По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 85 675
  • 720
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМА 4


Споделете от кой продукт забелязахте резултат и ни покажете дължината, която искате да постигнете

Предишни теми : 1 ,2 ,3

# 1
  • Мнения: X
За по-засилен растеж ми помагат маслените маски, твърде рядко се сещам напоследък обаче...
Мечтаната от мен дължина е + 15 см на сегашната ми, или нагледно :
Скрит текст:
Структурата на косата ми е подобна, за това тази снимка ми е идеал  Heart Eyes , за съжаление моята коса отдавна не е толкова плътна и обемна  Confused

# 2
  • Мнения: 6 550
Благодаря за темата  bouquet
Жана, може ли да кажеш какви точно маслени маски правиш?
Аз използвам ярчм за втриване в корените и кокосово масло за дължината, а понякога микс от двете за цялата коса. На момента слагам и зехтин. Усещам, че косата вече не цъфти толкова на често (да чукна на дърво)  Grinning Peace

# 3
  • Мнения: X
Аз в момента имам бадемово, кайсиеви ядки, баобаб, японска камелия,авокадо и рициново. Смесвам ги със студенопресован зехтин и мажа и корените, и дължините.
Преди добавях и ший, трябва да си купя пак. Кокосово не съм ползвала скоро, бях взела едно от И-бей, но беше пълен боклук и го изхвърлих  Peace

# 4
  • Мнения: 6 550
За кокосово мога да препоръчам това, може би най-изгодното откъм цена/количество.
http://www.naturalniprodukti.com/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D0%BE … 1000-%D0%BC%D0%BB

# 5
  • Мнения: X
Благодаря ти, ще го поръчам  Hug

# 6
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 bouquet за темата

РМ  смесвам с мед,жълтък и зехтин и така 'омазана'минимум 4 часа.Косата става плътна и бляскава.

# 7
  • Мнения: 3 597
Аз използвам симулант на Икаров , много съм доволна  Peace

# 8
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз съм от малкото жени, които дългата коса не разкрасява. Отива ми максимално сегашната ми дължина, 5 см под раменете. Работя по сгъстяването обаче.
Косата ми е тънка и не понася никакви масла - кожата се задушава направо,  косата става тежка и мазна.
Просто се записвам да ви следя.

# 9
  • Мнения: 6 938
Аз от години сстимулирам растежа всячески Laughing Но чесно казано най-голяма разлика усетих след пиенето на Макси хеър, явно че проблемът ми е бил вътрешен.
Споделям стремежа на Жана, но може би 4-5 пръста по-малко. Купих си ЯЧРМ, но го мажа по-редовно в/у веждите/където определено оказа влияние/, а отскоро ползвам и кокосово масло по дължините.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз мисля,че съм забелязала ефект от хининовата вода..някой друг забелязвал ли е?

# 11
  • Мнения: 10 547
Аз мисля,че съм забелязала ефект от хининовата вода..някой друг забелязвал ли е?

Аз! Яко суши косата, ако я ползваш в чист вид.
Смесвам я с мед и някакво налично в момента масло и тогава мажа косата, но присъства ли в домашната маска, не й давам да седи на косата ми повече от 20 минути.

# 12
  • Мнения: 79
Също се записвам да ви следя. По коментарите подозирам, че с OnDime имаме подобни коси или поне подобни желания. Аз съм правила и масажи в скалпа с масла, и витамини съм пила, и хормони изследвала, и каквото може да е препоръчно пробвала....и нищо. Който си е с лош ген, си е с лош ген. А може би просто съм максималистка и искам перфектна коса, пък то не става....

# 13
  • Мнения: 1 317
Здравейте, дами! Включвам се и тук, за да почерпя идеи и изпитани рецепти за растеж.
Косата ми е от мнооооооого бавно растящите и мноооого цъфтящите.
От няколко месеца правя маски с кокосово масло и забелязвам някакъв напредък - косата ми доста се промени, изглежда по-здрава и плътна.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз относно цъфналите крайща,защото имам голям проблем с тях,се чудя за серума на Керастаз Архитект някой пробвал ли го е и има ли наблюдения?

Общи условия

Активация на акаунт