Под елхата таз година и за СЕПТЕМВРИйче подаръци ще има! тема №3

  • 27 808
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 456
Честити 4 месеца! bouquet

Слагай му физиологичен разтвор или разтвор с морска вода купи за бебета от аптеката. Мери температурата и ако има - доктор.
Имаше един Стеримар, той става ли?

# 76
  • Мнения: 584
Честити 4 месеца! bouquet

Слагай му физиологичен разтвор или разтвор с морска вода купи за бебета от аптеката. Мери температурата и ако има - доктор.
Имаше един Стеримар, той става ли?

Да, аз ползвам него.

# 77
  • Мнения: 495
Честити 4 месеца! bouquet

Слагай му физиологичен разтвор или разтвор с морска вода купи за бебета от аптеката. Мери температурата и ако има - доктор.
Имаше един Стеримар, той става ли?

Има физиологичен разтвор в пластмасови ампулки. Аз ползвам тях, удобни са. Откъсваш отгоре и после може с обратната страна да се затвори отново. Капвай 3-4 пъти на ден. Ако кърмиш хапвай ти повечко плодове.

# 78
  • Мнения: 1 037
Честита месечинка на Рачел!

Днес му биха Синфлорикс, ако ще вдигне Т кога ще е? Привечер, през нощта?

# 79
  • Мнения: X
Нашия вдигна през нощта и на другия ден на обяд, но то гаранция няма, някой нямат изобщо. Мери му я по - често. Аз дадох Панадол след ваксината.

# 80
  • София
  • Мнения: 431
И аз дадох Панадол превантивно. И лепнах Kool patch-ове. Но при Кико нямаше никакви проблеми. Иначе казват, че по принцип вечер вдигат. Ти ще го усетиш, ако е неспокоен - премери му я. Дано се размине детенцето  Praynig

# 81
  • Мнения: 3 535
Чудех се защо никой не пише , а то имало нова тема Simple Smile
Хубави празници на всички! Аз съм от майките дето гушат бебето до откат . Ходих търсих в интернет дали няма да я разглезя  Embarassed Ами кривичка е , не може да спи денем, а и има лека настинка ...
Имам раница- за от новородени . Чак сега, преди около седмица, и хареса. И то като е с глава навън- да си гледа:)

# 82
  • Мнения: 1 037
Засега няма Т, спокоен е, хили се. Навила съм си телефона през нощта да ставам през 2 часа, дали е добре или през час да ставам?
Преди лягане ще му дам нурофен. Бях му лепнала кул пач, сега сме на компреси с реванол.

# 83
  • Мнения: X
Онли, не че нещо, но много си шашната мила.  Hug Нали ти е второ.  Wink
По - спокойно я карай. Стани 1-2 пъти го провери.

Много му пада косата на бебо. Вашите как са, оплешивяват ли? Mr. Green

# 84
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
 Не се шашкай толкова Онли! Може нищо да няма защо са ти тези аларми, най-много да събудиш и него.
Бебка има хрема, прокашля се и я водих при ЛЛ. Каза да давам вит Ц разтворено в чай лайка и за целия ден да го изпие, ама при нас е голяма мъка, не иска да пие от шише и давам с мерителната спринцовка от Панадола, тя се дави, плюе, реве, ужас е и никога не изпива всичко   Sad  Каза също физ р-р и капки Тобрадекс, но не ги слагам, струва ми се малка за тях.

# 85
  • Мнения: 495
Онли, това първа ваксина ли му е?

# 86
  • Мнения: 3 535
Женче, и моята беба е настинала , обаче доктора каза да не давам нищо  Shocked само да следя за Т и да смъквам , а ако стане над 38.5 тогава пак на лекар. 38,5 не е ли ужасно много? Защо не пробваш с пласмасова лъжичка? Може да и стане интересно и да пие

# 87
  • Мнения: 1 037
Първия Синфлорикс му е, иначе му е трета ваксина.
Знам че звуча много шашната, но не стм. Просто ми се иска да взема мерки.
Лекарката ми каза днес да и звънна утре независимо какво става. Май тя ме шашна повече с това. Питах я какво я притеснява, първата пневмококова му била и затова.
Второ ми е, ама имам познати с пострадали дечица от ваксини и направо това ме побърква.

# 88
  • Мнения: 4 817
Не се шашкай толкова Онли! Може нищо да няма защо са ти тези аларми, най-много да събудиш и него.
Бебка има хрема, прокашля се и я водих при ЛЛ. Каза да давам вит Ц разтворено в чай лайка и за целия ден да го изпие, ама при нас е голяма мъка, не иска да пие от шише и давам с мерителната спринцовка от Панадола, тя се дави, плюе, реве, ужас е и никога не изпива всичко   Sad  Каза също физ р-р и капки Тобрадекс, но не ги слагам, струва ми се малка за тях.

Аз давам витамин Ц половин ампула в лъжичка преди ядене и тя си мисли , че й давам мляко и налапва лакомо лъжичката Grinning това с чая ми се вижда невъзможно. Ние от раждането имаме проблеми с носа и очите, обаче никой не иска да й направи никакви изследвания и след 2 вида антибиотични капки без подобрение, най -накрая очния й пусна секрет от очите и днес се обадих в лабораторията и познайте - всеизвестните стафилококи  ooooh! днес й пуснах и от носа и в сряда ще е готово, дано и там да са същите , че с едни капки да ги изтрепем и да се свършва вече, че почти четири месеца в чудо се видях, мъжа ми само мърмори , че нищо й няма , да не съм я водила всяка седмица по лекари.....

Онли, не се шашкай толкова, на нас ни биха Пентаксим и пневмококовата едновременно и не сме имали проблеми, предвид , че имаше сополи в носа и кашляше (казаха , че е от сополите). Много ме беше страх да й бият ваксини, отлагахме 2 седмици и накрая я боцаха....щом нямала нищо на гърлото и гърдите и нямала температура , значи можело..

# 89
  • Мнения: 495
Онли, аз смятам, че всички се шашкаме в такива моменти и е нормално. Ние утре сме на ваксина и аз още от сега започвам да се тревожа. На нас ни сложиха миналия месец пневмококова и петкомпонентна заедно. При предните имаше ли Т? Нашата бебка само беше сънлива тогава 2-3 дена. Сега не знам какво ще стане. То нали и при нас има пропусната ваксина, та ще видим какво ще й направят утре.

Общи условия

Активация на акаунт