглите ми разкошни. И както всяка друга спирала от Лореал, след месец вече беше суха и невъзможна за ползване.

# 697
  • Мнения: 7 710

L`Oreal Volume Million Lashes - както всяка друга спирала от Лореал, правеше миглите ми разкошни. И както всяка друга спирала от Лореал, след месец вече беше суха и невъзможна за ползване.

не знам защо опаковката ти черна .. странно
Аз ползвам тази спирала и съм МЕГА доволна и НИКОГА не ми е изсъхвала, в момента ми е на повече от 6 месеца и си е в ред Simple Smile
ползвала съм и водоустойчивият вариант и също не съм имала проблем
да не би да е стояла дълго време отворена или нещо от съхранението на самия магазин, от който си закупила

# 698
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И при мен всички спирали на Лореал изсъхват адски бързо.

По темата :
Скрит текст:

Единствения рол-он ,на който видях дъното и веднага поднових. Само той от многото пробвани стикове,рол-они  и део се справя с потенето ми.Няма мокри мишници и никакъв аромат на пот. Peace

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 774
Купих го с идеята ,че е като олиото ми на NUXE.Но не,определено ароматите се различават и повече ми харесва мириса на олиото .Не бих си го взела .Опаковка от 100 мл за месец използвана ,олиото е доста по икономично и ароматно ,поне за мен и моя вкус .
Мицеларна вода на Авен .Травъл сайз си взех за проба ,до сега винаги съм ползвала Гарниер /розовата/ Хареса ми и тази ,на моменти ми щипеше ,изсушаваше ,но пък чистеше доста добре .Със смесени чувства съм към нея ......За сега няма да повторя
Ползвах продукта за измиване на лице ,допада ми ,има хубав аромат ,гъста текстура ,икономичен и не ми изсушаваше кожата .Бих си го взела по нататък отново .В момента съм дала шанс на марката  и ползвам друг техен продукт за лице .

Купивам за втори път на тази марка интимен в такава голяма опаковка .Харесва ми ,няма изхабяване ,буквално ,нямам забележки към продукта .По нататък ще подновя ,сега си взех на Себа мед.

Имала съм парфюма ,харесва ми аромата ,но лосиона ползвах за ръце .Нищо особенно не е ,беше ми подарък ,едва ли бих го повторила .....крем като крем ,не ми е от фаворитите .
Червило Флормар Прити  цвят р 319 -Едно от най-най любимите ми червила .Уникален цвят .Фен съм на червени червила ,имам много ,но това определено ще го подновя .Леко малинов цвят е ,не се събира по устните има добра дълготрайност и хубав аромат .Цяла находка ми е това червило .
Вначалото беше доста течна ,спиралата ,но после се посгъсти.Доволна съм ,за тази цена е супер .Удължаваше ми миглите и беше доста наситено черна .Бих повторила ,но в момента имам запас от спирали .....


# 700
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Имам този душ-гел на Авен и цяла вечност не мога да го свърша, точно защото не харесвам никак миризмата му. Crazy


Aхх, колко го обичам. Използвам винаги в късно лято, ранна есен. Любим сезон ми е, защото се прибираме по-рано вкъщи, свещи, уют. Ежедневен, градски парфюм, купувам всяка година по 30 мл.


Mного доволна останах, макар да бях скептична. Мек и щадящ пилинг, който леко загрява кожата и я почиства в дълбочина. Икономичен е, обещава избистрен тен и смалени пори и наистина действа по тези две линии. Ще купя пак, не съм решила дали зелената или черната този път.

# 701
  • София
  • Мнения: 9 490
Бях взела за дъщеря ми черният гел за почистване на лице от серията на Лореал! Уникално ухае! Много парфюм има- ще каже някой, но мен уханието ме омагьосваше! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes На нещо скъпо и изискано!

# 702
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Крем за ръце с лайка на Agiva - не беше лош в по-топло време: краткотрайна хидратация, но все пак определено имаше разлика преди и след употребата му. Но "ароматът" на лайка... и без това не ми е най-любим, тук обаче имах чувството, че някой се е изпик@л в лайката.

Душ гел ziaja от един комплект, който купих още по Коледа - много симпатичен (всъщност всичките бяха такива), ароматен, пенлив, без да дразни кожата.

Кокосово-портокаловият крем на Zoya goes pretty бързо ми стана любим. Хидратира отлично, съставът е прекрасен и е много икономичен. Освен в основната му функция като крем за тяло, съм пробвала също като маска за коса преди измиване, като балсам за устни и като нощен крем - работеше във всяка една от ситуациите. Великолепният аромат е бонус и задължително ще го купя пак.

Пробиотичният дневен крем на Biofresh също е част от комплект. Много бях чувала за тази серия, предимно положителни мнения и засега ги споделям. В летните месеци кремът ми беше малко по-тежък, отколкото ми харесва, но сега - в преходното време, го доизразходвах с удоволствие. Бих го купила пак.

Me на Lanvin ми е любим парфюм и всяка година хабя по едно шишенце и се зареждам с ново. Обичам го през есента, за мен е синоним на добро настроение и слънце, на жизнерадост и хубави емоции.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 170
Доста празни опаковки имам за Септември.

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 22:05 от bubanka

# 704
  • Мнения: 5 369
А коментарът или трябва да посетим блога? Wink

Общи условия

Активация на акаунт