Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 79

  • 48 934
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 785
Реших сега по празниците да тренирам с минимални тежести и да наблегна повече на ХИИТ и функционалните тренировки със собствено тегло ,че с тези въглехидрати и сладко доста се напомпах  Rolling Eyes Вчера си сглобих  такава тренировка :20мин калистеника https://www.youtube.com/watch?v=lvlEj3VyqAg -поизпотих се    Embarassed 10мин ръце с 2,5гк https://www.youtube.com/watch?v=edjii2v9z-A  после три кръга от:

-бедрени разгъвания на швейцарска топка-3х10
-лицеви до доле  Twisted Evil 3х5

-набирания на лост с крака на стол изместен напред 3х10
бг клек 3х8

Сега запрятам ръкави и ще правя chef за довечера -шкембе чорба хихих Laughing бляскаво ще е  Joyпечени с кората картофи пълнени с шкембе,гъби,сметана,чесън и кашкавал,печен бекон на фурна,картофено пюре със сметана и синъо сирене ,крем брюле със сметана хихи,абе работата е там ,че набарах една сметана президент намалена на 70% Shocked литъра го взех за 3-4 лв иииии мисля тази НГ да е мнооого сметанова  Joy хайде момичета весело изкарване ви пожелавам ,забавлявайте се много ,целувки Heart Eyes

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Последен отчет за годината:
Workout 5 oт БШ. Тази програма много добре ми се отразява, независимо от храненето ми. Стегнах се, промениха се бедрата ми и краката в положителна насока, изчистих още талията, по- скоро отстрани на талията. Дупето също изглежда по- добре. Представям си какви резултати щях да имам ако бях стриктна с храната. Никак няма да  е лошо през НГ пак да си броя калориите!
Още веднъж весело прекарване! Прегръдки и целувки и от мен на цялата компания!
Свети, ще чакаме снимки и от теб от предстоящата ваканция, сигурна съм , че след яйчената диета съвсем ще ни зашеметиш  Hug

# 47
  • Мнения: 2 826
Дами, здравейте,

нещо не мога да се ориентирам коя програма точно се води БШ? На първа страница имаме 30 Day Shred /май не е това/, отделно имаме Body shred, но той води към клипчетата с Body revolutions. Та ако може да ми дадете линк към правилното БШ.

Весело посрещане на новата година  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 334
Дами, здравейте,

нещо не мога да се ориентирам коя програма точно се води БШ? На първа страница имаме 30 Day Shred /май не е това/, отделно имаме Body shred, но той води към клипчетата с Body revolutions. Та ако може да ми дадете линк към правилното БШ.

Весело посрещане на новата година  bouquet
+1
Редовно ви чета, но не пиша. Аз 1 месец не съм тренирала, освен на маса и резултата е налице Cry
Мисля от 4-ти да се стегна и влезна в релси и се чудя какво да започна.

# 49
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

Отчитам за днес тренировка за крака с пудувка и ластици, в суперсетове, 40 мин.

При вас  е  5.30, може би вече тренирате на масата- "гребане лъжица в паница".  Mr. Green Цяла година тренираме,имаме стабилна основа , така че тази дисциплина няма да успее да ни хване неподготвени.  Mr. Green

Хоум,  Hug

Дези, и аз си викам "Дано."  Mr. Green

Марги, точно сега на края на януари стават 2 години от както съм редовна и постоянна с тренировките.  Имала съм дупки и периоди на липса на мотивация, но тренировките никога не съм спирала. Променяла съм интензитета, честотата, натоварването, но да се откажа  не съм си и помисляла.С храненето не винаги съм била на 100 %. Както сега като се върнахме от БГ-3 месеца не знам какво ми беше станало. Качих минимум 3 кг, не харесвах образа в огледалото, но пак не спрях да тренирам. Няма някаква изумителна трансформация-физическа, но какво от това. Чувствам се добре. Та, мисълта ми беше, че задължително ще се снимам, за да видя прогреса си за 2 години.  Mr. Green

Ева,Иванита, не мога да помогна за БШ, но след празниците момичетата ще се включат.

Пожелавам весело посрещане на Новата година на всички! Нека бъдем здрави, да се радваме на хъс, ентусиазъм , желание за живот и яки тренировки през Новата година!

# 50
  • Мнения: 5 776
Весело посрещане на новата година, момичета  bouquet

Ние днес се прибрахме, утре имам час за кросфит. Тази седмица не съм правила нищо, освен трамбоване из лудницата в опити за издирване на коледна магия за децата. Те се радват, та им угаждах. Не знам как е в БГ, но вчера в мола за малко не бяхме сгазени в мола от стадо зомбирани пазаруващи  Crazy
Агент, прекрасна булка си  Heart Eyes Още много по десет да го тормозиш, и на ръце да те носи  Hug
Ние пък днес 8 години, направо не мога да повярвам, че не сме се избили  hahaha
Още един глас за TRX-а, много ми липсва, само да измисля къде мога да го монтирам вкъщи и ще си поръчам.

# 51
  • Мнения: 1 095
Последен отчет за годината с нещо много леко и приятно. Препоръчвам  Wink



Мария с теб все се разминаваме. Лятото ходихме по вашите места на почивка, докато си беше в България. 2-3 пъти се разхождахме в Неаполи, в неделя бяхме във Варна (обожавам го този град)  Grinning  Hug Малката пък искала да кара коледа на Елафонисо, освен да ти я пращам в колетна пратка  Laughing

Весело посрещане на Новата Година мили мои  Heart Eyes Hug



# 52
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Весело посрещане на новата година момичета. Да сте здрави и щастливи.

Аз не се отчитам, че и аз съм в дупка. Тъкмо почна да тренирам и все нещо ме дръпне назад. Ако можеше довечера да си остана сама вкъщи най-щеше да ми е добре. Ама не може.

Прегръщам ви. Надявам се от утре да се вписвам по-редовно с отчети.

# 53
  • Мнения: 5 776
Пращай, пращай, ще е нацелувана, намачкана и нагушкана! Моите много обичат да си имат гостенчета и се трепят за внимание  Laughing
Ще ти пратя координати на лични ако искаш, ако се засечем някъде да пием по кафе  Hug
Ню, няма да се даваш ей Hug

# 54
  • Мнения: 1 161
Добавям 40 мин бързо ходене на пътеката. Последно за тази година.  Mr. Green Утре с нови сили .  Mr. Green

Ню, няма да се даваш.  Hug И това ще мине.  Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 255
Честита Нова Година,момичета!С пожелание всички да постигнем мечтаната форма!

# 56
  • Мнения: 1 346
Честита Нова Години, милички! Да е мирна и плодотворна, здрава и успешна за всички ни!

Свети, толкова е хубава тази мисъл, която си постнала  Hug

Сутринта си легнах, т.е докато не ми се намести кратуната няма и да се сетя за тренировка, т.е остава за утре! Май и мен ме поизмориха празниците, подаръци, тичане, готвене, чистене,ееееее, добре че хубавите спомени остават, другото се забравя  Hug

# 57
  • Мнения: 4 785
Честита нова година момичета,нека бъдем все по здрави,успешни,красиви и богати хихи Отчет за последния ден от новата година:
Вчера бяхме при родителите ми,обаче мадъра по едно време ми дойде твърде много  #2gunfire и викам айде ще слезем в гаража с малкия да си покара колата( гаража е огромен и подземен) баща ми държи там едни дъмбели по 5 кг и си спретнах :
-тяга+клек-3х10
-арнолд преса-3х10
-напад+отпад-общо 10бр за всеки крак-3х10
-сумо клек с 10кг 3х10
повдигане на ръце встрани с дъмбели 3х10
повдигане на ръце нагоре с дъмбели 3х10
чуково сгъване 3х10

 добре се получи хихи  Thinking
Днес за първи път с едно две изключения се събудих свежа като краставичка без махмурлук(сигурен принцип,че остарявам Joy) метнах едно шкембе от вчера и си спретнах следната тренировка:
-обратна екстензия на швейцарска топка 5х10
-лицева опора 5х5
-коремни на швейцарска топка3х20
-бг клек на швейцарска топка 3х10
-пилатес 15мин
жалки опити за набиране на лоста hahaha

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Честита Нова Година, момичета! Бъдете здрави, обичани, щастливи! Пожелавам ви да сте все така мотивирани и да постигнете мечтаните цели!
No frame, супер ти се е получил завършека на годината. Браво на теб! Добре си изпуснала парата!
Аз днес 1 час  и половина се излежавах  и събирах  сили в леглото докато се надигна да тренирам, легнахме в 3 и половина и вече не съм на 25, уви!
 Отчитам първа тренировка за годината с кака Джил и Бодишред 6. Обичам я тази жена!
Дивичка Hug
Ева, Иванита, програмата БШ е Body shred. Нашата любезна съфорумка Цвети качи тренировките във VBOX:
http://m.vbox7.com/search/?vbox_q=jm+bs

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Честита нова година момичета! Да бъдем живи, здрави, в добра форма и кондиция и да не губим хъс за спорт  Hug
Списък със задачи за следващата година:
Скрит текст:
1. Да намеря време поне по час от седмицата да съм напълно отдадена на децата си, да спортуваме заедно или да вършим някакви креативни дейности, време което ще е само за тях и мен, а не между тях, пералнята, печката...
2. Да продължа да тренирам поне 4 пъти седмично /тове беше ено от малкото неща изпълнени от стария списък, което обаче ми е важно да запазя и през следващата година/
3. Да се разделя с половината от дрехите, обувките и всякакви женски джунджурии с които съм се заринала, като всеки ден изхвърлям или подарявам по една вещ.
4. същото но се отнася ма вещите на децата
5. Да чета повече, и да ровя форума и фейсбук все по-малко /второто е пълна загуба на време и изяжда времето за книги/, като дете четях ужасно много, а сега чета срамно малко книги за една година.
6. Да се науча да контролирам количеството храна, която поглъщам и все пак да спирям да се храня, когато съм сита, а не да продължавам само защото ми е вкусно.
7. Да сваля 10 кг или да намаля размера на дрехите си с два надолу.
8. Тъй като добрият старец ми донесе ролери ... да се науча да ги карам.
9. Много, много ми се ще да стана по-спокойна, не толкова нервна и сприхава.
10... не зная какво да е, ще го реша след време и ще го допиша
Люба да се появи с отчет, какво беше основното ястие  Grinning
Аз спирам да отчитам само манджи, за вчера
Total BodyWeight LossWorkout Level 1 https://www.youtube.com/watch?v=lvlEj3VyqAg&index=4&list … 5&spfreload=1
за днес Fat Burning and Abs Workout Level 1  https://www.youtube.com/watch?v=rX54NiPiGRw&index=5&list … QgufgL-YTO94fqi-5
започнах отново BeFit in 30 Extreme, тренировките са кратки и първият месец са само по 4 седмично + 2-3 часа Зумба си ми идват идеално.

Общи условия

Активация на акаунт