Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 387
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 28 048
И в туитър правят същото Mr. Green

# 256
  • Мнения: 216
В туитър не ми е правило впечатление, защото не го ползвам често, но в инстаграм го забелязах, накрая си изтеглих приложение да видя кой ме от следва и се оказват, че са хора или страници набиращи си последователи.

# 257
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Абсолютна глупост и комплексарщина. И защо трябва да те отследват? Да изглеждат като много търсени и популярни. Веднага си проличава кой колко струва и чии последователи са реални и са там заради интерес.

# 258
  • София
  • Мнения: 8 103
В туитър не ми е правило впечатление, защото не го ползвам често, но в инстаграм го забелязах, накрая си изтеглих приложение да видя кой ме от следва и се оказват, че са хора или страници набиращи си последователи.

Коя програма ползваш? Аз си бях изтеглила, но нещо не работеше.

# 259
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
При качване на стори как се прави препратка към сайт? Или отдолу има стрелка и ти пише виж тук?
Или това е за хора с повече последователи?

# 260
  • Мнения: 550
При качване на стори как се прави препратка към сайт? Или отдолу има стрелка и ти пише виж тук?
Или това е за хора с повече последователи?
Милсля, че е за хора с над 10к последователи.

# 261
  • Мнения: 2 957
Здравейте.Забелязала съм нещо странно и не мога да си го обясня.Винаги след като последвам някой се появяват един куп хора, които започват да ме следват мен.Чудя се дали има начин да получаваш известия за нови последователи на някой или просто му проверяват профила за такива.

# 262
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Мен пък ме последваха десетина човека, но общия брой е по-малък от миналата седмица. Писа се, че е имало някакво разчистване. Или някой започва да те следва и веднага се отказва.

# 263
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Така правят, така си набират последователи. Следват, за да им върнеш. После цял ден си чистят профила. Глупава история.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 463
Така правят, така си набират последователи. Следват, за да им върнеш. После цял ден си чистят профила. Глупава история.
Точно за това им позволявам да ме следват, а аз не ги последвам.

# 265
  • Мнения: 4
Здр,
Възможно ли е да се разбере IP адреса ми, ако са докладвали профила ми в инстаграм?

# 266
  • Мнения: 6 153
Да.Трябва от друго устройство вече да влизаш

# 267
  • Мнения: 4
Да.Трябва от друго устройство вече да влизаш
Не те разбрах, за какво да влизам от др устройство?

# 268
  • Мнения: 6 153
Ами IP  адреса е цифров етикет,който се дава на всяко устройство свързано с мрежата .

# 269
  • Мнения: 4
Ами IP  адреса е цифров етикет,който се дава на всяко устройство свързано с мрежата .
Знам какво е IP, питам може ли да ми научат IPто ако са ме репортнали в Инстаграм?

Общи условия

Активация на акаунт