Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 79

  • 48 935
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
Влизам без отчет за съжаление  Confused нямам мт от прехода оня ден ,обаче усещам една умора в цялото тяло и вчера цял ден в къщи пих кафета,правих си маски хихи,чистих,мислих една йога да метна ,обаче скъпият наля уискито в 5 часа и добрите ми намерения си останаха в небитието хихи Laughing

Ама значи аз съм като една ненаситна ламя ,ходихме в джъмбо оня ден за подаръци на децата и погледа ми попадна върху TRX и сега само за това си мисля Thinking като гледам клипчета с упражнения нищо по особенно не са и всичко може да се прави и без тях,обаче....ламята си е ламяяяя и ме гложди hahaha баси...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
No frame, много сте готини! Каква е цената в Джъмбо?
Коледните празници минаха, чакам  все още Лидси да се покаже с червената рокля Mr. Green Наредили сме се цяла опашка за тези снимки:)

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 12:54 от Margi

# 17
  • Мнения: 1 149
Здравейте момичета!

Не съм писала доста време, тъй като и аз като Дели не тренирам  Embarassed Веднъж, два пъти в седмицата се пораздвижвам вкъщи с разни базови упражнения и толкова, така че не го броя... Факт е обаче, че съм отслабнала. След Нова Година се завръщам с пълна сила към тренировките.

Мери  bouquet за темата
Джери  Hug Hug
Тяна е голяма свежарка, не я бях виждала досега  Hug

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 255
Мериbouquet за темата
No_frame bitch , Тяна , много сте сладки !
Джери , Hug
Ел , честита да ти е !

Ние с Габи посрещнахме Коледа в болницата,но вече уж сме добре.Отчитам -1 см от всички мерки,не знам дали ще ги задържа.Каквото такова.
Отчет за днес Jillian Michaels - Body Revolution: Workout 3

# 19
  • Мнения: 1 346
Така, такааа, аз тръгнах да се отчитам и гледам, че народа тук се  е наредил да гледа шоу, я и аз на опашката, ей на сядам си най-удобно и чакам развитие на историите за Червената рокля и за Зайчето  Grinning Mr. Green Марги Wink Hug

Свети, ти можеш, не си си го поставила за цел, не си го постигнала!  Hug

Тяна, много сте сладки с Дядо Коледа!

Мери, много сладурска тема, откъде ги издири тия спортяги на първа страничка  Grinning

И да взема да се отчета, с тренировка за корем на Кристи, ейй ама наистина много съм излязла от форма. Онзиденшната за крака ми докара 3 дни МТ, едва ходех  Embarassed

Just_dream, Aйя, много се радвам да ви видя! Hug

Лек и спорен ден от мен!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Влизам бързо да си дам отчета, че после торта имам да правя - ММ е рожденик днес.
Отдавна не се бях забавлявала така с тренировка. Случайно попаднах на това и препоръчвам с две ръце, ако искате малко разнообразие. Поизпоти ме сериозно.

# 21
  • Мнения: 1 161
Добро утро!

За днес отчитам кръгова тренировка за гръб и рамо, в 4 кръга, 30 мин.

Дива, благодаря за окуражителните думи.  Hug

Дели,  Hug  Hug

Иги, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша.  Mr. Green

Мис Вал, бързо да се оправяте.

Усмихнат ден!

# 22
  • Мнения: 4 785
Каква е цената в Джъмбо?

Около 30-35 лв беше не е да кажеш някаква крупна сума,за сравнение по принцип вървят над 100 лв . newsm78

# 23
  • Мнения: 207
Още не съм влязла във форма и затова се скатавам   Embarassed Честно казано чакам  да свърши тази  лоша за мен година и да се разделя с лошотиите.  Ще стане!
С хернията вече всичко е наред и нямам оправдание. Откакто разредих тренировките, да не кажа почти спрях, започнаха разни болежки в кръста. Никога не ме е болял кръст въпреки, че вдигах по 30, 40кг. щанги. Време ми е да се върна към тренировките сериозно.

 Решихме за 3 дни да отскочим до Флорида и да направим коледен подарък на синът ни. Сега кака пече дупе на Майами бийч   Flutter ,ама дупето голямо  Mr. Green

Дели и аз се нареждам с теб да затягам колана след празниците. Ще се отчитам и ще ме държите изкъсо.

Ох , утре пак се прибираме на студено.  Мразя студа бъррр.


# 24
  • Мнения: 1 161
Добавям 40 мин бързо ходене на пътеката.

Тяна, завидяхххх  Mr. Green Искам и аз на топло. Сега.  Mr. Green Мразя  студа. А като ги знам тукашните дупета съм сигурна, че твоето си е направо фино.  Mr. Green  Хващай щангите след Нова година и всичко ще си дойде на мястото- и кръст, и  г**- всичко.  Mr. Green

 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 095
Тяна много светло ми става като те видя. Толкова си лъчезарна и от теб струи свежест и сила  Hug
No_frame, с две ръце съм за TRX въжетата. Не предполагаш каква добра работа се върши с тях докато не ги изпробваш. Откакто се преместихме няма къде да ги слагам, че вратите са нови и ММ ще полудее, а как ми липсват...  Mr. Green Чудна си (олеле имам реална представа как се носи такъв сладък товар  на връщане от малък преход). Герой си!!! Shocked

Отчет BeFiT GO: 40 Min Total Body Fat Burn Workout- Circuit 2

Мери, въй (отнасящо се за тренировката ти)  Crazy

Иги да ти е живо и здраво момчето! И моето вчера беше рожденник и правих торта да не заслабнем между празниците  Laughing

# 26
  • Мнения: 10 032
Още не съм влязла във форма и затова се скатавам   Embarassed Честно казано чакам  да свърши тази  лоша за мен година и да се разделя с лошотиите.  Ще стане!
С хернията вече всичко е наред и нямам оправдание. Откакто разредих тренировките, да не кажа почти спрях, започнаха разни болежки в кръста. Никога не ме е болял кръст въпреки, че вдигах по 30, 40кг. щанги. Време ми е да се върна към тренировките сериозно.

 Решихме за 3 дни да отскочим до Флорида и да направим коледен подарък на синът ни. Сега кака пече дупе на Майами бийч   Flutter ,ама дупето голямо  Mr. Green

Дели и аз се нареждам с теб да затягам колана след празниците. Ще се отчитам и ще ме държите изкъсо.

Ох , утре пак се прибираме на студено.  Мразя студа бъррр.




Лелее, Tqna, respect! Какви са тези килограми! bouquet
Супер успешна година ти желая и никакви болежки! Печи се и за нас!

След днешното ми бягане се чувствах като... newsm27 цял ден. Май ще трябва да пия добавки някакви, остарявам... Rolling Eyes Да де, имам си и витамини, и Спирулина, ама забравям да ги пия...Дали бокса не влияе зле на паметта ми...  Crazy или е от ЕГН-то.

# 27
  • Мнения: 5 405
No_frame bitch, TRX-a е много готин, да знаеш  Mr. Green

Би, въй си е  Joy така ме боли задното бедро!  Laughing

Мацки, от 4ти януари в Лидл пускат ластици, тежести (за ръце, крака), гирички по 1 кг, постелка и още нещо имаше ли, не помня  Peace

# 28
  • Мнения: 1 095
О, жива да си  Grinning
Преди ден влетях толкова набързо през Лидл (всичките ме чакаха в колата), че на касите само мернах постер, но нямах време да погледна кога ги пускат. Едни тежести за ръце и крака са точно каквото ми липсва хо-хо-хо  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 405
Би, ама са мънички - по половин кило...

Общи условия

Активация на акаунт