Стилът на обличане на вашите мъже

  • 19 616
  • 212
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 12 374
Кание Уест е избран за най-стилен мъж на годината.
Гледайте и си записвайте  Flutter
Ммм, златната верига и леопардовото якенце са фантазия  hahaha

По темата: не, не се бъркам на моето мило. Носи се с дънки, тениски и ризи - мрази да ходи по магазините и да дава пари за дрехи. Настоявам само за някакво разнообразие, щото ако зависи от него, като си хареса нещо, е готов да си купи на момента по няколко броя, само и само да не му се налага пак да обикаля и да мери. Била съм с доста мъже, но ей Богу, не познавам мъж, който толкова да ненавижда меренето на дрехи. Иначе ми е хубав и висок, ама пред огледалото не се застоява. Не е суетен, за добро или зло  Thinking

# 76
  • Мнения: 12 473
Сладка тема..Wink)

Относно стилът на ММ - по-скор е европейски, не можеш да го сбъркаш, че е българин, дори и да не говори. Обичайно - дънки, риза и сако, когато трябва - костюми, смокинг и тн.
Но си е денди, гъзар и тн в сравнение с моята скромна персона. Държи на всеки детайл и на определени марки.

# 77
  • Мнения: 3 031
Но си е денди, гъзар и тн в сравнение с моята скромна персона. Държи на всеки детайл и на определени марки.
Мъжът ти беше германец, нали? Все едно описа моя. Големи са контета Flutter

# 78
  • Мнения: 12 473
Но си е денди, гъзар и тн в сравнение с моята скромна персона. Държи на всеки детайл и на определени марки.
Мъжът ти беше германец, нали? Все едно описа моя. Големи са контета Flutter

О, да. И нямам предвид само него, а и всичките му приятели.

# 79
  • Мнения: 3 031
Да, и аз имам такива наблюдения. Винаги много добре облечени. Умеят да комбинират цветове, различни от черно/синьо/сиво. Със спортни екипчета не съм ги виждала.

# 80
  • Мнения: 9 882
Имам чувството, че мъжете от по-северните географски ширини се контят повече от жените като цяло. Не всички, слава богу, но прави впечатление.

п.п. Не само марката е важна, определени модели се купуват само.

# 81
  • Мнения: 18 589
Моят в 90 % от времето е униформен, а любимото му облекло е анцунг  Joy
Като излизаме риза + дънки, не е особено суетен, претенциозен, даже понякога му мрънкам и давам акъл.
Не ми е окей мъжът ми да се конти повече от мен, ако е прекалено де  Mr. Green
странно ми е това  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 422
Моят мил е много привлекателен. Каквото и да облече, много му отива. Харесва спортно елегантния стил. Днес е с кафяви джинси, оранжев пуловер и тъмно кафяво джинсово яке за зимата. Обича да носи дънки с пуловер през зимата и дънки със секси тениска през лятото. Много ми харесва как се облича, когато ходиме на ресторант или по друг по- официален повод - памучен марков панталон с блуза по тялото, която очертава бицепсите му. Не ми допада спортния стил, защото аз съм елегантна и когато обуе маратонки, все едно не сме заедно. Мисля, че мъжът ми трябва да носи дрехи, които да са съобразени с моите, за да си подхождаме визуално.

# 83
  • Мнения: 5 710
Намесвам се в краен случай. И двамата имаме що годе еднакъв стил и си пасваме. Бих ни описала като скучни, в кежуъл стил, нищо особено. Харесвам съпруга си в светли и топли цветове, но и двамата клоним към тъмни, мрачни анонимности, така че рядко и той и аз сме в нещо различно. За съжаление.

# 84
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Два съвета за дрехи съм му дала.
1. Никога червено!
2. Никога черно за връхна дреха!
На моя синковец червено много му отива, редовно го кипря така.  Blush


На моят синковец също много му отива червеното, но на мъжа ми- изобщо!  Simple Smile

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Моят мил е много привлекателен. Каквото и да облече, много му отива. Харесва спортно елегантния стил. Днес е с кафяви джинси, оранжев пуловер и тъмно кафяво джинсово яке за зимата. Обича да носи дънки с пуловер през зимата и дънки със секси тениска през лятото. Много ми харесва как се облича, когато ходиме на ресторант или по друг по- официален повод - памучен марков панталон с блуза по тялото, която очертава бицепсите му. Не ми допада спортния стил, защото аз съм елегантна и когато обуе маратонки, все едно не сме заедно. Мисля, че мъжът ми трябва да носи дрехи, които да са съобразени с моите, за да си подхождаме визуално.
Пу-пу , да не ви е уроки !

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
На моят пък, любимото му е лилава риза на цветя от пясъчна коприна с долнище на анцуг, бели чорапи и плетени обувки. Като е за по-официално се огащва и слага ланец. Като излизаме облича марковия анцуг Адибас от Димитровградския пазар, щото много отива на леопардовите ми ботуши. Щях да кача снимки, ама ще ми завидите, щото е много секси.

# 87
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Моят много хубаво се облича, още от преди да го ''взема'' си имаше отличен вкус, даже и на мен помага понякога в избора на дрехи и обувки. Тотално различни сме-той си пада по марки, на които почти не изневерява, докато аз мога и с блузи и панталони от 10-20 лв. да сложа. Laughing
Особено на обувките е маниак, повечето му са в кутии-прибира се от вън, в кутията и в неговия гаредероб, който естествено е по-голям от моя. Кари Брадшоу в мъжки вариант. Mr. Green
 Даже не си и помислям да го ''изненадам'' с дреха по повод. Виж, парфюм може, но там са ни еднакви предпочитанията за дамски и мъжки.

# 88
  • Мнения: 24 781
На моят пък, любимото му е лилава риза на цветя от пясъчна коприна с долнище на анцуг, бели чорапи и плетени обувки. Като е за по-официално се огащва и слага ланец. Като излизаме облича марковия анцуг Адибас от Димитровградския пазар, щото много отива на леопардовите ми ботуши. Щях да кача снимки, ама ще ми завидите, щото е много секси.
Лилавата риза много ще подхожда на стайлинга от аватара ти tooth
Мислех, че ще има снимки в тази тема, а то....

# 89
  • Мнения: 2 650
На моят пък, любимото му е лилава риза на цветя от пясъчна коприна с долнище на анцуг, бели чорапи и плетени обувки. Като е за по-официално се огащва и слага ланец. Като излизаме облича марковия анцуг Адибас от Димитровградския пазар, щото много отива на леопардовите ми ботуши. Щях да кача снимки, ама ще ми завидите, щото е много секси.
Joy Joy Joy  Hug
Моля изнамери снимки, ако може в комплект с дечиня в тон, както си му е реда Laughing

Общи условия

Активация на акаунт