Зимни намаления 2015/2016

  • 149 364
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 23 098
Пак съм на вълнА парфюми.
Интересува ме дали ще има някакво намаление в Дъглас примерно за 8-ми март?
100 % очаквам да има
Извини ме, нещо глупаво ли попитах? Не че ми пука за 8-ми като празник, но рекох, че някои магазини може и да му се връзват и да пуснат някое намаление. Благодаря за отговора все пак.

# 736
  • Мнения: 685
Тонка, миналата година за 8-ми имаше -30% на всички парфюми от групата на Есте Лаудер. Можеха да се намерят както в бутиците им, така и в Дъглас. Ето тук можеш да погледнеш кои са марките http://www.fragrantica.com/parent-company/Estee%20Lauder.html За тази година още нищо не се знае, но най-вероятно пак ще пуснат поне -25% както бяха направили за 14-ти февруари.

# 737
  • София
  • Мнения: 23 098
something new, благодаря.
Аз искам един парфюм на Булгари, че същият вече ми е на свършване.
Здраве да е, ако не хваня скоро някакво намаление, ще си го купя така или иначе.

# 738
  • Мнения: 436

Цитат


Най-накрая Simple Smile))  Дано и за 8-ми март измислят някоя оферта при онлайн пазаруването например, защото в магазините не съм срещала такова нещо Simple Smile

По-скоро не, ако откриването е за 16.март.

Ух, изпуснала съм датата.  Blush  Видях само март и ми се е приискало явно  Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 3 797
Пак съм на вълнА парфюми.
Интересува ме дали ще има някакво намаление в Дъглас примерно за 8-ми март?
100 % очаквам да има
Извини ме, нещо глупаво ли попитах? Не че ми пука за 8-ми като празник, но рекох, че някои магазини може и да му се връзват и да пуснат някое намаление. Благодаря за отговора все пак.

Е, аз какво казвам newsm78 Винаги е имало до сега, очаквам и тази година да има.

# 740
  • София
  • Мнения: 23 098
Циндил - ПиндилJoy
Извини ме, но го разтълкувах, че очакваш да има 100-процентово намаление и ме взимаш нещо на подбив заради 8-ми март, който не е тачен от всеки.
Просто има теми с хора, които се карат на всеки, дръзнал на попита нещо... Отново извинявай.  bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 3 797
 Joy Joy Joy
100-процентово намаление. Не бих рискувала да загина в битка заради парфюм

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   А 30% колко пъти в годината и кога по-точно пускаха на парфюмите от групата на Estée Lauder? Някой има ли наблюдение миналата година как беше? Имам да купувам един парфюм на Tom Ford, ама не ми е спешно и може да изчакам до следващото намаление, дори да е чак наесен. Peace Просто ми е чудно, освен по случай 8-ми март, кога пак правиха намаления през годината.

# 743
  • Мнения: 685
Tom Ford вече не го включват в намаленията. Sad В началото го имаше. но после сигурно решиха, че не им е изгодно. Може сега да ни изненадат, но нямам големи надежди.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Ау, ужас, не знаех, че вече не присъства в списъка. Confused Миналата година, по случай 8-ми, си купих аромат с 30% отстъпка и цената беше супер...

# 745
  • София
  • Мнения: 939
И Том Форд участва в намаленията, но незнайно защо не го обявяват. И миналата година за 8 март участваше и сега покрай Коледа.

# 746
  • София
  • Мнения: 1 554
Момичета, моля споделете дали във Folli Follie има все още някакво намеление и ако да, дали е останало нещо! bouquet

# 747
  • Мнения: 1 325
Щом Зара ще пускат онлайн магазин, дали и Бершка няма да пуснат? Нали им се беше изгубил българския сайт? Може да е затова. Аз ще си стискам палци! Mr. Green Joy

# 748
  • Мнения: 1 894
Момичета, моля споделете дали във Folli Follie има все още някакво намеление и ако да, дали е останало нещо! bouquet

на 50% имаше 4-5 чанти в ринга в понеделник. Но дори и намалени, пак не си струваха парите.

# 749
  • Мнения: 1 120
Без да се заяждам с никой искам да попитам сериозно ли се вълнувате толкова от онлайн магазин на дадена марка, като я има в мола и можете да идете там да премерите Thinking Как си купувате дрехи без да мерите? Аз дори да си знам размера по дадена марка, някой път самия модел предразполага за друг номер. Или е просто въпрос на липса на време(да идете до мола).Честно казано не разбирам Peace

Общи условия

Активация на акаунт