Режимите на Ипократис - тема 15

  • 115 012
  • 775
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 30
Ето моите кг. по време на режима.
21 ден е днес. В дните съм отбелязвала и откога не пуша. Третат цифра е деня от режима.


Мира, а защо се мериш всеки ден, а не на всеки 6 както препоръчва Ипократис?

# 616
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Аз не знам как препоръчва той, а и така свикнах. Някак по-мотивиращо ми е да знам всеки ден как са нещата, имам поглед и върху процеса.

# 617
  • Мнения: 30
Аз не знам как препоръчва той, а и така свикнах. Някак по-мотивиращо ми е да знам всеки ден как са нещата, имам поглед и върху процеса.


Добро утро, Мира.

Ипокрарис съветва на всеки 6 дни да се мери теглото,както и талия, ханш и бедро. Ти трябва да го имаш в режима. Единствено това, че режима ти е изготвен преди време, но чак сега го спазваш няма да можеш да си въвеждаш данните в сайта за да следи и той прогреса ти. Днес ми е 27 ден, утре ми е последното мерене за този месец и тези дни си чакам новия режим за 2рия месец.

# 618
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Добро утро и лека седмица,
така е, отказаха ми достъп до сайта защото режима е стар, но все пак виждам рецепти и има неща, които ми допадат.
Мисля да продължа с тримесечен и там всичко ще  ок. 

# 619
  • Мнения: 12
Здравейте момичетаа ❤😊 Днес ми беше 3то теглене и съм много щастлива, че за 20 дни съм свалила 4 кг и по още 1 см от всякъде. Това ми действа много мотивиращо и продължавам напред Simple Smile Лицето коренно ми се е променило първо там си пролича при мен. А иначе колкото до другото според мен режимите са добри. Аз дори не стоя гладна, а отслабвам...

# 620
  • Мнения: 30
Ива, Честито!

Утре и аз ще споделя резултата на последното ми за този месец мерене.

# 621
  • Мнения: 30
Добро утро,

честно казано съм малко разочарована, само 400 грама  Sad съм свалила от последното мерене, общо 4,8 кг за 4 седмици. Дано нещата се подобрят през следващия месец.

# 622
  • Мнения: 15 073
Аз отслабвах само между 2 и 3 килограма на месец и не се отчайвах. Това не е режим за бързо отслабване според мен.

# 623
  • Мнения: 30
Suuny,

аз имам много килограми за сваляне и в началото добре почна, но 400 грама за седмица ми се струва ужасно малко. От март/април смятям да започна да тренирам като ми укрепне рамото.

# 624
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Аз затова се меря всеки ден и виждам, че теглото варира. Ако видя след седмица 400 гр. надолу - режима е възможно да приключи.
Искам да кажа да не приемаш еднозначно цифрата, теглото ни варира с 1 кг. в рамките на деня.

Вчера беше много уморителен ден и вечерта бях гладна. Тази сутрин си купих баничка Simple Smile

# 625
  • Мнения: 30
Мира,

при мен има доста фактори, инсулина играе много голяма роля и затова на мен ми и много трудно да свалям. Днес си получих новия режим и ми допада доста Simple Smile

# 626
  • Мнения: 50
Здравейте, след моето първо претегляне кантара показала -2 кг. и 0 см разлика. Вчера след второто теглене показа +400 гр. и 0 см разлика. Странно. Не съм болна, не съм пред цикъл...спазвам доста стриктно...

# 627
  • Мнения: 30
Здравейте, след моето първо претегляне кантара показала -2 кг. и 0 см разлика. Вчера след второто теглене показа +400 гр. и 0 см разлика. Странно. Не съм болна, не съм пред цикъл...спазвам доста стриктно...

Инче, привет

И аз на 3тото мерене бях качила и в предишен коментар бях написала отговара на Ипократис.Два дни по-рано ми беше свободния дем и тогава ядох Пица с доста мазни и солени неща (в пълен разрез с режима, но пък от месеци ми се ядеше тази бургер пица). Обяснението беше че въз основа на мазното и солено похапване съм задържала вода и наистина на следващо то мерене всичко беше под контрол.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 4 109
И аз сега съм + 1, но съм в О и ядох нещо извън режима.
Щях да ви казвам нещо преди време, вчера се случи пак: два пъти си позволих да си купя нещо сладко и то неща които накъртват - едни бисквити Еми и вчера кока - кола.
Усетих различен вкус на тези неща, убит някак и въобще не такъв, какъвто го знам. Не са стари нещата защото са от кафето в университета, а от там минават всички студенти.
Случвало ли ви се е да установите такава промяна или липса на усещане за сладко?

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 09:17 от Мира Иванова

# 629
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Да, на мен ми се е случвало с кока кола. Ние не купуваме газирани никакви, но един път си взех, пак преди доста време. Беше адски сладко и никак вкусно, т.е. не и вкуса, който помня от преди, когато съм пила такива неща редовно. Но и никак не ми липсват специално газираните, друг ми е проблемът. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт