Отговори
# 750
  • Мнения: 534
Момичета,аз съм се зачудила как ще си оправям бебето като се изака Sad ..Първо с мокри кърпички или направо на мивката ? Понеже ще е мома и това ми е много важно ..не знам имаме спор с майка ми.. Simple Smile

# 751
  • Мнения: 17
Момичета,аз съм се зачудила как ще си оправям бебето като се изака Sad ..Първо с мокри кърпички или направо на мивката ? Понеже ще е мома и това ми е много важно ..не знам имаме спор с майка ми.. Simple Smile
честно казано и аз се чудя,тези мокри кърпички дали не изсушават...., но аз пък ще имам момче (живот и здраве)

# 752
  • Мнения: 141
Момичета,аз съм се зачудила как ще си оправям бебето като се изака Sad ..Първо с мокри кърпички или направо на мивката ? Понеже ще е мома и това ми е много важно ..не знам имаме спор с майка ми.. Simple Smile
Когато сме били на разходка със първата ми дъщеря,използвах мокри кърпички.Когато си бяхме във вкъщи се възползвах от мивката,защото по хубаво от водичката няма. Simple Smile

# 753
  • Мнения: 2 111
А я кажете как се поддържа тоалетът на момиченцата? Чувала съм, че трябва по-специално внимание да се отделя, за да не се получат сраствания. newsm78

# 754
  • Мнения: 331
Snowche,Благодаря ти!Да,права си,Господ ни помогна,да ни се размине!Аз не слагам предпазен колан,само го премятам през рамо,да се вижда,че го има,но го насядам,не го закопчавам.Всеки сам решава,дали да се закопчае за купчина желязо,т.е.за колата.MEGI,аз имам една порастнала мома Simple Smile След"подарьк"я миех задьлжително,с вода.После мазане с кремче само на гьнките и дупето,без"пикалката".А когато беше само напишкана,сьм я бьршела и само с мокри кьрпички.После пак крем.Едно време се ползваше и пудра,слагала сьм и.Сега май няма такава практика,да се пудрят дупетата Simple SmileНе сьм имала проблеми с кожата и,нито с"пикалката".Но не смеех да не я измия след"подарьк".Само,като сме на разходка,и и сменявах памперса по спешност.И като се приберем,я миех.Желая ви усмихнат ден,мили мамчета!

# 755
  • Мнения: 141
Моята звездичка,това не означава,че ще родиш.Имаш контракции,но нямаш разкритие,затова го водят лъжливо раждане.Такова получих и при първата ми бременност в началото на 9 месец и ме задържаха бях на системи една седмица и взех че преносих.

# 756
  • Мнения: 331
А аз не сьм чувала,че се получават сраствания при момиченцата от неправилен тоалет...  newsm78

# 757
  • Мнения: 141
А я кажете как се поддържа тоалетът на момиченцата? Чувала съм, че трябва по-специално внимание да се отделя, за да не се получат сраствания. newsm78
Това го чувам за първи път от теб.Сменяш памперса по преценка,ако искаш можеш да си го сменяш и през определено време.Аз при смяна винаги използвах пудра за да попива влажността.Най хубаво е да се измие дупето,но ако нямаш тази възможност мокрите кърпички също са подходящи.Няма нищо особенно във тоалета при момиченцата.

# 758
  • Мнения: 237
Добро утро момичета!!!

Заповядайте в
Новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=898963.new#new

понеже днес цял ден няма да мога да влизам ви пускам новата тема, защото знам, че ще сте много активни и винаги имате какво да обсъдите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт