Зимни намаления 2015/2016

  • 149 344
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 938
Без да се заяждам с никой искам да попитам сериозно ли се вълнувате толкова от онлайн магазин на дадена марка, като я има в мола и можете да идете там да премерите Thinking Как си купувате дрехи без да мерите? Аз дори да си знам размера по дадена марка, някой път самия модел предразполага за друг номер. Или е просто въпрос на липса на време(да идете до мола).Честно казано не разбирам Peace
Може предварително да съм си харесала нещо в мола, да съм го премерила и да чакам само намалението. По този начин става по - лесно, защото се избягва бутаницата в първите дни на намаленията, както и варианта да са скрили много от стоките  Peace

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 747
Момичета, има ли някакво намаление за ЧРД в Дъглас и Бюти зона? Нещо ми се върти в главата, че преди 2 години се възползвах, но не съм сигурна  newsm78

# 752
  • Мнения: 1 325
Аз лично предпочитам на място да си пазарувам и да пробвам, но тъй като в моя град няма тези вериги магазини онлайн ми е добре дошло. Но все пак трудно се решавам да поръчам, винаги гледам да се уверя, че размера и модела са за мен и тогава. Иначе за мен е безсмислено да се пилеят пари по куриери за доставки и евентуално връщане.
Дано доставката на Зара да е нормална, че ако съдя по Манго, ако не се лъжа беше към 15лв. Пълен абсурд, а ако решиш да го върнеш - още 8лв. Това ми е най-голямата спънка при онлайн пазаруването, не ми стига риска от сгрешен размер или да не се харесам как ми стои, а и пари на вятъра по куриери да давам.

# 753
  • София
  • Мнения: 936
Момичета, има ли някакво намаление за ЧРД в Дъглас и Бюти зона? Нещо ми се върти в главата, че преди 2 години се възползвах, но не съм сигурна  newsm78


На мен януари за РД ми изпратиха смс за -10%.

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 747
 Jeni_E   bouquet

# 755
  • Мнения: 379
На мен не са ми пращали никога намаление за РД?!  newsm78 А имам тяхна карта.

# 756
  • Мнения: 5 790
Аз пък получавам панически пристъпи от навалицата в мола. Само онлайн пазарувам.

# 757
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Аз пък получавам панически пристъпи от навалицата в мола. Само онлайн пазарувам.
И аз.  Simple Smile

# 758
  • София
  • Мнения: 478
Без да се заяждам с никой искам да попитам сериозно ли се вълнувате толкова от онлайн магазин на дадена марка, като я има в мола и можете да идете там да премерите Thinking Как си купувате дрехи без да мерите? Аз дори да си знам размера по дадена марка, някой път самия модел предразполага за друг номер. Или е просто въпрос на липса на време(да идете до мола).Честно казано не разбирам Peace

То не пречи да се ходи да се мери до мола, но когато търсиш даден размер или цвят и трябва да обиколиш три мола, за да го намериш, е много по - лесно да си го поръчаш онлайн. Отделно по време на намаление, няма нужда да ходиш до физическия магазин и да се блъскаш с останалите, както и да рискуваш да не завариш търсените артикули. Невероятно удобство е. Дано доставката да е на разумна цена.

# 759
  • Мнения: 1 447
В моя град нямаме нито Бершка, нито Зара, нито нищо..  Така че, ще ми е доста неудобно да пътувам през седмица без причина до някой по-голям град, а и наистина има моменти, в които си е удобство да се пазарува онлайн, особено по разни разпродажби и прочие.

# 760
  • София
  • Мнения: 1 554
Момичета, моля споделете дали във Folli Follie има все още някакво намеление и ако да, дали е останало нещо! bouquet

на 50% имаше 4-5 чанти в ринга в понеделник. Но дори и намалени, пак не си струваха парите.
bouquet

# 761

Общи условия

Активация на акаунт