Августовски бебета 2016 Тема №2

  • 31 041
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Кое да е следващото име на темата

Опции:

# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря за новата темичка  Hug

Браво за хубавите новини, момичета Simple Smile

Аз също нямам абсолютно никакви признаци и чак се изнервям. Така беше и миналия път, но ме следяха изкъсо, постоянно бях по прегледи и знаех, че всичко си е там. Сега ми е странно ехограф чак през 1 месец Simple Smile

# 16
  • Мнения: 245
Деси и мен ме извикаха чак след месец  #Cussing out само ми каза ако има проблем да отида или да звънна,как не ми се чака остават 2 седмици  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси и мен ме извикаха чак след месец  #Cussing out само ми каза ако има проблем да отида или да звънна,как не ми се чака остават 2 седмици  Confused

Аз съм чак на 18-ти (на скрининг). Обаче на 5-ти ще ходя на ЖК, предполагам, че и там ще ме погледнат Simple Smile

Момичета, някой успя ли дя попълни таблицата от телефон?

# 18
  • Мнения: 93
И аз да се запиша в новата тема. Днес съм на работа и ми е много тегаво. А да споделя, че на моменти сама немога да се трая, от една седмица насам или ми е горещо или ми е студено - средно положение няма. Направо луда работа!  Joy

# 19
  • Мнения: 23
Kalei, благодаря за новата темичка (не знам как се оправи с тези работи,
много сложно ми се струва). Попълних и моите данни, но май пообърках малко, за което
се извинявам. Утре сме на преглед. Според калкулатора съм 6 седмици+4 дни. Дано
се види сърчицето. УСПЕХ на всички момичета..... Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Моят мъж беше с мен на 4D. Каза, че повече такива кошмари не иска да вижда Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Мнения: 37
Честито на всички за хубавите новини.
Аз най-накрая си записах час за преглед. Уж се старая да съм спокойна, но нещо не ми се получава, а часа ми е чак за 4.1. Струвами се безкрайно далече...
Видях, че вече сте коментирали количките- според мен е още рано, но и аз се чудя какво да правя. Тази в която все още возя сина ми е 3 в 1 със сменяеми кошове. Много съм доволна от зимния (зимно бебе е) и от кошчето за кола, незаменими са ми. Немога да кажа същото за летния, вече ми тежи и е излишно обемен, една чисто лятна количка с пълно легнало би ми била по-удобна. Важно също е количката да бъде с големи гуми, иначе си е истинска борба по нашите прекрасни тротоари Simple Smile.

# 22
  • Мнения: 234
Благодаря за темичката  Simple Smile
Другия понеделник съм на първия си преглед. Нямам търпение вече Simple Smile

И аз съм на първи преглед тогава и искам да дойде по-бързо Simple Smile

# 23
  • Мнения: 245
Не можах да се справя с таблицата и не мога да видя нищо нито от тел нито от лаптопа.
Мисля да си ползвам количките който имам все пак вече сме дали парите,моята е с големи колела ,но три и не е удобна губи равновесие както една друга майка беше казала.

# 24
  • Мнения: 161
 tiptoe Пристигам и аз в новата тема! kalei, благодарности за труда!  Hug
Нека я изпълним само с хубави новини!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 298
sunny@kiss , благодаря ти  bouquet
 Аз иначе успях да се свържа с Аг-то и на 5,01 пак съм при него вече да ме запише на ЖК и да ходя на изследвания, вече нямам търпение, но ми е много по-спокойно от преди, вече започнах да казвам на повечето приятелки Simple Smile.
Kiki_Miki, за жалост ходих сама двата пъти, пък и третия така се очертава, при предната бременност беше почти винаги с мен, но беше нощни смени и можеше да идва през деня, а сега е по-зает, иначе искаше да дойде
Ая Ая , бързо оздравяване на детенцето  Hug












 

# 26
  • Мнения: 245
Благодаря кадровачката  Hug и моя мъж е нощни смени и през деня помага
Мм при предната бременност дойде когато гледахме пола и това беше ,а сега едва ли ще идва .

# 27
  • Мнения: 93
Моят мъж е на работа през деня и то извън града и няма как да дойде с мен. По - интересното е че изпитва някакъв страх ли и аз не знам какво и не смее да ме пипне по корема. Нещо подобно има ли при вас?

# 28
  • Мнения: 1 633
И аз като му казах на ММ, че ще го вкарвам на феталната морфология, живот и здраве, и той вика "да бе да, никакви такива", а аз мислих, че ще се превъзбуди. Мъжка му работа, за мен е толкова вълнуващ всеки преглед, явно на тях друго им е в главата. И аз съм на преглед чак на 6ти, а бях на 14ти декември, таа голямо чакане пада.

# 29
  • София
  • Мнения: 349
Толкова съм щастлива. Чух най-прекрасния звук - звукът на тупкащо сърчице.  Heart Eyes
Това за мен беше най-голямото притеснение, тъй като миналият път така и не се видяха пулсации. Мисля, че сега мога да отдъхна малко. Е не всичко е наред. Аз си имам един урологичен проблем, за който знам, че при бременност ще трябва да се следи. Та в най-скоро време ще трябва да се видя с моя уролог. Най-вероятно ще се наложи да ми сложат стент на уретера. Но това няма да помрачи радостта ми. Важното е, че бебчо е добре. Каза, че си отговаря на седмицата. Grinning
От къде се правише лентичката?

Общи условия

Активация на акаунт