Звездни компромати- 269 част

  • 87 548
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
Ерик Робърт
Скрит текст:

Кадър от филма "Лолита"
Скрит текст:
Заради този филм, Джеръми Айрънс ми стана крайно неприятен

Ева Грийн, Майкъл Пит и Луис Гарел
Скрит текст:

Само Ева
Скрит текст:

Анджелика Хюстън
Скрит текст:

Лео, Лео..Защо тоз Оскар тъй хлъзгав е?
Скрит текст:

М. Монро
Скрит текст:

Джулиан Мур
Скрит текст:

Майкъл Фасбендър  smile3544 smile3544 smile3544
Скрит текст:

И за десерт:
Снимка от снимачната площадка на старият Туин Пийкс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
На всички снимки, на които виждам Марая напоследък е с абсолютно една и съща физиономия. Сякаш са я опънали точно с тази усмивка и край, повече мимики  не може да прави. Като човекът, който се смее Rolling Eyes


за темата  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 453
Цветът на червилото на Антония Петрова е едно към едно с този на Цеца Величкович в едно интервю за "120 минути" преди няколко месеца. Спомням си, че тогава в темата коментирахме колко е кичозна  Laughing 

# 19
  • Мнения: 9 144
 bouquetза темата

Новогодишните партита на милиардерите, на Френските Антили

Доколкото виждам тази година традицията повелява, Коледата в Аспен или Вейл, а Нова година на Карибите.

# 20
  • Мнения: 409
Мис Вселена някакви подплънки ли има в задника си... много е странен на всички снимки.

# 21
  • Мнения: 2 478
Не е странен, а ужасен! Ако беше по-пищна, ок, но тези тънки крака и изведнъж тази тава....
А сем.Енчеви са ми антипатични - много напъни да се покажат, много суета, много поза. Не вярвам и в най-обикновения си ден да са естествени. И Т.Велинова ядяла дамо броколи, за да е "достойна съпруга на др.Енчев", бляк.

# 22
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Минавам да питам, Бранджелина развеждат ли се?

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
На мен Мис Вселена ми харесва, една такава екзотична Flutter.

# 24
  • Мнения: 9 144
Минавам да питам, Бранджелина развеждат ли се?
Не, разбира се, дори в момента Венити феър подготвят обширна ПР статия за благотворителностите им и общите им инвестиции в произведения на изкуството  Joy

# 25
  • Мнения: 3 999
Може ли да дадете снимка на подплънките в задника на мис Вселена?

# 26
  • Мнения: 1 365
На мен Мис Вселена ми харесва, една такава екзотична Flutter.
Отделно има мило лице и е страшно симпатична. Разваля и типът жени, които битуват масово - с много извивки, гъзище, гърди, които да преливат. А и България един път не се изложи тази година в конкурса за Мис.  Crazy
Мадамите с извивките в момента цял свят им се подиграва.

# 27
  • Мнения: 9 865
Не знам на коя вселена е мис Мис Вселена, на мен ми се струва ужасно непропорционална в тяло и неприятничка в лице и сигурно е под 30, а не си личи.
Такива неестествено бели зъби винаги ми стоят като кучешките протези от рекламата. Не е грозна жената, но чак пък мис... Stop Mr. Green
Дупето й не ми пречи, нек' си го носи с кеф.

# 28
  • Мнения: 2 487
Харесвам Енчеви, много стилно и чудесно семейство са за мен,  Peace .
Трябва да се различават хората, не може всички да са еднакви, а те го правят с вкус .  Heart Eyes

Мис Вселена я харесвам, много екзотична и красива е .  Хубаво лице има,  Blush

# 29
  • Мнения: 17 546
Може ли да дадете снимка на подплънките в задника на мис Вселена?
Ами дали сме! Rolling Eyes


Общи условия

Активация на акаунт