Отговори
# 690
  • Мнения: 27 464
 И като заговорих за боядисани коси

 За Джейда Атеш четох



 Младата надежда на турското кино Джейда Атеш е една от модните икони сред младите момичета в южната ни съседка. Нейната перфектна визия винаги е била мечта за жените в Турция, като и винаги е била доста обсъждана и дори подлагана под съмнения... Сред едно от най-големите е дали косата на звездата от хитовия сериал "Огледален свят" е в естествения си цвят или бива боядисвана. Наскоро чаровницата сложи край на тези съмнения, като сподели в профилите си в социалните мрежи своя снимка от детството си, която озаглави "Мъничката Джейда" и с която показа, че цвета на косата ѝ, за който много нейни фенки ѝ завиждат, е естествен. Сладкият фотос събра за отрицателно време хиляди харесвания, като умили истински последователите на Атеш, снимала се за последно в провалилата се драма от миналата есен на ShowTV "Безгрижен живот" (Gamsiz Hayat).



 Продуцентска компания Ay Yapim подготвя един от най-обещаващите си проекти за есента на 2016 г.! В него своите грандиозни и дългоочаквани завръщания на екран предстои да направят двама от най-известните актьори в южната ни съседка - Кенан Имирзалъоулу и Фахрие Евджен, като те ще си партнират в един от най-обещаващите сериали през новия телевизионен сезон в южната ни съседка! Вече са ясни и хонорарите, които двамата ще получават за участията си в проекта: Кенан ще прибира по 100 000 на серия или 400 000 турски лири месечно, а Фахрие - по 50 000 на епизод или 200 000 лири на месец! Любопитно е, че двамата са получили авансов хонорар за първите тринадесет епизода от проекта, което означава, че банковата сметка на Имирзалъоулу вече е набъбнала с цели 1 300 000, а тази на Фахрие - с 650 000 лири. Любопитно е, че последните проекти и на двамата бяха именно на Ay Yapim - Кенан за последно участва в "Справедливостта на Кара" (Karadayi), а Фахрие - в "С Русия в сърцето" (Kurt Seyit ve Sura).

 така се прават кинти и си купуват луксозни имоти  Naughty


 Ще се завърне ли на екран Джансу Дере? Този въпрос отскоро е един от най-задаваните в турските медии, като напоследък изтичат доста слухове около бъдещите професионални планове на чаровната актриса, станала популярна след участията си в хитовете "Езел", "Завръщане" и "Великолепният век". Наскоро се появи официална информация, че Джансу е трябвало да се завърне на екран още през есента на 2015 г. в обявения от ATV нов проект на продуцентска компания Ay Yapim "Бяла нощ" (Beyaz Gece), но който след това неясно защо бе замразен и свален от сайта на най-гледаната турска телевизия в момента. Именно заради това в момента Дере, която тогава подписа договор с най-голямата турска филмова продуцентска компания, е в очакване на нов неин проект, в който да се включи от есента на 2016-а, с началото на телевизионен сезон 2016-2017 г. в южната ни съседка.


  с гиганта Ай Япъм е подписала  и Ча и той    и през 2016 , 2017    и е възможно Керем бос да  ги направи екранни партньори Thinking Джансу е талантлива може да играе   за разлика от неко други звездИ  Joy

 ОТ Сайта http://www.-spam251-/2016/02/247-70-1-2016.html?m=1

# 691
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Снимката на Хазал май е нова Thinking,и на мен днес ми попадна.

Цитат
Нашите никога не оставят заглавие в което се съдържа турско име! Точно преди да започне т.н. Огледален свят излъчваха т.н. Пепел от рози, на който оригиналното е Каква е вината на Фатмагюл  Wink  Курт Сеит и Шура беше преименуван на  За Русия с любов, но хайде това поне беше заглавието на романа по който е сниман.....Менекше и Халил стана Двама за винаги....На млечният път не му помня оригиналното  newsm78 И други примери има- просто слагат нищо неозначаващи и някак много общи заглавия  Wink
Почти да Laughing.Но както навсякъде другаде и по ТВ-то си има изключения Laughing.
Единственото заглавие по Бтв,в което се съдържа турско име и за което в момента се сещам е "Огледален свят:Пътят на Емир" Peace.По Нова,както и ДФ примерите са повече: Иффет,Дила,Аси (Гордата Аси),Справедливостта на Кара (така ако не се лъжа беше фамилията на главният герой).Последният го излъчиха по ТВ7.

Оригиналните заглавия се заменят с някакви много общи и често нелогични,да.
Млечният път май беше Samanyolu,но така и не разбрах какво означава и дали в буквален превод не е точно това...Макар и малко има продукции,които не са прекръстени-някои от първите в роден ефир като Клетва,Дъждовно време,1001 нощ,Брак с чужденец,за Листопад не съм съвсем сигурна newsm78,Малки жени,Малки тайни,на Отчаяните съпруги прибавихме само "Другите"-колкото да се отличават от американската версия Wink,Кузей-Гюней уж значело Север-юг (та и това заглавие включвам в скромната класация),Опасни улици,Тиха буря,Езел,Прости ми,Чучулигата,Изгубени години,Moрска звезда,Незабравима(което в буквален превод по-скоро трябваше да е "Паметна",но двете думи са синоними и да речем,че предпочитанието на медията в случая е по-уместно Grinning),Една любовна история,Великолепният век...Засега толкова Mr. Green.

Сред тези,в които ми се губи смисъла е и бг заглавието на нашият сериал.
Рори много добре го е обяснила,но аз тази връзка не съм я открила до обяд,след обяд съвсем няма как да стане...Друго такова заглавие е Опасна красота ooooh!(в оригинал е нещо от рода на В дома ни падна светкавица),Мечтатели/на турски Вятър в тополите,Край или начало/на турски просто Край  Laughing,Ангел пазител/Генджо,Любов назаем/Последна пролет и още,и още...Най-абсурдно ми звучи обаче "Твоят мой живот".Когато започна на мен все ми се въртеше в главата "Моят твой живот"  Joy.
И в този ред на мисли,понеже съм подхванала вече-най-добре ми звучи Времето лети,смислово се доближава до истинското.После поставям Мелодията на сърцето-не съм била пленена от този сериал,претенциозна съм и относно музиката,но една песен-Gecenin huznu  Heart Eyes тогава (далечната 2009-а) се превърна в мелодия и на моето сърце...

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Марги, аз не съм много сигурна, но мисля че Пътят на Емир вървеше по Бтв като трети сезон на ОС, а не просто ПЕ, даже и интрото му беше от първите два сезона, а не оригиналното му! Не съм го гледала, просто ако съм закачила от тук-оттам, затова и не съм много сигурна newsm78
Мен пък ме е яд че така и не свалих преведените епизоди на Карагюла- Черната роза, дали изобщо ще го продължат....Тия от Тв 7 осират всички сериали които купят- или не ги довършват или ги пускат в най-безобразни часове....
Аз не съм гледала много турски сериали- започвала съм, но или в неудобно време и мога да гледам една серия и пропускам пет или хич не мога...Често са ми дотъпявали, още преди да са минали 5-6 серии....

Иначе я видях снимката на малката руса Джейда- ма тя голямо доказателство е плеснала, няма що hahaha Ми то ако става въпрос това е детска коса, която до зрелостта може да смени, няколко цвята! Моята до седмата ми година е направо платинено руса, после става златиста, после стана кестенява, а сега е светъл кехлибар с няколко естествени русоляви кичура отгоре, направо ефект балеаж, хората пари дават, пък при мен от природата Joy Още не съм я боядисвала, че много си харесвам цвета, но скоро ще се наложи да се прежаля че за съжаление не ставам по-млада....
Та ще ме прощава Джейда, ама блондинка е била само в детството си  Peace На няколко пъти бая корени си беше оставила и в цвета им няма съмнение....


Тука големи сладури, така под ръка Laughing Ай дано поне да си отпразнуват 5 годишното приятелство, ако не причината да го има!

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 19:57 от Беллора

# 693
  • Мнения: 21 201
 wavey
На Джейда може да е била естествена косата като малка, но ще ме прощават, че по време на ОС, Stop че и след това е естествена. Stop
Ей тези сайтове ей, Laughing съвсем скоро четох интервю с Халит, който каза, че никой не дава 100 хил. за епизод както често пишат, че този или онзи, ще взима по 100 хилки, думите му бяха буквално-няма кой да им/ни ги даде тези пари.
Оффф и като започнат този/тази, ще взима по еди колко си все едно актьорите лично си обявяват публично доходите, Mr. Green глупости на търкалета.
Аз съм против да побългаряваме турските имена на сериалите им, но сигурно не е безпричинно, или поне така ми се иска да мисля, ноооо като се замисля побългарените имена не са съвсем хаотично подбрани, а ОС едва ли е побългарен заради емблематичните огледала(за мен те нямат нищо общо с избора на заглавие) както казваш Феми, по-скоро си мисля, че съдбите на майка и дъщеря са кажи-речи огледални.
Не очаквам Хазал и Чаатай отново заедно в проект, при все, че вече започнаха да повтарят главни двойки в нови Дизита, а и няма да играят все заедно до пенсия я.
Било какво било, не мисля, че ако играят отново заедно, ще мачкат с рейтинг.
Всеки актьор/актриса има своите върхове, а тяхното върхове време работейки заедно отмина и няма да се повтори със същата сила дори, и някога да работят съвместно в проект, поне така си мисля.
Не мога да преценя Хазал на новата фотка и това е, гледам я и не я виждам. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 19:54 от Neidjal

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
От темата за новини!

След "Твоят мой живот" започва "Част от мен" (Kaderimin Yazıldığı Gün) с Хатидже Шендил и Йозджан Дениз, никакво "Изкушение" няма да дават.  Peace

Знаех си аз че не може да е Изкушението! Новия ще носи заглавието Част от мен, а в оригинал е "Денят в който беше написана съдбата ми" Този сериал миналата пролет правеше добър рейтинг- над 7%, нашето Илде все чакаше фрагментите с голямо нетърпение Laughing
Имам някакъв спомен за сурогатна майка пък май се оказва не съвсем, а генетичния материал си е нейн и нещата се въртяха около една бременност и после бебето....С две думи драма голяма Peace
Значи втория сезон на Меджезира остава най-рано за май, ако не и за юни Mr. Green

# 695
  • Мнения: 27 464
 : wavey

 Ох , във фейса на фен страница под снимката на Ямира   и си викам не моа го не сложа в темата  Joy

 Наѝ грозните Яман е наѝ грозен

 Mr. Green   hahaharotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao



 а тук коментарите са  Машалах , чок сивиорум   
 smile3502 newsm03 smile3544
  ако се върне от Щатите с такава визия   оххххххххххх   с баджаначката  ша е чок зор си го поделиме  Mr. Green Joy ако е обрасъл и се върне с брада кат  меринджея #Crazy нема се биеме  hahaha

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 17:27 от femmi2

# 696
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не че има значение,но да не пропусна да поясня,че това е нечия друга приумица Naughty-не моя Mr. Green

Хазатай стайл 2012


Хазатай стайл 2015



Добре,че няма да въртят пак АШК по телевизията...
Според мен пък втори сезон на КБ има вероятност и да не го пуснат въобще,поне не по БТВ (примерно по Лейди в съботно-неделните вечери,по едно време пускаха премиерни сериали.Та и сега може след ОС втори и трети сезон,понеже ще са на вълна Чаатай да пуснат и осмото чудо).Мен тази възможност най ме удовлетворява  newsm47.


Не очаквам Хазал и Чаатай отново заедно в проект, при все, че вече започнаха да повтарят главни двойки в нови Дизита, а и няма да играят все заедно до пенсия я.
Било какво било,не мисля, че ако играят отново заедно, ще мачкат с рейтинг.
Всеки актьор/актриса има своите върхове, а тяхното върхове време работейки заедно отмина и няма да се повтори със същата сила дори, и някога да работят съвместно в проект, поне така си мисля.

Ами...така е,да!Правилно си го написала,че няма до пенсия да си партнират  Joy,но има и една малка вероятност с добра игра в една коренно различна от АФК история пак да покорят сърцето на драгия зрител.Но както казах вече вероятността за това е малка.
Според мен пък при евентуален нов Хазатайски проект рейтингът ще надмине всички очаквания.Па макар и само на първи епизод Laughing...Безкрайното човешко любопитство Laughing.

Но истината всъщност се крие там,че даже да са се свършили мъжете и актьорите в Турция,Хазалинда няма да иска Чачослав.После дълго време е в сянката му...

# 697
  • Мнения: 27 464
 Марги  Hug Виждаш ли приумиците на  феновете искат  си  ги в проект и това си е ! Grinning   Единствената екранна двойка на която се прават постоянно колажи са на фемир Ча и Хазал Кая  Wink     Това не е защото не  го искат с друга парньорка  , защото    с  Хазал си  отиват визуално Wink  дори когато беше  грозния му оризилен период , като Яман , като застане  Хазал до него в колаж   Яманко ми изглежда хубав   Mr. Green   и да сме обективни с Лейля Лидия Тугутлу  също стоят добре .

 Heart Eyes
  И прават  се по хубави и изобретателни колажи  Heart Eyes





 Кой е казал че ги искаме до пенсия  Joy  до като са млади трябва да играят  че ако станат на пенсионна възраст може и да не ми въздействат толкова  Naughty Joy така чи да мислат продуцентите   а Хазалинда да не се ослушва  Naughty а Чачослав нема да се дърпа да играе с непрежалимата и незабравимата  Mr. Green Joy но виж за Хазал както и ти казваш   може и да се дърпа нали е инатче   ooooh! Joy а може и като жури ги видим или водещи на фестивал  нали един от шоу  бизнеса беше лайкнал снимка  и беше написал ако  не греша  newsm78 ще ги видим ли отново

 Heart Eyes loveuuu
https://vimeo.com/141982214

Endless LOVE





   Ами ся ? Mr. Green newsm78

 изглежда  и двамата ги познава  или  newsm78



   И след Парчетата първия сезон бтв ще излъчва сериала с Йозджан Дениз така ли ? А кво заглавие са му лепнали  ooooh! А твоят мой живот си е добре за заглавие   живеят чужд живот при размяната

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 18:51 от femmi2

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ха ха Марги Laughing Преди време имахме такава шапка на темата- с двете червени якенца Mr. Green Днес докато търсех снимки в Т за новата тема и на няколко пъти срещнах този колаж Mr. Green
А вчера като наминах в една руска тема и като плеснали на Ча тази снимка със скейтборда от лятото и най-новата на Сера с аннето отпреди 2-3 дни, и като се разкудкудякали какъв еднакъв стил имали Чачосер и аз точно за тези 2 червенки якенца се присетих дето не просто по стил, а са си баш еднакви, както и за още няколко снимки на които ризите им еднакви, само номерацията е различна tooth И пак като се запрехласвали някои по белите кецове, дето Ча си носи такива откак го знаем hahaha Ама нали цялата индустрия произвеждаща бели кецове за Чачо и Сера работи и само те имат такива hahaha

Само да отбележа че и мъжо ми има почти същите къси гащи като Чачовите, ще ставаме на кълбета май, ако копира СС hahaha
Пък как се бяха хванали за гушите имало ли е или е нямало Чачосер и как била щастлива с него а с Керо не и баш админката им начуква канчетата че слуховете за Ча си били точно такива - само слухове,  а с Керем нещата са недвусмислени! И че даже в Баку Ча отрекъл  да е имал отношения със СС tooth Направо на някои кръв им капе от сърцата и им остава само гадаенето по снимки от близкото минало, дето е горе-долЕ същата работа като гледането на кафе- може да се тълкува по няколко начина Joy

Марги и аз започвам да си мисля че може да стане както казах в началото и да пуснат осмото чудо по Лейдито! Денят в който е написана съдбата ми започна през ноември 2014 и свърши преди около месец, значи със сигурност има към 50 серии, а това значи плътно до края на юни, ако не и повече Wink А като се има предвид готварските риалита които започват скоро и за които също ще се отделя доста тв време, може и повече да продължи! Досега винаги са въртяли по два сериала един- сезон от единия после почивка  докато въртят сезон от друг сериал, а сега един, че втори, че трети .... Евентуално лятоска да пуснат Меджезира на двадесетината му фенки да се зарадват! Тука манипулациите на Биг бос не важат! Не е биг-босовата телевизия, че да си го мандахерца с ниския рейтинг tooth И в Румъния два пъти беше пускан и спиран, в Пакистан тепърва излъчват втория му сезон след повече от година пауза от първия, а от Чили нищо не съм срещала като отзиви....


Найс а Wink Брадата му ми идва в повече, но в сравнение с на други места е добре!Най ми е с тридневна растителност Heart Eyes

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 19:25 от Беллора

# 699
  • Мнения: 27 464
 Белл за шапка на темата може да се сложи от новите колажи на Габи  ако искаш  Hug

    или това
 Heart Eyes
  
 Heart Eyes




 тия бели кецове  hahaha  ся индустрията  е спрела произвежда  , защото нема Сертай и не е имало  има Серкер  tooth да почнат  произвеждат за тех маратонки  и дънкови облекла  tooth

  Колко народ има такива бели кецки и гащета   по тая логика  всички трябва да са били с Чачослав и Сера  hahaha то човек да няма бели маратонки  ooooh! Joy




 За Марги , Рори и мен  Mr. Green Hug





Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 20:00 от femmi2

# 700
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Марги  Hug Виждаш ли приумиците на  феновете искат  си  ги в проект и това си е ! Grinning   Единствената екранна двойка на която се прават постоянно колажи са на фемир Ча и Хазал Кая  Wink     Това не е защото не  го искат с друга парньорка  , защото    с  Хазал си  отиват визуално Wink  дори когато беше  грозния му оризилен период , като Яман , като застане  Хазал до него в колаж   Яманко ми изглежда хубав   Mr. Green   и да сме обективни с Лейля Лидия Тугутлу  също стоят добре .

 Heart Eyes
  И прават  се по хубави и изобретателни колажи  Heart Eyes



Скрит текст:
Кой е казал че ги искаме до пенсия  Joy  до като са млади трябва да играят  че ако станат на пенсионна възраст може и да не ми въздействат толкова  Naughty Joy така чи да мислат продуцентите   а Хазалинда да не се ослушва  Naughty а Чачослав нема да се дърпа да играе с непрежалимата и незабравимата  Mr. Green Joy но виж за Хазал както и ти казваш   може и да се дърпа нали е инатче   ooooh! Joy а може и като жури ги видим или водещи на фестивал  нали един от шоу  бизнеса беше лайкнал снимка  и беше написал ако  не греша  newsm78 ще ги видим ли отново

 Heart Eyes loveuuu
https://vimeo.com/141982214

Endless LOVE





   Ами ся ? Mr. Green newsm78

 изглежда  и двамата ги познава  или  newsm78



   И след Парчетата първия сезон бтв ще излъчва сериала с Йозджан Дениз така ли ? А кво заглавие са му лепнали  ooooh! А твоят мой живот си е добре за заглавие   живеят чужд живот при размяната
Първо здравейте. wavey
И второ, Laughing Хазал с тази визия точно в тази сесия за мен беше върхаааааа, прелест.
Сега по снимки сякаш не е онази от времето на рекламите и фотосесиите.

# 701
  • Мнения: 6 088
Феми  Heart Eyes Hug

# 702
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ми тя тази фотосесия беше по времето на АШК а Хазал беше много красива там! Сега е много слаба, а в лице е направо съсухрена! Като добавим и това че не си пада  нито по мода, нито по кой знае каква поддръжка и нормални женски глезотийки.... Ясно че не иска да я броят за поредната кифла в бранша, но отива в другата крайност ooooh! И това във времена, когато не са нужни големи усилия или тежък грим като маска, за да изглежда човек добре! Има и воля да спортува - я как само за месец и половина беше влязла в перфектна форма за АШК-а! Жалко че се сеща за външния си вид само когато насреща се зададе нов проект!
Каквото и да си говорим повече едва ли някой ще я покани за рекламно лице или на първия ред на модно ревю- когато е в този бранш не бива да говори че е над тези неща, ама пусти инат.....

# 703
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
  Heart Eyes,
няма да съм аз ако не дам предложение за ново покривче Mr. Green.Разбира се,това не означава че "домакинята" непременно трябва да се вслуша в препоръките ни!  Wink

Сега е много слаба, а в лице е направо съсухрена!
Гледай ти newsm62.Този път не се смея безпричинно-думата "съсухрен" присъства и в моя речник,неведнъж съм я употребявала вкъщи,а те така ме гледат Shocked Laughing.Еййй,доживях да я чуя,(в случая видя) и другаде...

ПП Феми,мерси за поздрава bouquet

# 704
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Марги на мен даже ми идваше да напиша че на предпоследната снимка, там с онзи адвокат е като ексхумирана Sick Много ме е яд че не обръща никакво внимание на външния си вид- хората така не ходим и вкъщи, тя тръгнала с такива снимки да се хвали.....Спирам че ще кажа нещо още по-лошо Rolling Eyes

Не я мислете шапката, нея ще я оправя- имам доста събрани, а и тези които предлагате с Фема не стават, нужни са определени размери иначе всичко над тях мамата го окастря и смачква Peace
Други снимки търся аз- в момента разчиствам романтиката и на нейно място ще сложа нещо като кратка история в снимки....
Ето така:


И т.н. колажи или стоп кадри с емблематични сцени Peace


А правилиния размер за шапка е този колаж от Габи 300/900px- всичко различно отгоре и отдолу се окастря  и смачква от форума автоматично!От вашите предложения с Фема ще останат да се виждат само носовете и очите им hahaha

Все пак благодаря, на вашите ще им се любуваме тука по страниците на темата Grinning


Пък капитана само дето го оревахме че му финализирали без време сериала-  това не е вярнно, защото приключва с 68-ма серия, просто му е дошло времето, пълни 2 сезона са това Peace

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 13:34 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт