Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 814
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Къде мога да видя на кого съм пратила покана за следване? Става въпрос за тези, които са със заключен профил.

При мен ми излиза като отида на профила дори и да е заключен да пише, че е пратена покана или че не е, а дали има по някакъв начин да го видиш като списък незнам

# 241
  • Мнения: 216
Да, от самия профил се разбира. Питах за списък някъде и се оказа, че от лаптопа намирам такъв списък, но от мобилното приложение не намирам нищо.

# 242
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
А през лаптоп можете ли да пишете коментар към някое стори?
Мога да харесвам или коментирам снимка, но историите само за гледане ми излизат.

# 243
  • Мнения: 216
А през лаптоп можете ли да пишете коментар към някое стори?
Мога да харесвам или коментирам снимка, но историите само за гледане ми излизат.
Не, не може. Hands V

# 244
  • Мнения: 64
Здравейте случвало ли ви се е подобно нещо? .. днес на един профил ми показа , че има стори когато го търся , но когато отворя профила не ми излиза , че е качено ново , защо така ?

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Да попитам и аз нещо Simple Smile, може ли понякакъв начин да излизат постовете на приятелите ми и после постовете на страниците, които съм харесала (за мобилното приложение питам)

# 246
  • Мнения: 2 628
Здравейте, как мога да си подредя да гледам какво са буликували приятелите и после страници, които съм харесала или няма как и трябва да ънлайкна част от страниците, които общо взето не ми харесват

За съжаление, няма как да се подредят.

# 247
  • софия
  • Мнения: 773
Здравейте случвало ли ви се е подобно нещо? .. днес на един профил ми показа , че има стори когато го търся , но когато отворя профила не ми излиза , че е качено ново , защо така ?
Има вероятност да е качено нешо погрешка и след това да е изтрито.
Иначе на един профил сякаш "забравя" че съм гледала вече сторито и пак ми седи като невидяно. Най- вероятно са бъгове.

# 248
  • Мнения: 64
Здравейте случвало ли ви се е подобно нещо? .. днес на един профил ми показа , че има стори когато го търся , но когато отворя профила не ми излиза , че е качено ново , защо така ?
Има вероятност да е качено нешо погрешка и след това да е изтрито.
Иначе на един профил сякаш "забравя" че съм гледала вече сторито и пак ми седи като невидяно. Най- вероятно са бъгове.
Благодаря , мен ми е чудно дали пък не става въпрос човека да си е скрил сторитата и затова да става такъв бъг .

# 249
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Има го и този вариант, при качванена стори може е да се избере за кой да е видимо.

# 250
  • Мнения: 1 717
Знаете ли на какъв принцип се показват хората, които са видяли дадено стори?

# 251
  • софия
  • Мнения: 773
Знаете ли на какъв принцип се показват хората, които са видяли дадено стори?
Едно към гьотере(не знам така ли се пише).
Не е по азбучен, не и по времеви ред. Забелязвам един профил че винаги седи трети (може и пръв да е погледнл) , но станат ли повече хора, отива на 3то място.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 677
Не бях влизала няколко месеца в Инстаграм и е настанала тотална лудница в профила ми.
Явно са ми хакнали акаунта, защото се оказва, че съм последвала 7000 профила и в общия поток е някаква лудница.
Ползвах една програма за качване на снимки през компютъра, уж за по-лесно, а се оказа, че вероятно от там са получили достъп до профила ми.
Всеки последван трябва да се трие един по един, но като изтрия 200-300 профила ми блокират акаунта временно.
Вчера пак трих и си направих скрийншот на бройката, която остава, но ето че до сутринта отново съм последвала  нови 20.
Писах им за проблема миналия месец и нямам отговор от тях, сега остава само да изтрия профила си и ще си направя нов, защото ми писна. Кой знае колко спънки ще имам и за това.

# 253
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 264
Идвам да се оплача. Напоследък забелязвам следната тенденция- получавам заявки от разни хора, включително и известни личности и такива с голям брой последователи. Връщам следването само, ако съм намерила съответния профил за интересен и полезен за мен. Обаче след време установявам голям спад в последователите си, тоест тези същите действат по много плосък и подмолен начин за набиране на последователи, като след ден- два те премахват.

# 254
  • Мнения: 216
Идвам да се оплача. Напоследък забелязвам следната тенденция- получавам заявки от разни хора, включително и известни личности и такива с голям брой последователи. Връщам следването само, ако съм намерила съответния профил за интересен и полезен за мен. Обаче след време установявам голям спад в последователите си, тоест тези същите действат по много плосък и подмолен начин за набиране на последователи, като след ден- два те премахват.
И при мен го има това явление.

Общи условия

Активация на акаунт