Изневяра-Любов

  • 5 819
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Да. Мъжът ми си имаше приятелка, когато се запознахме. С нея нещата не вървяха и той е взел решение да се раздели с нея, преди аз да се появя в живота му, просто изчаквал момента.
После пък аз изчаках този момент няколко месеца, да се раздели с нея цивилизовано и вече години по-късно имаме деца.
Всичко е възможно в тоя свят.

# 16
  • Мнения: 425
Едва ли. Типични женски фантазии по време на влюбване.

Оф, сега ти погледнах старите мнения... Заедно си с приятеля си от месеци, не се пазите, ама изневеряваш и си намерила Голямата Любов нейде там?

Има и друг вариант. Тя е над 7 месеца с това момче, обаче той си има приятелка. Така че той е в ролята на изневеряващия, а тя е кандидат-голямата любов.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 793
Има и друг вариант. Тя е над 7 месеца с това момче, обаче той си има приятелка. Така че той е в ролята на изневеряващия, а тя е кандидат-голямата любов.  Mr. Green

Е не било за нея, тя тъй си пита... теоретично... Напълно достоверно звучи теорията ти обаче. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 760
Възможно е. Чичо ми беше женен, нещата не вървели никак (бях малка тогава, това го разбрах по-късно), не си подхождаха двамата (това си личеше от километри - той бохем музикант, тя - аристократка). Имаха приятелско семейство. Той и жената от това семейство са се влюбили, разбиха си браковете и се ожениха, имат си и свое дете. Това стана преди почти 30 години и смело мога да заявя, че са много, много щастливи заедно.

Но предполагам, че се случва доста рядко.

# 19
  • Мнения: 9 041
Едва ли. Типични женски фантазии по време на влюбване.

Оф, сега ти погледнах старите мнения... Заедно си с приятеля си от месеци, не се пазите, ама изневеряваш и си намерила Голямата Любов нейде там?

Има и друг вариант. Тя е над 7 месеца с това момче, обаче той си има приятелка. Така че той е в ролята на изневеряващия, а тя е кандидат-голямата любов.  Mr. Green

Ахаа, тя в ролята на втората цигулка, която тайно си мечтае да стане първа...Пък той успешно я премята  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 995
Всичко е възможно, ама ако опишеш по-добре ситуацията, може да ти отговорим с по-голяма точност каква е вероятността.

# 21
  • Мнения: 1 267
Знам за доста такива случаи, така че не виждам защо не. Тук няма кармична отплата или нещо подобно.

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Всичко е възможно.

# 23
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами да, възможно е. На мен точно това ми се случи.

# 24
  • Мнения: 6 214


Има и друг вариант. Тя е над 7 месеца с това момче, обаче той си има приятелка. Така че той е в ролята на изневеряващия, а тя е кандидат-голямата любов.  Mr. Green
Тя си го каза, че е така, ама никой не забеляза.  Grinning
Искаш да ми кажеш, че една дълга връзка е фантазия

Общи условия

Активация на акаунт