♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 28

  • 58 866
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

А за обясненията в любов във фрагмана - мисля, че ни хващат за канарчета  ooooh!  
Йомер казва, че са се влюбили, ама Дефне не е много доволна  Rolling Eyes Rolling Eyes - гледа странно  Thinking
Може би разказва на Дефне как се е влюбил в Из  ooooh!
И накрая когато Йо се навежда "уж" за целувка - на забавен кадър изглежда много странно - все едно се навежда покрай нея или са напаснати два различни кадъра  ooooh! ooooh! (откачих с този сериал  ooooh! hahaha)
Не искам да съм черногледа, ама май се опитват нещо да ни замотаят  Rolling Eyes Wink Laughing

Мама ан жи  Crazy направо ме хвърли в дълбоки размисли и страсти  Mr. Green
обаче евала  Flutter много наблюдателно си гледала фрага  Naughty
и според ме сцените са напасвани от различни етапи в епизода  Thinking нали трябва да е интересно  Laughing че датръпнем в очакване до следвощиа петък / в случая по-следващия   #Crazy/

# 46
# 47
  • Мнения: 642
https://www.instagram.com/p/_4k31TiYqG/
Дългоочакваното селфи на Елчин и Баръш от сета. Отдавна не бяха се снимали заедно.

# 48
  • Мнения: 16 938
Ух,че са сладки. Crazy

# 49
  • Мнения: 18
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=72cHYN3pCe0
Здравейте, момичета.   Hug 
26 епизод на Ашка с превод.

# 50
  • Разград
  • Мнения: 8 243


В Статуса влиза нова актриса -  Aybike Esin Tumluer.

http://www.ucankus.com/detay/150847/iliski-durumu-karisik-dizisi … m-transfer-oluyor

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 21:56 от vania_e

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Еда на премиерата тази вечер на "Говори като мъжа ми".


Лейля-Лидия *Из* пък е на премиера на филма в Щутгард - Германия.

# 52
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Веднага ги нагласиха един до друг  Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 16 938
Според мен горе долу следват ситуациите от първите епизоди.
А голфа е в 9 епизод и ако ще прави вечеря може би тъй като е е възможно и закуска.Но преди тези неща имаше чупене на чаши и ако Йомер бейреши да  вбеси Дефни със сигурност ще постигне тоз ефект.
Но като целя не ми се вярва да казва,че е се е влюбил в Из.Обърнах внимание на епизодите от както се е върнала и общото взето я избягвае ходиха да рисуват по-стените ама то това няма нищо лошо.

# 54
  • Мнения: 11 982
Ново лице в Статуса Thinking интересно, на кого ще е приятел и на кого неприятел...имаше нужда от ново попълнение, набедения доктор обожател на Медиха доста преиграва, но пък се справя добре.

# 55
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Според мен горе долу следват ситуациите от първите епизоди.
А голфа е в 9 епизод и ако ще прави вечеря може би тъй като е е възможно и закуска.Но преди тези неща имаше чупене на чаши и ако Йомер бейреши да  вбеси Дефни със сигурност ще постигне тоз ефект.
Но като целя не ми се вярва да казва,че е се е влюбил в Из.Обърнах внимание на епизодите от както се е върнала и общото взето я избягвае ходиха да рисуват по-стените ама то това няма нищо лошо.


Имах предвид,  че може би си разказват "миналото" - когато е започнал връзката с Из - просто по-дълбоко "опознаване"  Mr. Green Mr. Green
Изобщо сега не мисли за Из - в главата му е само Дефне  smile3508
Това са просто предположения, защото Дефне някак нервно му отговаря (ако изобщо отговаря на него в действителност  ooooh! Mr. Green)

# 56
# 57
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Добро утро!!!  Hug Hug Hug

Един Йомер за събуждане  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 5 591
Добро утро !

Лаве, Hug само добавка - накрая Нериман пита: "Целунахте ли сееееее?" Grinning Grinning Grinning (то всички това питаме) hahaha hahaha

Запис и от мен - вече на британска земя. Confused Hug Hug
Тинче ,  Hug Heart Eyes тешеккюр едерим  bouquet  

Аз си мисля, че в следващия епизод няма да видим целувка. Ще работят заедно,ще се гледат както на тези кадри само и така ..... на този етап е рано за сдобряване .... Дефне успя да отбележи няколко гола, но мача още не е свършил ...




Славенче ,  Heart Eyes страхотен разказ в картинки   Hug А за джуджанките сме на едно мнение с теб  Simple Smile

Сарде  Hug Heart Eyes  Елбар са чок татлъ на селфито  Heart Eyes
Ванче  Hug Heart Eyes благодаря за информацията, която си споделила. bouquet Лейля и Чатай са хубава екранна двойка. Гледах трейлърите и ми харесват двамата. А и четох в една от темите във форума,че отзивите за филма са много добри.

Благодаря на  екипа  за преведения епизод на "Любов под наем"  newsm51 newsm51 newsm51

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 30 дек 2015, 11:32 от лава

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Добро утро!!!  Hug Hug Hug

Един Йомер за събуждане  Heart Eyes



Добро утро! Благодаря за това събуждане! Разсъних се моменталически! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт