Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 293
Shtastliva Simple Smile
 Съжалявам за котето-загубата е като член от семейството

# 61
  • Мнения: 331
Благодаря,Стефи!

# 62
  • Мнения: 405
Здравейте и от мен докато не съм изтървала още и тази тема  Blush
На 23-ти бях на преглед, плацентата се е вдигнала, синковецът е кило и сто ,тогава бях 27+6, качила съм 7килца и общо взето само проблемът с втвърдяванията остана, но ще пия Нутри Маг и ако не помогне скоро ми казаха да отида за малко вливания.
Акушерката ме пита за стволови клетки и сега го обмисляме.По лекциите постоянно ни дрънкаха за тия стволови клетки, ама аз все не слушах много много, та сега ми е малко мъгла.Много фирми, много условия, много неясности...някоя от вас има ли опит по темата ,който би споделила с нас ? Simple Smile

Ние ще съхраним в крио сейф, след много лекции, форуми, статии и т.н. стигнахме до извода, че те най ни допадат. Не мога да ти дам конкретно плюсове за рях и минуси за другите банки. Лично аз се моля никога да не ни потрябват, но все пак да знам, че съм направила това за моето дете.
Като цена най-много ни пасват на възможностите, това че съхраняват клетките от България в Женева също ми помогна да ги избера. Simple Smile
Те не са ли фалирали ?  newsm78
Не, разбира се! Защо да са фалирали?
Та те са едня от най-големите банки в света.

# 63
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета!

Разписвам се и аз в новата прекрасна тема  Simple Smile

Някой спомена доста по-назад за болки в срамната кост. Аз от 4 месец съм с болки в тази област. Най-зле е след като съм се заседяла и след ставане от сън. Движението ми действа добре, но вече съм се примирила, че ще си ме боли. Tired

За движенията - съгласна съм, че не трябва да с неглижира, ама чак пък да боя по няколко пъти на ден ми идва малко в повече. Не стига останалите неща, за които се тревожим ежедневно ами не си представям да вървя с тефтера и да записвам кога колко ритника съм получила. Още повече, че и моят юнак не е от най-шавливите, но на всеки преглед всичко е ок и това ми е достатъчно. /но това си е мое мнение, не осъждам и майките, които броят и се тревожат  Peace - просто аз не съм от тях/.

Не знам за вас, но аз по празниците сериозно се поосвиних и сигурно вървя към + 18  Sad ама какво да направя...с такова удоволствие си готвя и си хапвам, да ми завиди човек  bowuu

Някой спомена за дразнещи хора - мен яко ме тресе хормона и много лесно се дразня на хората, лошото е, че трудно се прикривам и може би ми се обиждат ама не мога да се сдържам  Crossing Arms

Как сте с нощната тоалетна бе дами? При мен е голяма фиеста - хем спирам течностите към 18.00 и пак ставам по милион пъти нощем. Снощи ставах към 7-8 пъти и така е почти всяка вечер  ooooh!

# 64
  • Мнения: 128
И аз не броя движенията на бебчо,но той си е доста активен.За ставането до тоалетна вечер-поне по 1-2 пъти задължително.
Аз сега се връщам от преглед.Бебчо се е обърнал с главичката надолу.При измерване на крачето и главичката има разлика от около една седмица,крачето отговаря точно,но главичката е малко по-голяма.Доктора каза,че при момченцата било нормално.При вас как е,има ли разминавания?

# 65
  • Първомай
  • Мнения: 177
Здравейте дами
И мен много ме боли срамна та кост особено нощем едвам се обръщам а като се наложи да стана е истинско мъчение.
Точно тази нощ малко се притесних че освен болката като стана едвам стигам до тоалетната без да се изтърва а уж не ми се ходи толкова когато лежа.
Иначе моята принцеса си мърда нормално (поне според мен) има моменти в които не я усещам но пък друг път чак видимо ме побутва.

# 66
  • Мнения: 140
Vanini и моя младеж върви така. Главичката е една седмица напред, а по корем и краче е горе-долу по термин. И моята докторка каза, че момчетата така си вървят. Аз нощем ставам по веднъж, така че поне това не ми е притеснение.

# 67
  • София
  • Мнения: 293
Вие сте добре с разминаването,при моята мома главата с 3 седмици напред,краката с 2 назад   Cry

# 68
  • Мнения: 770
Здравейте и Благодаря за новата теми са!  bouquet
Нощем и аз ставам по няколко пъти. Вече доста порасна и усещам ритничета на 2-3 пръста под ребрата, аз съм си и дребничка та и мястото и ограничено. Почна да ми натежава и на бъбреците, само се Моля да не ме почне някоя криза сега. Снощи будна от 2:30 до 4:30 с болки в левия бъбрек, който ми е проблемен.
Бебка засега е добре, утре съм на ЖК е ще помоля да я видим. За размерите на каката бедрото винаги беше с 2 седмици по-голямо, но и до днес си е с дълги бедра. Поради тази причина никога не съм и купувал комплекти дрешки. Размера и теглото нямат чак толкова голямо значение, важно е времето да си ги до носим до края, за да може всички органи да са достатъчно развити. Едно бебе се ражда 2500 и е доносено, друго се ражда 3000 и може да не е доносено. Каката я преносим и беше 49см и 2950г,изписаха ни 2730г. А всички до последно ми твърдяха, че щяла да бъде голямо бебе над 3500г.
Хайде и аз да си по оплача малко, снощи ни изби влага в кухненските шкафове, а всичко е ново от преди 2-3 години. Има теч от зад и ни предстои много лош ремонт след НГ  Cry дано не се кърти много

# 69
  • Мнения: 10
Здравеите и от мен.Моя термин  е средата на март.Моята мома постоянно рита,върти се.Вървим добре,но ми прави впечатление че съм качила само 4 кг а съм 7 месец,
Иначе и аз ставам по 2-3 пъти вечер до тоалета.
Накупихте ли вече необходимите неща за раждането,и за появата на бебчетата Simple Smile

# 70
  • Мнения: 770
Ох, сега си погледнах предният пост, извинявям се за грешките, но новия телефон нещо ми разпознава думите и излизат "подобни".
За кг засега съм +13 в 27седмица. Дано не кача много последните месеци, че пак ще отидат към 20 Tired С ПБ последните месеци нищо не бях качила, но беше лятото, храната лека и много движение. Тогава бременеехме с една приятелка, тя беше качила само 6кг и като ги изписаха беше с по-ниско тегло от преди да забременее.

# 71
  • Мнения: 534
Момичета коя седмица започват посещенията при АГ на две седмици ? За тоалетната ставам по два пъти минимум още от началото,но аз съм си със слаб мехур и без това.Започвам да дишам трудно ,като легна по-гръб ми е най-удобно,но не мога да дишам.Последните месеци ще са най-трудни.Другото,което ме притиснява е,че корема ми не расте голям,в смисъл като диня ми е,но малка Simple Smile
Малко ще се отклоня от темата,но искам да попитам дали някоя е запозната,как седи въпроса с даряването на яйцеклетка?Знам,че трябва да имаш едно дете поне,но друго не знам,а мисля живот и здраве като родя след това да даря.Знам,че може да се дарят и стволови клетки,но и там не съм мн запозната,а ми се иска с каквото мога да помогна,на родителите,които нямат възможност да си имат бебче.

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 13:53 от M_E_G_I

# 72
  • София
  • Мнения: 983
Нашата мома е  наваксала с мерките и в момента е 1812 гр Crazy (30+4), добре са засега нещата,но пуснах молба за болничен от 04.01., че с тези контракции да не стане някоя беля, все пак трябва още поне 7-8 седмици да устискам Laughing И така не ми се ходи утре на работа...  Rolling Eyes

# 73
  • Nearby
  • Мнения: 194
Момичета, мога ли да пия Грипекс / Тайлол хот или таблетка парацетамол? Мотах се на студа днес и не ми се ще да се разболея.

# 74
  • Мнения: 331
Днес бях на преглед.Госпожицата се е нагласила в изходна позиция Simple Smile Мисля,че е свьршила тази работа на Коледа,защото така ме претискаше,че си мислех,че ще и излезе някое краче...хихихи...Голямо мьрдане направи,а то си било цял труд,да се обьрне Wink Всичко и е наред!И на мен не са ми се карали за кг.,гледам да са си едни и сьщи.Поне вече не ме кара да отслабвам,че бях загазила с тези зверски диети.

Общи условия

Активация на акаунт