Звездни компромати- 269 част

  • 90 808
  • 729
  •   1
Отговори
# 300
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656

То е цвят, то е чудо Mr. Green
Защо винаги позират странно....или по-точно смешно? Или го държи за ръцете да не й избяга или го стиска да врата, като на сватбените снимки.  Зверица такава , със страшни нокти и огромна уста. Все едно се кани да го погълне тоя нейния Бередин... hahaha
Главата й винаги седи огромна на снимка до неговата Rolling Eyes

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 46 973
Чудя се...така ли нямат огледало,та да се видят що за пауни са ooooh!

# 302
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Нагиздили са се новогодишно Mr. Green

# 303
  • Мнения: 7 849
Чудя се...така ли нямат огледало,та да се видят що за пауни са ooooh!

Имат, предполагам.  Mr. Green Но целта е постигната - обсъждаме им клоунадата.

А Бабето по- горе от страницата хората на София много ми харесва! Само ние тук, България приемаме за нормално възрастните хора да са в черно и да са неглиже.

Да се понагласи малко човек от уважение към себе си, е вече е .... прочетохте.  Sick Всички рано или късно ще остареят, но когато си на 20 не искаш да го проумееш.

# 304
  • София
  • Мнения: 1 088
За много години, клюкарчета Hug

Джони Деп се е превърнал в карикатура, жалък е и с тази русата красавица до него, като граф Дракула  - сякаш иска да пие от младостта й Sick

Кейт Бланшет е с ужасен грим, или осветлението не е подходящо, но за първи път никак не ми хареса Rolling Eyes

Радвам се, че Григор започва с 2 победи, дано тази година да му е много успешна, а каките на мен не ми пречат  Laughing


# 305
  • София
  • Мнения: 23 991
Да се понагласи малко човек от уважение към себе си, е вече е .... прочетохте.  Sick Всички рано или късно ще остареят, но когато си на 20 не искаш да го проумееш.
Аз не прочетох нищо обидно по отношение на бабата.  Rolling Eyes
Да, може да не е реститутка, но ако е, обида ли е?

# 306
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Анн Хатауей
Скрит текст:

# 307
# 308
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Идеална е за рекламата на маргарина "Томи"
с едни препечени кифли, пардон филии.

# 309
  • Мнения: 9 041
Тенис-фенка номер едно на сезона  Mr. Green

Скрит текст:
Тази въобще не ми е симпатична. Гришо с тези договори  за влюбване в каки, да не се окаже ,че на отсрещния бряг, накрая.

# 310
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Май, май - нещо такова  Sunglasses

# 311
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Идеална е за рекламата на маргарина "Томи"
с едни препечени кифли, пардон филии.

С теб все едно имаме телепатия по повод филийте от рекламата на маргарина  Laughing Всеки път , когато видя някоя от препечените дзвизди Mr. Green си мисля за тази филийка hahaha hahaha hahaha

# 312
  • Мнения: 7 849

Аз не прочетох нищо обидно по отношение на бабата.  Rolling Eyes
Да, може да не е реститутка, но ако е, обида ли е?

Не, не тук, Тони. Ние сме възпитани! Под снимката във ФБ:

Скрит текст:
Maria Kovacheva
 da narichash mnogo vazrastna jena prostitutka e tolkova otvratitelno
А по горе я наричат проститука  #Crazy

# 313
  • Мнения: 17 542
Наричат я реститутка! А Мария Ковачева блее като чете... Laughing

# 314
  • Мнения: 1 363
Малко като крив телефон се е получило. Виж вече ако беше варненска реститутка, то е равно на страшна обида. На мен бабата не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт