Лято на Арапя

  • 59 226
  • 244
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 343
Някой има ли представа от бунгала Кораба и по-конкретно бунгало 5.
Как е обстановката, има ли изглед и директен излаз на плажа? Вообще всякакви впечатления.
Оказа се, че само то е свободно за моите дати.

# 76
  • Мнения: 16
josefa, къде ТОЧНО се намират бунгалата - от сайта им видях, че са нови, а ние за последно бяхме на Арапя преди 2 години - не са били построени тогава явно
ТИп студио ли са? - само 1 общо помещение?
И каква е цената  Rolling Eyes
Има ли интернет и сат. тв - информация в сайта им е наистина доста оскъдна
благодаря предварително за инфото Hug

Бунгалата се намират веднага от пътя в ляво след като навлезнеш в Арапя откъм Царево. Нови са наистина може би на 2години. Къщички, нещо подобно на студио са...доста уютни са. Вътре е кухненски бокс и отделна стая със спалня и диван, който също се разтяга и става на спалня. Има тв имат и интернет,климатик и разкошен зелен двор, в който има голямо барбекю и шатра до него. Има и още дено малко барбекю/преносимо/  Плажът според мои изчисления е на около 5 до 8 мин.нормално ходене.

# 77
  • Русе
  • Мнения: 359
josefa, къде ТОЧНО се намират бунгалата - от сайта им видях, че са нови, а ние за последно бяхме на Арапя преди 2 години - не са били построени тогава явно
ТИп студио ли са? - само 1 общо помещение?
И каква е цената  Rolling Eyes
Има ли интернет и сат. тв - информация в сайта им е наистина доста оскъдна
благодаря предварително за инфото Hug

Отвори на сайта им таб галерия: http://bungala-evtimovi.com/bg/галерия-4/
има пълна информация и по снимките също добре се вижда разположението.
Благодаря на  josefa и за споделеното, сега вече с нетърпение очаквам да дойде и нашият ред другата седмица  Hug

# 78
  • Мнения: 327
Мерси много  Hug а цената все пак каква е

# 79
  • Русе
  • Мнения: 359
На мен ми казаха по телефона 60 лв на вечер.

# 80
  • Мнения: 115
Здравейте, другата седмица заминаваме за Арапя, бунгала Николови. Дали някой от вас е отсядал там или има някакви наблюдения върху тях?

# 81
  • София
  • Мнения: 4 123
Здравейте,

В събота пътуваме за Арапя - вила Елинор. Ще се радваме ако има още някой с който да се запознаем и да си правим компания. От събота (30.07.) до четвъртък (04.08.) ще сме там с детенце на 3 г. Simple Smile
В тази вила ходим за 3-та поредна година и сме супер доволни. Ходим на малкия плаж. Миналата година цените за чадър бяха 7 лв. и за шезлонг 7 лв.

# 82
  • Мнения: 16
Мерси много  Hug а цената все пак каква е


да 60 лв. на вечер е цената. Grinning

# 83
  • Мнения: 16
josefa, къде ТОЧНО се намират бунгалата - от сайта им видях, че са нови, а ние за последно бяхме на Арапя преди 2 години - не са били построени тогава явно
ТИп студио ли са? - само 1 общо помещение?
И каква е цената  Rolling Eyes
Има ли интернет и сат. тв - информация в сайта им е наистина доста оскъдна
благодаря предварително за инфото Hug

Отвори на сайта им таб галерия: http://bungala-evtimovi.com/bg/галерия-4/
има пълна информация и по снимките също добре се вижда разположението.
Благодаря на  josefa и за споделеното, сега вече с нетърпение очаквам да дойде и нашият ред другата седмица  Hug

сигурна съм, че няма да съжалявате...приятна почивка Joy

# 84
  • Мнения: 473
Може ли да ми кажете някои от бунгалата които имат непосредствен излаз на плажа.
Миналото лято бяхме в бунгала Ирина, но ми се иска сега да сменим и да са някои съвсем на плажа, ако има разбира се места все още.
Благодаря!  Hug
Вчера се върнах от Арапя. Бяхме в бунгала на самия плаж - "Мария Делфините". Децата вечер играеха на пясъка и ние отгоре ги гледахме, толкова е близо. Намират се на големия плаж. Нямам забележки. Нямаше никакъв шум, всеки си сядаше кротко пред бунгалото и към 10-11 ч. наставаше пълна тишина. А гледката към морето цена няма! Резервирах още през февруари, защото миналата година голямо търсене беше в последния момент.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 359


сигурна съм, че няма да съжалявате...приятна почивка Joy


josefa кажи моля те само в кухненския бокс какви съдове има освен прибори да видя какво да си приготвям  Hug

# 86
  • Мнения: 16


сигурна съм, че няма да съжалявате...приятна почивка Joy


josefa кажи моля те само в кухненския бокс какви съдове има освен прибори да видя какво да си приготвям  Hug

Има вилици, ножове, лъжици за салата, 2 купи за салата, чинии, чашки , дървена дъска, нож за хляб, кана ел.за кафе, микровълнова печка. В стаите има и комплект хавлиени кърпи. Предполагам във 4 те бунгала са еднакви това е в нашето, ние сме в това, което е отделено от другите три.  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 343
Интересувам се за бунгала Георгиеви.Някой може ли да сподели впечатления! Аз запазих в първите, но все още не съм капарирала.
 Колко далеч са от плажа? 
Разкажете моля, ако някой има лични впечатления!

# 88
  • Мнения: 3 732
5ти ден сме на Арапя, чисто,  спокойно, дори децата и кучетата са някак по тихи.  Laughing Обядваме в заведение на плажа,  бързо, вкусно и евтино. Това,  което ми липсва,  е хубав коктейл с морска панорама вечер, приемам предложения?

# 89
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте
Може ли да споделите оринтировъчни цени на храната по заведенията. С две деца сме и се притеснявам много за храната качество и цени. Препоръчаха ми Пънчетата , но нямаме информация за цените. Търсих в нета , но уви нищо не намерих.

Общи условия

Активация на акаунт