Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 79

  • 48 929
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 406
Там всичко им е с малки килограми. Аз се зарадвах на дъмбелите, а те до 3 кг.

iggy, Да ти е жив и здрав Hug Тази тренировка много ме грабна, на 2 нея ще правя.

Лостът не стана на моите врати. Едната е с такава стомана, дето няма пробиване с какви ли не бормашини пробвахме, а другата е къса. Та ако някоя от вас иска лост го подарявам.

След малко ще се замъкна към фитнеса, ама нещо нямам настроение за кардио. Нещо смесено ще направя. А имат пудовка вече там 6 кг., направо се пристрастих. Утре и вдругиден ще почивам, ще ходя на НГ в Благоевград при баща ми, да не е сам.

Приятни тренировки, момичета!

# 31
  • Мнения: 817
Днес ще бъде последната ми тренировка за тази година. Upper body, моята импровизация.

# 32
  • Мнения: 4 785
Лелее момичета  Hug точно такова побутване хихи ми трябваше ще се купувааа този TRX  юхуууу  Laughing пък каквото ще да става хихих hahaha Аз лоста си го монтирах м/е една колона и стена и си го ползвам вече-не,че се набирам де newsm78 но почнах по една схема-как да се научим да се набираме-негативни,висене,набиране с ластик и т.н.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
АА роклятааа, Лидсс???  bouquet
Хай, Иги и от мен жив и здрав съпружеското тяло и много да те слуша  Hug
Тяничка, не знам, ама на мен ми се виждаш в страхотна форма, в никакъв случай не си напълняла или нещо лошо да е споходило фигурата ти, страхотна си  Hug Heart Eyes
Вивкоо  Hug , стига го мъчи тоя задник бе, жена, то накрая само дупе ще има при теб  hahaha
Светинцее  Heart Eyes
Джъсти, браво! ще постискаш още няколко месеца, но ще е за добро  Hug
Аз отчитам Макс аут пауър  #Crazy . Първия месец съм го правила около 4 пъти, но втория само веднъж, защото е мноогоо ужасяващ. Е, сетих се точно колко. Не знам защо, кой и как подценява тренировките със собствено тегло, но аз такъв зор с тежести и то само за 30 мин. никога не съм видяла. То страшна работа. Издържах само на крачните. На всички други интервали съм адски слаба ракия... А и гадняра е увеличил не сам отрудността, но и дължината на интервалите , не са 30 сек. , а 45 ... Е тези 15 сек. в повече просто ме убиват.  Както и да е, ще го боря месеца, а смятам и него да повторя, няма да му се давам. Изключително много препоръчвам въобще тази програма и хич не се чудете, ами я захващайте.
Хоум, ти къде се изгуби??? Навестявай ни по-често, де  Hug
Агентката и тя е тука има, тука нема  Heart Eyes
ИСкам да пожелавам страхотно изкарване на новата година на всички с рокли и без рокли, незабравимо да е и нека са хубави дните ни догодина! Аз отивам да пускам душ и да чертая новогодишната трапеза. Решихме да сме си вкъщи, ама взех, че поканих едни приятели. Вярно, само двама човека са, ама ... пак ще трябва да правя ядене, и по-лошото е, че ще трябва да чистя сериозно. Моите пикли тези дни вкъщи правят всичко адска кочина, а в понеделник беше излизано. А и имам проблеми с основното, не знам какво да е, ще правя сто предястия  /наденички в бекон и сушени кайсии, паниран камембер със сос от боровинки, мини пайчета с дива сьомга и спанак, отделно пушена сьомга с каперси, шалот и заквасена сметана, и мезета ще има , и салата със синьо сирене, круши и карамелизирани орехи, какво, по дяволите да е основното  ooooh!, не ща пържоли, а искам да е нещо, дет само ще се готви, не ща кисели зелета  и подобни, офффффф, телешко свястно няма, ще да е свинско, ако някой има предложения за нещо, дет ще се впише в сиренено-сладкото меню, съм отворена  newsm78/.  ooooh!
Хайде весело посрещане, отивам да правя закуска  bouquet

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 255
iggy , Би да са ви живи и здрави  bouquet
svetty1980 , благодаря ти  Hug Добре сме вече,само докато изследванията се нормализират ще продължават да ни тъпчат с антибиотици,само това не ми допада,но нищо.
ТRX и лост имам вече от 1 година,но мъжа ми така и не ми ги монтира  #Cussing out събират прах само
luba_rizova ,момичета весело посрещане на новата година и от мен !
отчет  за днес - Jillian Michaels - Body Revolutin: Workout 4

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
....................по дяволите да е основното  ooooh!, не ща пържоли, а искам да е нещо, дет само ще се готви, не ща кисели зелета  и подобни, офффффф, телешко свястно няма, ще да е свинско, ако някой има предложения за нещо, дет ще се впише в сиренено-сладкото меню, съм отворена  newsm78/.  ooooh!
Хайде весело посрещане, отивам да правя закуска  bouquet
Не зная как ти се вписва в менюто, но риба на скара  newsm78 пастърва, лаврак, ципура  Thinking 
паеля с морски дарове  Thinking
/моето основно ще е чернокоп на скара, реших да е лека храна, че после сме на Диско и някак не върви да отидем преяли  Sick
Ако държиш да е свинско, защо не опечеш едно голямо парче врат без кост под фолио, на ниска температура за около 3-4 часа. Друго лесно основно е свинска плешка, нарязана на късчета, маринована със соев сос и мащерка /или там каквито подправки обичаш/ и пържиш на порции /не всичкото месо на веднъж, да не стане като сварено/. Сервираш с картофено пюре или нещо по-фешън.. сладък картоф и тиква или каквото там се харесва у вас.
дай рецептата за пайчетата  Praynig

Весели празници дами, бъдете живи и здрави  вие  и обичаните от вас хора! Честит празник на рождениците и имениците /ако сме имали такива скоро/!
Имам предложение за вас, преди 2 години си бях написала 10 неща, които да направя през следващата година, сега 2 години по-късно виждам, че не съм изпълнила и половината  Blush Искате ли тук всеки да си ги напише, че някак като е пред повече хора е по-неудобно да се скатаваш/ Целите може да не са предимно свързани със спорт  Peace

# 36
  • Мнения: 463
Весело посрещане на новата година момичета.
Отчет нямам но днес пазаруваме с майка ми за бебоците и се пораздвижих.Като се има предвид,че само лежа ми дойде добре.
Любче:) и аз съм за идеята за рибата но и месце съм си поръчала.Много ми се е дояло пилешко с ориз:Д
Яна:) Идеята ти е добра по късно може да драсна списъка:)

Скрит текст:
Момичета не съм мрънкане но това ще е най Ужасната НГ тумбака ми е огромен,едвам мърдам,ще съм си вкъщи с нашите,приятелят ми е дежурен Абе чувствам се отвратително.

# 37
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

За днес отчитам кръгова тренировка за бицепс и трицепс, в 4 кръга, 35 мин.

Вчера ми паднаха 2 коронки( споени са заедно ),а зъболекарят ми заминава днес на почивка.  Mr. Green До 8ми януари май ще я карам на яйца.  Mr. Green Това сигурно беше знак да намаля темповете на манджене.  Mr. Green Joy

Джъст Дрийм,
  Hug Дребосъците ще ти правят компания.

Любче, с толкова много предястия, и то какви, основно не ти трябва... Mr. Green

Мис Вал, понякога антибиотика не може да го избегнем, колкото и да не ни харесва този факт.   Hug

Усмихнат ден!

# 38
  • София
  • Мнения: 1 835
Тук съм вече, luba_rizova и дано не ви изпусна пак, че лошо...
За вчера отчитам ChaLean-Xtreme Burn Circuit 2 - не ми хареса тренировката  - много повторения, супер бавно. Но пък днешната Burn Intervals ме изкефи много. Препоръчвам я!
И да се оплача  - напълняла съм и то много, но най -лошото е, че не спирам да ям боклуци, шоколадчета, щоленчета, коледни сладки и т.н. Все едно не работя в офис, а в някаква бакалия - ужас е!! Cry

Тяна, много хубава Снежанка си!

Мери, отивам да гледам лидълския каталог. Трябват ми гири от 3 кг.

# 39
  • Бостън
  • Мнения: 13 716
Нечела, нетренирала, ама да отчета 10 год бурен брак и мил комплимент от съпружието, че настоящият ми напращял задник бил по-хубав от хърбавото дупе на младата му булка  Mr. Green
Да ми е жив и здрав!
IMG_2333 copy by Zhana (SPL), on Flickr


Весело посрещане на Новата Година! Зло да ни забрави, от късмет, здраве и добри тренировки да не се отървем цяла година! И ние, и децата, и всички, които обичаме!  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1 346
Аз да не пропусна да се отчета с 15мин дупе с Кристи https://www.youtube.com/watch?v=mRuB0rPB9Zs, лека по-лека влизам в старото си амплоа.

Иги, бъдете живи и здрави, ЧРД на половинката ти!

Агентче
, ние тук обсъждахме напращелите д..та и отношенията на мъжете ни към тях, ето още един глас За  Joy hahaha

Just, не унивай, най-веселото предстои!  Hug

Весело посрещане на НГ на всички!  Hug



# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Иги, Би, Агент, да сте живи и здрави  и  много щастливи и вие, и  половинките ви!
Агент, зашеметяваща булка си била! А и какво рамо се подава на нежната фигура! Убиец си! Не се учудвам, че са последвали 10 години бурен брак:)
Мис Вал, стискам палци бързо да оздравявате.
Джъсти, горе главата! Очакват те много положителни емоции  в близкото бъдеще!
Лидсииии, чакаме снимка  с червената рокля!
Люба, наистина с това богато  и впечатляващо меню не е нужно да има основно ястие, няма да имате място къде да го поберете! Нали има нарязани мезета, пушена риба, спести си готвенето.
Свет,  какъв късмет с тези коронки! Съжалявам. Ще бъдеш  принудително подпомогната в свалянето на кг.
Аз днес се отчитам с кардио 2 от БШ. Хич не ми се правеше кардио и не ми се подскачаше,но добре се изпотих и после бях доволна от себе си.
На  вълна силови тренировки съм, пилатес също обичам да правя, но след толкова ядене тези дни никак не ми се скача интензивно, а трябва.....
В случай, че утре не се появя тук , искам да ви пожелая весело посрещане на Новата Година! Бъдете здрави и щастливи!

Последна редакция: ср, 30 дек 2015, 21:20 от Margi

# 42
  • Мнения: 1 161
Добавям час и 10 мин бързо ходене на пътеката.

Марги, и аз това си помислих.  Mr. Green Днес съм общо взето на кафета с мляко, яйца със сирене и кашкавал и 2 лъжички фъстъчено масло.  Mr. Green Яйцата ще ми бъдат за закуска, обяд и вечеря. И като гледам май до 8ми януари това ще ми бъде менюто.  Mr. Green

И пак да ви досадя :



Щях да забравя: Агент, прекрасна булка си била! И още много по 10 години на страст и разбирателство!

До утре!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 835
Отчитам Chalean Extreme burn Circuit 3. Хареса ми тренировката, но много бавно ги изпълнява упражненията и се изнервям.
Агент, много хубава булка си била.
Свети, на мен ми харесват мотивацийките ти! Simple Smile

Пожелавам ви весело изкарване на новата година!!

# 44
  • Мнения: 10 031
Agent, зашеметяваща булка си! Въобще всичките ти снимки които съм виждала са зашеметяващи. Браво!

Люба, менюто ти е една фантазия, не ти трябва основно според мен, иначе ще се чудите какво да го правите.  Laughing
Свети, стискам палци да обърнеш ситуацията в твоя полза! Успех д

Пожелавам на всички весело посрещане на празниците и хармония в домовете ви през Новата 2016 година! bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт