Нашите кухни - 62

  • 109 842
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 819
Кухненските мивки с времето се запушват, дори всичко да е спазено. Един път годишно карам ММ да разглоби сифона и го чистя и мия старателно. По кривината на сифона се напластява мазнина, по нея пък полепват други остатъци и става една гнусна топка като тиня. Като цяло при мен се запуши за около 5-6 години.

# 736
  • Мнения: 96
Ново питане ми излезе: сложно ли е да се направи така външната част на кухненските шкафове/острова, че да е като продължение на плота?

Скрит текст:

^Нещо такова, но с ламинирани плоскости, а не с камък.

# 737
  • Мнения: 447
не е сложно, реже се под 45 градуса и се лепи
проблем е, че ръбчето става много остро и реже

# 738
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
По принцип може долни шкафове да се редят и в Г-форма в кухненската част, която съм дала като чертеж, но аз държа да са само от едната страна на стената. Големината е мъъъъничко повече от 2.5м, но понеже на чертежа е 2.82 с коминното тяло и ъгъла аз го смятам да е реално около 2.5м.
Tук съм очертала в червено къде смятам да са кухненските неща (всичките  Laughing ), само в една права линия, без Г-образното, което е предвидено от архитектите на строителя:

# 739
  • Мнения: 447
Няма как да се наредят всички уреди, хладилника или пералнята трябва да са на друго място

# 740
  • София
  • Мнения: 2 521
Josellyn - 2.50 за кухня и аз не мога да подредя, за готвеща жена е абсурд да е достатъчно, за мъж сингъл неготвещ - може би, ако от време на време си прави кафе и салата!
Защо не ползваш и Г-то, там прозорец с врата ли е? Ако е 85 см - става за долен ред шкафове поне, къде ще си държиш посудата?

# 741
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Само прозорец е там, ама хич не ми се иска да слагам каквото и да е Sad
Аз хич не бих се определила като готвеща жена  Laughing Посудата ще наблъскам в горните шкафове до тавана. Чудя се с някакви вградени уреди и кухня по размер с поръчка дали няма да успея...

# 742
# 743
  • Мнения: 435
Заповядайте в новата 63-та тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=914221

Общи условия

Активация на акаунт